dr n. med. Krzysztof Hadaś

Do dr Hadasia trafiłam z polecenia, po nieudanej próbie in vitro, dziś jesteśmy szczęśliwymi Rodzicami i czujemy ogromną wdzięczność za Cud, którego codziennie doświadczamy. Dr Hadaś to świetny lekarz, prawdziwy dr House w polskim wydaniu. Trafnie zdiagnozował przyczynę moich problemów. Pomimo małych szans w wieku 42 lat zaszłam w sposob naturalny w ciąże. Podczas całej ciąży czułam się świetnie zaopiekowana przez dr, zawsze oddzwaniał lub odpisywał na smsy, każda wizyta była fachowa i treściwa w informacje. Dr Hadaś jest niezwykle empatyczny i potrafi zadbać o psychikę pacjentki, wiedząc jak ważną ...

Pomimo małych szans w wieku 42 lat zaszłam w sposob naturalny w ciąże.
Podczas całej ciąży czułam się świetnie zaopiekowana przez dr, zawsze oddzwaniał lub odpisywał na smsy, każda wizyta była fachowa i treściwa w informacje. Dr Hadaś jest niezwykle empatyczny i potrafi zadbać o psychikę pacjentki, wiedząc jak ważną rolę pełni w osiągnięciu sukcesu.
Polecam kontakt z Eneidą i skorzystanie z wiedzy i mądrości dr Hadasia.

Polecam, polecam, polecam. Do doktora trafiłam z polecenia i była to bardzo dobra decyzja. Wszystko co przewidział - sprawdziło się w kolejnych etapach procesu. Cały zespół w jego klinice jest świetny, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania - oczywiście na czele z niezastąpioną Panią Emilią. Jakość usługi na najwyższym poziomie.

Doktor Krzysztof Hadaś to najlepszy lekarza jakiego spotkałam na swojej drodze, ma bardzo dobre podejście do pacjenta i ogrom cierpliwości, wytłumaczy kilka razy (jak jest potrzeba) przebieg leczenia. Ponadto widać zaangażowanie w opiece nad pacjentem. Polecam !!

Dr Hadas leczy mnie od kilku lat. Calym sercem polecam wybor tego specjalisty. Profesjonalne, konkretne podejście, kompleksowa opieka nad pacjentką to najważniejsze zalety tego lekarza. Jest bardzo rzeczowy opiera diagnozę na faktach badaniach i wprowadza stosowne leczenie. Bedac w gabinecie zawsze mam przekonanie ze w danym momencie lekarz jest maksymalnie skupiony tylko na mnie. Dodatkowym atutem jest piękny nowoczesny gabiney i punkt pobierania krwi na miejscu oraz cudowna Pani Emilia.😊

Zostałam pacjentka Pana Doktora, po 6 latach leczenia i starania się o dziecko u innego ginekologa. Przyczyna braku efektòw leczenia okazała się odmienna niż do tej pory, co nas zdziwiło... Cale szczęście, że zaufaliśmy Doktorowi Hadasiowi, bo po 4 miesiacach leczenia zaszłam w ciażę. Pan Doktor na poczatku studził moja radość, mòwiac, że trzeba trochę uzbroić się w cierpliwość, ale rozumiem, chciał mieć pewność, że ciaża ma szanse rozwoju. Dziś jesteśmy rodzicami cudownej Hani I oczekujemy na drugie nasze wspòlne dzieło z Doktorem- Stasia ;) Polecamy z całego serca. Maria I Wojtek

Leczę się u dr Hadasia ponad 10 lat. Dzięki niemu zaszłam w ciąże, bardzo troskliwie i kompetentnie podchodził do każdego problemu. Wiele moich znajomych też dzieki doktorowi zaszło w ciążę, choć przez lata nie było szans. Wykonywałam też leczenia, zabiegi u doktora. Polecam każdej kobiecie, która chce poczuć się zaopiekowana. Doktor Hadaś nie obiecuje złotych gor, konkretnie po kolei, realizuje strategie.

Ile ludzi tyle opinii .....ja natomiast pojechałam do doktora pełna strachu po wizycie u innego lekarza - jak się okazało nie potrzebnie ...Doktor Hadaś zbadał mnie dokładnie ,powoli bez nerwów i stresu ,wyjaśnił co robi ,co widzi na USG ,wnikliwie wytłumaczył w czym problem,zlecił dodatkowe badania i leki .Jak się okazało byłam wcześniej u lekarza ,który ciałko żółte pomylił z torbielą , wysyłał mnie na zabieg ....także radzę sprawdzać opinie u innego lekarza jak coś jest nie tak ....Pana doktora Hadasia polecam wszystkim kobietom ,które chcą być prowadzone przez dobrego specjalistę .

Ginekolog mocno nastawiony na kasę i wyniki - liczbę prowadzonych przez siebie donoszonych ciąży. Kiedy coś pójdzie nie tak, nie liczcie na ludzkie potraktowanie z jego strony. Gdy rozkleiłam się po diagnozie, zirytowany stwierdził: "Przecież mówiłem, że na 50% ciąża obumrze". Czułam, że chce się mnie jak najszybciej pozbyć. Za wypisanie skierowanie do szpitala na usuwanie obumarłej ciąży zapłaciłam 100 zł więcej.

Jest to najlepszy ginekolog, u ktorego do tej pory bylam (a bylo ich w sumie 8), mam do niego zaufanie i nie zamierzam go zmieniac. Wzorcowo prowadzil moja ciaze, a bardzo wazne dla mnie bylo, zeby w razie problemu miec kontakt z lekarzem, a dr Hadas zawsze odbieral telefony lub oddzwanial. Poswieca pacjentce duzo czasu (moze i czasem przez to sa opoznienia), cierpliwie odpowiada na pytania, wyjasnia. Nigdy tez mnie jego badanie nie bolalo, a tak zdarzalo sie u innych lekarzy. Fakt, ze jest dosc drogi, badania laboratoryjne, z tego co sie orientuje maja standardowe ceny. Zdecydowanie polecam tego lekarza!

Uratował mi zycie, uratował życie mojej mamie, gdzie lekarze onkolodzy byli pod podziwem przeprowadzenia operacji, dzieki niemu mam zdrowego syna, a miałam 1% na urodzenie dziecka( pierwsza ciąza zakończyła się śmiercią. Od 17 lat chodzą moje koleżanki do niego. Mieszkam 500km. od Poznania, ale do ginekologa jadę specjalnie. polecam z