Lekarze Chirurg stomatolog Częstochowa

lekarz Sergiusz Iljin

www.ziebinski.com
Kilińskiego 7 lok. 6
42-200 Częstochowa

Wszyscy lekarze powinni być tacy jak doktor Iljin. Jest kompetentny, konkretny i przy tym uprzejmy i po stronie pacjenta a nie ograniczeń jakie na niego nakładają.
Opinia dodana przez: Wdzięczna pacjentka

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Centrum Stomatologii "MEDIDENS"
św. Brata Alberta 42
42-200 Częstochowa

profesjonalne podejście do pacjenta, tłumaczy wszystko, uprzejma. Cały personel bardzo miły, nie ma poślizgu z umówiona wizytą. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Joannna

lekarz Krzysztof Denis

Chirurg stomatolog, Stomatolog

ARCUSMED
42-200 Częstochowa

Ten Człowiek ma dar od Boga. Mam problem z usuwaniem zębów. Byłem u kilku lekarzy , którzy usiłowali mnie znieczulić jednak udało się tylko Panu Krzysztofowi. Polecił mi go inny stomatolog, który powiedział cyt. Jeśli Pana ten lekarz nie będzie w stanie znieczulić to nikt tego nie zrobi. U mówiłem się na wizytę i poszedłem do Pana Denisa. Od razu poczułem bardzo sympatyczną atmosferę. Pan Krzysztof był bardzo spokojny. Porozmawiaj ...
Opinia dodana przez: Adrian

lek. dent. Katarzyna Sumińska

Poradnia Stomatologiczna NOVA-DENT
Jesienna 44
42-200 Częstochowa

Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor.Polecam szczególnie osobą które bardzo boją się wizyty u stomatologa.Cierpliwie wyjaśnia problem, jest bardzo delikatna, świetnie znieczula,przede wszystkim stwarza poczucie bezpieczeństwa.Leczę zęby w tym gabinecie już od dłuższego czasu i nie mam zastrzeżeń do kompetencji tego lekarza.Osoba godna polecenia. Kąśliwa uwaga w jednym z wcześniejszych postów mocno nie na miejscu....

lek. dent. Katarzyna Łęcka

Stomatolog, Ortodonta

Specjalistyczna Poradnia Stomatologiczna "ARS-DENT"
Dąbkowskiego 15
42-200 Częstochowa

Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia .Pani doktor wyleczyła moją wade zgryzu bez usuwania zebow,a inni lekarze chcieli usuwac.Polecam

lek. dent. Patrycja Helmich

Stomatolog dziecięcy

PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA K.Z.SZYMAŃSCY
Szajnowicza-Iwanowa 57
42-218 Częstochowa

Plus za przystępną cenę implantów. Polecam bardzo profesjonalnie i bez stresu. Pani Patrycja nawet pozwoliła wybrać kolor plomby, żeby ładnie w buzi wyglądało. Naprawdę fajne podejście. Mił ludzie i fajny gabnet trafiła z polecenia ale zostanie na stałe. Polecam
Opinia dodana przez: robert

lek. dent. Izabela Ociepa-Wierus

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Poradnia Specjalistyczna Stomatologiczna
Rędzińska 112
42-209 Częstochowa

Wzorowy lekarz. Takich chciałabym spotykać częściej. Wzbudza sympatię i zaufanie. Człowiek przestaje się bać bo pani doktor jest spokojna i uśmiechnięta. A zęby usuwa cudnie. Szybko,sprawnie i bezboleśnie. Widać, że lubi swoją pracę. Ma też bardzo sympatyczną asystentkę. Szkoda,że już nie mam nic do wyzwania, bo bardzo tam było fajnie.

