Filtruj terminy

Internista Niepołomice

lekarz Krzysztof Karolczyk

Niepołomice

Bardzo polecam Pana doktora, nigdy nic złego o nim nie można powiedzieć.
Nie wiem skąd inni mają aż tak nie miłe doświadczenia z nim. Raz ratował mojego 4 letniego syna, siedział przy nim 2 h i czekał na reakcję na leki.
Owszem jego rozmowa i zachowanie czasami daje wrażenie że albo jest pod wpływem albo coś innego ale nigdy nie miałam problemu z badaniem doborem leków. Leczę się ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Zbigniew Hauser

Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Małopolskie Centrum Diagnostyczne "Medical" Sp. z o.o.
Piękna 4
32-005 Niepołomice

Bardzo dobry lekarz z powołania, miły życzliwy nikomu nie odmówi pomocy, można powiedzieć że to unikat w naszej polskiej służbie zdrowia.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Piotr Bąk

Poradnia Zdrowia Rodziny "LIFE" Szpital
pl. