Krzysztof Gajowniczek

Prowadził chorobę mojej córeczki w szpitalu na Kopernika. Mała miała rota wirus. Wszystko Ok !

NAJWSPANIALSZY LEKARZ JAKIEGO SPOTKALAM LECZYL MOICH SYNOW .TERAZ TO JUZ DOROSLI MEZCZYZNI CZESTO WSPOMINAJA SWOJEGO DOKTORKA .PAN DOKTOR MA CUDOWNY KONTAKT Z DZIECMI ,JEST MILY CIEPLY CIERPLIWY A PRZEDE WSZYSTKIM KOMPETENTNY.ZAZDROSZCZE MOIM PRZYSZLYM WNUKOM TAKIEGO LEKARZA .POZDRAWIAMY BIELSCY

Lekarz z powołania,bardzo dobry.Leczy moje dzieci od 12 lat i nigdy się na nim nie zawiodłam.Pracę doktora znam bardzo dobrze,ponieważ z nim pracowałam.A proszę mi wierzyć ,że nie każdego pediatrę z którym pracowałam w szpitalu bym poleciła. Pozdrawiam E.

Pozdrawiam E.

wspaniały lekarz, godny zaufanis. cierpliwy, dostępny

wspaniały lekarz, godny zaufanis. cierpliwy, dostępny

Zajmował się i nadal się zajmuje moimi córkami. Jedna z nich zawdzięcza mu życie. Gdyby nie Jego interwencja inny lekarz, z przychodni rejonowej wysłałby ją na tamten świat. Polecam Go każdemu rodzicowi. Jeżeli sam nie znajdzie rozwiązania problemów zdrowotnych, rozsądnie skieruje do innych specjalistów. Jeszcze nigdy mnie nie zawiódł.

Dziś pierwszy raz miałam przyjemność spotkać tego Lekarza. Wcześniej kilka razy rozmawiałam z nim telefonicznie i już wtedy wzbudził moje zaufanie, dziś tylko potwierdził moje przypuszczenia - cudowny, ciepły, cierpliwy, super podejście do dziecka, wszystko tłumaczy po kilka razy jeśli trzeba, uspokaja niepotrzebnie panikującego rodzica ;-) przy czym jest miły. Nie używa zwrotu "a czy ja jestem jasnowidzem" jak to niektórzy lekarze potrafią a bardzo mnie to irytuje. Jeśli nie zna odpowiedzi na durne pytanie mamy to po prostu mówi, że nie wie lub nie jest w stanie odpowiedzieć bez badań. Wiem, że teraz będę korzystała częściej z pomocy tego przesympatycznego lekarza i żałuję, że nie zrobiłam tego 3 lata wcześniej - kiedy zaczęły się problemy zdrowotne mojego dziecka. Polecam z całego serca.

no niestety ma "slaba" glowe, ale ogólnie godny polecenia teraz jest ordynatorem w szpitalu przy ul. Kopernika

super przyjmował na Litewskiej , super podejście do dzieci

super przyjmował na Litewskiej , super podejście do dzieci

Lekarz z prawdziwego zdarzenia!!!! Od dziecka mnie leczy, a teraz leczy moje dziecie.Polecam w 100%!!!

fantastycznie nawiązujący kontakt z dzieckiem, lekarz o Wielkim Sercu, fachowo i rzeczowo tłumaczy rodzicom chorobę, plan diagnostyki i leczenia, poświęca dużo czasu i widać w nim troskę o dziecko, wzór do naśladowania dla innych lekarzy