Mariusz Krzemiński

al. NMP 21a
42-200 Częstochowa

Pełna fachowość i zaangażowanie. Delikatny i niezwykle uprzejmy.Poleciłam tego lekarza wielu znajomym i teraz są jego stałymi pacjentami, zawsze mówią o nim w samych superlatywach.

lekarz Anna Bociąga

ulica Sejmowa 5
42-200 Częstochowa

byłem już u wielu tak zwanych specjalistów stomatologów ale Anna Bociąga to prawdziwy lekarz z powołania- każda wizyta u niej to nie stres tylko czysty relaks.

lek. dent. Ewa Palka

Faradaya
42-200 Częstochowa

Moja ulubiona dentystka! Ratowała mnie z niejednej opresji, zostawała dłużej żebym zdążyła wyleczyć zęby przed założeniem aparatu. Wszystko tłumaczy, odpowiada na każde pytanie. Zawsze dba o to żeby plomba mi nie przeszkadzała, pogada, uśmiechnie się :)

Patrycja Heręży-Dydyńska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Stomatologia Dydyńscy
Loretańska 7
42-200 Częstochowa

Miła i bardzo przystępna,remontowała mi całe uzębienie,każda wizyta bez najmniejszego stresu,zero bólu,punktualność wizyt.Polecam
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Tomasz Pakulski

gabinet stomatologiczny
kilinskiego11 czestochowa
42-200 Częstochowa

Polecam wszystkim którzy szukają dobrego lekarza a przy tym zawsze uśmiechniętego i przemiłego człowieka!
Opinia dodana przez: Barbara Danecka

lek. dent. Iwona Żuławińska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Przychodnia Stomatologiczna " DENTARIA"
ulica Stroma 12
42-200 Częstochowa

Nigdy w życiu nie spotkałam się z tak cierpliwym, uprzejmy lekarzem jak Pani Iwona Żuławińska. Wytłumaczył krok po kroku co się dzieje z zębem jaka jest przyczyna, uspokoiła po prostu 😇 anioł. Wojtuś zadowolony, nic go nie bolało, podczas zabiegu oglądał wybraną bajkę. Po wizycie opowiadał jakby był na ulubionych zajęciach a nie u dentysty ze stanem zapalnym. Bardzo, bardzo dziękuję 😘 😘 😘 i szczerze polecam!!!
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Waldemar Tyrek

Chirurg dziecięcy

Zawierciańska 12
Częstochowa

Po wypadku karetka przywiozła mnie na SOR i trafiłem właśnie na tego człowieka. Lepiej nie wchodzić mu w drogę, bo jest on dość specyficzny, jednak jeśli pacjent załatwia po dobroci to i doktor jest w porządku. Właśnie dlatego ocena za uprzejmość jest niższa. Poza tym nie mam żadnych innych zastrzeżeń co do tego lekarza.

lek. med. Andrzej Chmielarz

Chirurg onkolog

SULIGA
Meliorantów 3 Częstochowa
42-200 Częstochowa

Serdecznie dziękuję Panie doktorze za przeprowadzenie skomplikowanej operacji i mojej mamy. Dokonał Pan niemożliwego i za to będziemy Panu dozgonnie wdzięczne. Natalia i Grażyna Witczak

lek. dent. Mariola Wochal

Przychodnia Specjalistyczna OPTIMAX - FENIG
al. Aleja Wolności 37
42-200 Częstochowa

Wspaniała p doktor. Życzliwa,uśmiechnięta, a to rozładowuje napięcie. Profesjonalne podejście do tematu. Szybko i bezbolesny zabieg ekstrakcji.
Opinia dodana przez: Ula G
mila i sympatyczna.leczyla ma zeba ktory juz wczesniej sporo przeszedl.minelo juz sporo czasu i. wszystko jest ok.tlumaczy wszystko spokojnie i uprzedza przed faktem o cenie.

lek. dent. Dorota Małanij

Gabinet RTG Andrzej Zaręba
al. Aleja Kościuszki 9A
42-200 Częstochowa

profesjonalistka, sympatyczna i rzeczowa, polecam!

lekarz Piotr Grazda

ul. Wręczycka 51
42-202 Częstochowa

Świetny lekarz, skuteczny. Diagnoza postawiona błyskawicznie a dolegliwość z jaką przyszedłem nie była związana z jego specjalizacją. Pomimo to wyszedłem z receptą na konkretne leki i odpowiednimi zaleceniami. Widać szeroką wiedzę i duże doświadczenie medyczne. Zdecydowanie polecam, to po prostu świetny fachowiec i przyjazny dla pacjenta człowiek. Nie odhacza wizyty, a leczy i jest w ten proces zaangażowany.
Opinia dodana przez: Andrzej