Okropny lekarz, zarówno jako sportowy, jak i ortopeda.Z wiedzą specjalistyczną i kulturą osobistą ma na bakier. ODRADZAM! Ręka u syna złożona źle. U mnie złamanie palca nie leczone prawidłowo. RTG w oczach. Poradnia sportowa czynna 1 dzień w tygodniu lekarz wpada na chwilę i taśmowo stawia pieczątki. Albo i nie. Nieprzystępny, burczący. W kontakcie nieuprzejmy wręcz chamski.

Nie polecam. Nieuprzejmy i chamski. Nie można o nic zapytać. Wizyta trwała 3 minuty. Badanie stawu skokowego bez w ogole dotkniecia nogi. Praktycznie wyrzucil mnie z gabinetu mówiąc: "juz dosyć czasu Pani poświęciłem, to wszystko, prosze wyjść".

niekulturalny, chamski w stosunku do pacjenta, kompletnie niepomocny. taki człowiek nie powinien być lekarzem. zdecydowanie odradzam