lekarz Krzysztof Karolczyk

2,7

Bardzo dobry lekarz, myślący, analityczny, dokładny, zawsze dobrze dobrane leki, więc skutecznie leczy.

Bardzo dobry lekarz nie moge o nim powiedziec nic złego, pomógł z bólem ucha. Momentalnie zbadał mnie, przepisał leki a ból ustanął po kilku minutach, POLECAM

Witam , chciałem wystawić opinię jak najbardziej negatywną dla Pana "doktora" Miałem przyjemność być u doktora z oparzeniem stopy II i III stopnia. Doktor nawet nie zbadał stopy nie oglądnął tylko zza biurka kazał założyć buta. Przepisał antybiotyk i maść i na tym koniec - do pracy. Jak poprosiłem o zwolnienie gdyż stopa jest spuchnięta i nie założę buta a przy tym straszny ból , to łaskawie po długiej dyskusji w końcu wypisał. Po południu pojechałem na SOR bo nie można było wytrzymać z bólu. I tu lekarz oglądnął dokładnie i oczyścił miejsca sparzone. Przepisał inne leki i przede wszystkim silne leki przeciw bólowe (lekarz Karolczyk nie przepisał żadnych leków przeciwbólowych) po prostu żal , nic dodać nic ująć to ku przestrodze przed P. Karolczykiem. Pozdrowienia dla SOR Bochnia,

Kiedy przyszedłem do przychodni W niepołomicach z okropnym byłem ucha pan doktor przepisał mi krople do ucha jak i antybiotyk i osłonę na żołądek około po 15 minutach po sporzuciu leków ból znacznie się zmniejszył lekarz godny polecenia miły i sympatyczne lecz skromny .

Jest moim lekarzem rodzinnym już 7 lat. Kompetentny, nie jakiś bardzo wygadany ale na pewno jest świetnym specjalista i również mogę liczyć na poradę dla moich dzieci ,zawsze odpowiednio dobrane leki zarówno dla mnie jak i dla dzieci. Proszę nie sugerować się sposobem bycia Pana doktora, ale wiedzą, którą ma ogromną. Polecam!!!

Polecam!!!

Pan doktor jest moim lekarzem rodzinnym.Jest specyficzną osobą w podejsciu do pacjenta ale po kilku wizytach parę lat temu szybko sie przekonałam,że to taki styl.Wg.mnie jeden z lepszych lekarzy.Wyznal sie u mnie jako jedyny lekarz na kilku schorzeniach ,ktore mialy okazje u mnie wystapic na przestrzeni kilkunastu lat.Zawsze utrafione leki, a jak nie to zmiana bez problemow.Badania zlecane jak są potrzebne,zwolnienie dane gdy trzeba.Pare dni temu mialam atak kolki nerkowej.Zastosowalam sie do zalecen i jest lepiej.To typ lekarza,który musi byc wysluchany.Czyli po wejsciu do gabinetu powiedzieć o co biega,a potem słuchać,słuchać i słuchać.Jak sie jest naprawde chorym to wyjdzie się zadowolonym.Dla mnie super lekarz ,który potrafi zastanowic sie przed diagnoza i poczytac o leku jesli nie jest pewien.

Bardzo dobry lekarz, zawsze dobra szybka diagnoza i dobrane leki, od wielu lat leczę się u niego w przychodni. Lekarz z powołania

Bardzo polecam Pana doktora, nigdy nic złego o nim nie można powiedzieć. Nie wiem skąd inni mają aż tak nie miłe doświadczenia z nim. Raz ratował mojego 4 letniego syna, siedział przy nim 2 h i czekał na reakcję na leki. Owszem jego rozmowa i zachowanie czasami daje wrażenie że albo jest pod wpływem albo coś innego ale nigdy nie miałam problemu z badaniem doborem leków. Leczę się u niego od 7 lat. I nie zamierzam zmieniać lekarza. Dla przykładu na opiece całodobowej w Niepołomicach pani pediatra odmówiła mi przyjęcia ...

Bardzo polecam Pana doktora, nigdy nic złego o nim nie można powiedzieć.
Dla przykładu na opiece całodobowej w Niepołomicach pani pediatra odmówiła mi przyjęcia dziecka z gorączką, wyszedł internista i był nim Pan Krzysztof , bez myśli przyjął moje 2 letnie wtedy dziecko i okazów się że ma zapalenie płuc. Przepisał leki w sobotę wieczorem. W poniedziałek moja Pani pediatra stwierdziła że antybiotyk bardzo dobry itd.. dziecko mi wyzdrowiało szybciutko.

UNIKAĆ JAK OGNIA. Szkoda mi słów jak bardzo ten lekarzyna nie potrafi leczyć ani chociaż pomóc. Miał opory przed tym żeby mi dać skierowania na podstawowe badania krwi! Ze wszystkim robi problem. Nieuprzejmy, kwestionuje wyniki badań innych lekarzy specjalistów.