Lekarze Chirurg stomatolog Częstochowa

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Centrum Medyczne Św. Łukasza
ulica Zaciszewska 25a
42-202 Częstochowa

Bardzo dobry lekarz. Zasługuje na zaufanie. Fachowo zdiagnozowana choroba, perfekcyjnie przeprowadzona operacja. Bardzo dobry kontakt i podejście do pacjenta oraz zainteresowanie zarówno przed operacją jak i po zabiegu. To niezmiernie ważne, ponieważ pacjenci onkologiczni to wyjątkowa grupa osób, która wymaga szczególnego podejścia. Takie ma doktor Maciej Wideł. Polecam Go zdecydowanie.
Opinia dodana przez: Katarzyna Stanienda-Pilecki

lekarz Marcin Bieńkowski

Bieńkowscy Clinic
Wysockiego 39, lok. 7
42-200 Częstochowa

Szczerze polecam, potraktował mnie na najwyższym poziomie. Wszystko tak jak powinno być :) a klinika na poziomie europejskim. Ze względu na moją ciężką chorobę- nowotwór dostałam zniżkę 50% czyli połowę tego co miałam zapłacić u pani doktor w Warszawie . Mało tego podpowiedział zabiegi o których nie miałam pojęcia że mozna zrobić , aby poprawić skórę po radioterapii . Niestety nikt mi tego wcześniej nie powiedział a byłam na wizycie ...
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Małgorzata Obolewska

Mickiewicza 18/10
42-200 Częstochowa

Polecam tego stomatologa. Korzystam z usług od 19 lat w tym miejscu, a jeszcze wcześniej w poprzednim gabinecie na Rakowie. AB
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Aleksandra Kokot

Przychodnia Stomatologiczna " DENTARIA"
ulica Stroma 12
42-200 Częstochowa

Bardzo miła i kompetentna .. dzieci ja uwielbiają a ja darze zaufaniem , uprzejma , poświęca tyle czasu ile potrzeba , świetny fachowiec .. polecam
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Tomasz Olek

NZOZ Specjalistyczne Gabinety Lekarskie OLMED
ul. Zajączka 1
42-202 Częstochowa

Pan Tomasz to pierwszy stomatolog który wzbudził moje zaufanie.Wizyta odbyła się w miłej atmosferze, Pan doktor informował mnie na bieżąco o przebiegu leczenia, pytając systematycznie o moje samopoczucie.Pracuje szybko i sprawnie.Najlepszym dowodem na to że to naprawdę super gość niech będzie fakt że aż pofatygowałem się napisać o nim opinię, czego normalnie po wizycie u innych lekarzy nie czynię.

lek. dent. Anna Kowalska-Puszczyk

Al.Niepodległości 41A
42-216 Częstochowa

Pani doktor jest niesamowita. Bywałem u wielu stomatologów, również u kolegów, ale wczorajsza wizyta przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Więcej do nikogo innego się nie wybiorę...
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Helena Kmieć-Rybak

Kiedrzyńska 61/40
42-200 Częstochowa

Wspaniały specjalista oraz człowiek. Do Pani doktor chodzimy z całą rodziną od ok. 10 lat, więc możemy z czystym sumieniem polecić. Dokładność, fachowość, cierpliwość, a także komfortowa atmosfera. Plomby trzymają się bardzo dobrze, znieczulenie zawsze podane bez bólu. W końcu wiem, że wizyty mogą być przyjemne, a nie wiązać się ze strachem tak jak to miało miejsce u innych stomatologów. Dziękuję, że Pani jest!
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Leszek Sułkowski

ul. Sosnowiecka 56
42-200 Częstochowa

Bardzo kompetentny , miły, rzeczowy lekarz, bardzo dokładnie przeprowadził badanie USG jamy brzusznej, godny polecenia

lekarz Jarosław Rządkowski

ul. Kiedrzyńska 64
42-202 Częstochowa

Doktor Jarosław Rządkowski to świetny lekarz, rzeczowy, życzliwy, słucha cierpliwie i wszystko wyjaśnia. Jestem bardzo zadowolona z zabiegów i obsługi w Klinice Bellazone u Pana Doktora a efekty Jego pracy są zdumiewające. Z przyjemnością wrócę na kolejne zabiegi do Pana Doktora i wszystkim gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Iza

lek. dent. Elżbieta Gazda

ulica Michałowskiego 26/35
42-200 Częstochowa

Bardzo dobre usposobienie, każda wizyta zero stresu, zero bólu. Pani stomatolog na bieżąco informuje o tym co w danym momencie mówi. Pacjent wie za co płaci a np wypełnienia są wykonane z dobrych materiałów porządnie, żadnych pęknięć czy zniszczeń wykonanych wypełnień. Cena przystępna, czasem zdarza usuwanie kamienia w prezencie:))) Jedyne czego brakuje to nowoczesny sprzed komputerowy do diagnostyki. Ogólnie bardzo dobry dentysta w przypadku rutynowych wizyt i leczenia ubytków

lekarz Marek Filipowski

Centrum Medyczne Św. Łukasza
ulica Zaciszańska 25a
42-200 Częstochowa

Dziękuję za podejście, opiekę nad moją mamą operowaną w Oddziele Torakochirurgii w Zabrzu..Pan DOKTOR ma podejście do pacjenta na duży plus.
Opinia dodana przez: Daniel

lek. dent. Joanna Sobczak-Mazur

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Laboratorium Analiz Lekarskich S.C. "Pasja"
Krakowska 19/21
42-200 Częstochowa

Zdecydowanie lekarz godny polecenie, uprzejma, miła i delikatna, a zarazem dokładna . Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Jarosław Rajczyk

Orkana 93
42-207 Częstochowa

Bardzo dobry, rzetelny,miły,profesjonalny fachowiec w swojej dziedzinie. Godny polecenia. Jedyne co odstarasza to warszawskie ceny, ale jak ktoś pragnie mieć piękny uśmiech i bólu warty każdej daniny.
Opinia dodana przez: Marts

lek. dent. Dorota Surówka-Chądzyńska

ulica Szymanowskiego 14/28
42-200 Częstochowa

Pani doktor Dorota to super kompetentna i bardzo mila osoba.Godna polecenia.Zawsze poswieca wiele czasu dla pacjenta.Pozdrawiam.Dawid
Opinia dodana przez: Dawid

lek. dent. Martyna Kubat-Cykowska

ul. Wielkoborska 30A
42-200 Częstochowa

Super stomatolog i dla dzieci i dla dorosłych. Dokładnie tłumaczy co będzie robić co uspakaja pacjenta. Dobre podejście do dzieci. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Izabela

Anna Polak

Ortodonta, Stomatolog

Nowowiejskiego 14 lok. 62
42-200 Częstochowa

Gorąco polecam tą Panią doktor, chodziłam do niej kilka lat temu ale bardzo dobra oraz godna polecenia specjalistka, miałam bardzo krzywe zęby nosząc aparat ortodontyczny wybrany przez panią doktor oraz przez regularne wizyty i kontrole mam teraz piękne proste ząbki. NAPRAWĘ POLECAM

Anna Kimel

Częstochowa

Wszystko wporządku. Pełen profesjonalizm, polecam.
Kompetentna, uprzejma, skuteczna i sympatyczna. Dziękuję za wszystkie wizyty.
Wspaniała Pani Doktor. Polecam osobom panicznie bojącym się dentysty. rewelacyjne podejście do pacjenta, duża wiedza i umiejętności ! Polecam !!!
Pierwszy i z pewnością jedyny specjalista w Polsce, który o przewodach limfatycznych wie wszystko. Od ponad 20 lat szukałam lekarza w całej Polsce, który będzie potrafił "coś" zrobić z moją "limfą" i dopiero profesor Hantke uwolnił mnie od "schorzenia". Za to co zrobił dla Polskiej medycyny powinni oddać jego rodzinie pałacyk, który utracili.