lekarz Krzysztof Godek

Alergolog, Pediatra

Córkę leczył kilka lat, ciągle zapisuje jakieś wziewy, a poprawy i żadnych rezultatów nie ma.

Bardzo dobry lekarz, fachowiec z podejściem do dzieci, minusem jest koszt wizyty.

Zanim trafiłam do dr Godka leczyłam się u innego alergologa. Uwierzcie, NIE MA PORÓWNANIA jeśli chodzi o diadnozę- dolegliwości zminimalizowały się prawie do zera a wcześniej przeszkadzały w zyciu codziennym, podejście do pacjenta, czas jemu poświęcany oraz komunikatywność i jasność tłumaczenia choroby i leczenia. Uważam że jest znakomitym specjalistą- NIE MA SOBIE RÓWNYCH !!!

Czy Pan doktor przyjmuje w jakiejś przychodni w Gnieźnie? Długi jest czas oczekiwania na prywatna wizytę?

Koszt 1 wizyty 150 zł następne 120-100 zł.Bardzo długi wywiad,szczegółowe zalecenia,warto !!!Gdyby nie Pan doktor nie wiedziałabym ,że moje dziecko ma zapalenie płuc (inny lekarz nie stwierdził tego pomimo długiego okresu chorowania ,nie zlecił prześwietlenia płuc).Polecam na milion %

Bardzo dobry lekarz jedyny który podchodzi poważnie do problemu alergii i astmy u dzieci. Bardzo pomaga rodzicom i dzieciom. polecam wszystkim rodzicom.

znakomity pediatra bardzo szeroki wywiad o dziecku cierpliwy dobre podejcie do dzieci polecam

Jestem również zadowolona z dr.Godka jest miłym i bardzo dobrym lekarzem a przy tym kompetentny wszystko spokojnie wytłumaczy nawet dwa razy jeśli trzeba ja osobiście spotkałam sie drugi raz z takim życzliwym i Bardzo dobrym lekarzem w swoim zyciu a wieszcie mi juz troszeczke żyję

Wspaniały lekarz! Polecam Pana doktora wszystkim rodzicą, którzy mają problemy alergiczne ze swoją pociechą! Długi szczegółowy wywiad o dziecku, wspaniałe podejście do dziecka i rodzica. Szczegółowe zalecenia, omowione w każdym szczególe. Bardzo życzliwy i miły lekarz.

Drogo, ale przeprowadza bardzo szeroki wywiad i bardzo szczegółowo informuje o leczeniu i planach wobec pacjenta. Jesteśmy bardzo zadowoleni!!!