dr n. med. Krzysztof Hadaś

3,3
3,5
3,5
2,5

kiedyś uważałam, iż jest bardzo dobrym lekarzem..trochę małomównym i trzeba raczej wyciągać informację. Ale po pewnej wizycie w której stwierdził u mnie po otrzymanych wynikach cytologii iż mam stan przed rakowy szyjki macicy i po moim pytaniu dlaczego tak rzadko była robiona cytologia skoro byłam u niego generalnie raz w miesiącu lub co 2 tyg (2 ciąże jedna po drugiej z ponad 1,5 roczną różnicą) - odpowiedź jaką usłyszałam: że on by mnie do porodu bez badania cytologicznego nie dopuścił (a jednak dopuścił, nie raz a dwa razy)i w takim razie to no cóż jest to faktycznie z jego zaniedbania....ale jak mi się nie podoba to mogę GO do sądu podać!! Dodam, iż pilnuję swoich badań cytologicznych i robiłam je do tego czasu przynajmniej raz w roku jak nie co 6 m-cy. Informacja od lekarza: wszystko jest w porządku i nie ma potrzeby robienia teraz cytologii.....a jednak nie było w porządku, stan p.rakowy nie wziął się z dnia na dzień. Może mi oczywiście pomóc i zrobić zabieg u siebie w gabinecie biorąc tylko za anestezjologa - 1.000 zł.....inny lekarz zrobiłby mi to samo bez okazjonalnego traktowania za 800 zł (!!!) ale z racji stanu jaki może się z tego zabiegu wywiązać zdecydowanie odradzał zabieg w gabinecie - szpital zdecydowanie szpital.... zdecydowałam się zrobić zabieg w szpitalu ale już pod okiem specjalisty.
Odczucia, które pozostawiły wizyty to pogoń za pieniądzem. Bez końca się czeka na wizytę w poczekalni, totalny brak poszanowania pacjentki - chodzi chyba tylko o to aby w jak najkrótszym czasie umówić jak najwięcej pacjentek a skoro i tak już przyszła to posiedzi i poczeka a kasa płynie....
Odradzam...drogie Panie z całego serca odradzam tego pana.

Jest to najlepszy ginekolog, u ktorego do tej pory bylam (a bylo ich w sumie 8), mam do niego zaufanie i nie zamierzam go zmieniac. Wzorcowo prowadzil moja ciaze, a bardzo wazne dla mnie bylo, zeby w razie problemu miec kontakt z lekarzem, a dr Hadas zawsze odbieral telefony lub oddzwanial. Poswieca pacjentce duzo czasu (moze i czasem przez to sa opoznienia), cierpliwie odpowiada na pytania, wyjasnia. Nigdy tez mnie jego badanie nie bolalo, a tak zdarzalo sie u innych lekarzy. Fakt, ze jest dosc drogi, badania laboratoryjne, z tego co sie orientuje maja standardowe ceny. Zdecydowanie polecam tego lekarza!

Uratował mi zycie, uratował życie mojej mamie, gdzie lekarze onkolodzy byli pod podziwem przeprowadzenia operacji, dzieki niemu mam zdrowego syna, a miałam 1% na urodzenie dziecka( pierwsza ciąza zakończyła się śmiercią. Od 17 lat chodzą moje koleżanki do niego. Mieszkam 500km. od Poznania, ale do ginekologa jadę specjalnie. polecam z

Poszłam do dr Hadasia jakiś czas temu, ponieważ nie mogłam zajść w ciążę i został mi polecony. Na początku ujął mnie rzeczowym podejściem do sprawy, przeprowadził dokladny wywiad. Wzięłam ze sobą wyniki badań hormonalnych, które zrobiłam tydzień wcześniej ( oczywiście nie w jego laboratorium). Gdy je zobaczył powiedział, że nie wierzy, jak można mieć takie złe wyniki. Powiedziałam, że je powtórzyłam i nawet jakbym nie wiem jak chciała to są jakie są. Po wymianie zdań przyszedł czas na badanie. Gdy mu powiedziałam ,że badanie mnie po prostu boli stwierdził: Jeszcze Pani nie wie do czego jestem zdolny. Aż mnie zatkało, po prostu zeszłam z fotela, ubrałam się i wyszłam. To była moja pierwsza i ostatnia wizyta u tego pseudolekarza. Omijajcie jego gabinet szerokim łukiem.Zmieniłam lekarza na dr Pawła Jachowskiego i to był strzał w 10. Od razu wziął się za leczenie i jestem już w 5 miesiącu ciąży.

Jestem ogromnie zaskoczona poprzednią opinią,korzystam z usług dr Hadasia ponad pięć lat i nie mogę uwierzyć żeby dr Hadaś w ten sposób odezwał się do pacjentki. Również trafiłam tam z polecenia i teraz ja ten gabinet polecam z czystym sumieniem, pan dr prowadzi mi już drugą ciążę i nie wyobrażam sobie żeby prowadził ją inny lekarz.Ja szczerze polecam dr Hadasia :)

Ginekolog mocno nastawiony na kasę i wyniki - liczbę prowadzonych przez siebie donoszonych ciąży. Kiedy coś pójdzie nie tak, nie liczcie na ludzkie potraktowanie z jego strony. Gdy rozkleiłam się po diagnozie, zirytowany stwierdził: "Przecież mówiłem, że na 50% ciąża obumrze". Czułam, że chce się mnie jak najszybciej pozbyć. Za wypisanie skierowanie do szpitala na usuwanie obumarłej ciąży zapłaciłam 100 zł więcej.

Niestety w gabinecie jest się naciąganym na drogie badania laboratoryjne nawet jeżeli ma się je zrobione na świeżo, bo lekarz twierdzi, że są niedobrze wykonane i tylko u nich badania są wiarygodne. Druga kwestia cytologia - nie widziałam nigdy wyniku i nie mogłam się o niego doprosić (poddaję w wątpliwość, że cytologia miała miejsce). Przekonał mnie,że mam policystyczne jajniki (a to poważna choroba) chociaż nigdy nie dostałam usg z opisem. W ten sposób "zdobył" pacjentkę do wyciągania pieniędzy. Ten lekarz to zwykły naciągacz i kłamca. Stanowczo odradzam. Moja opinia nie jest odosobniona

Potwierdzić mogę fakt zalecania dużej ilości badań hormonalnych, które trzeba robić w gabinecie lekarza. Nie tłumaczy choroby ani czego można się spodziewać po leczeniu. W niczym mi nie pomógł a miałam problem z nieregularnymi miesiączkami. Teraz jestem u innego lekarza, który zajął się moimi sprawami a nie tylko własnym portfelem. Straciłam półtora roku, nerwy i pieniądze.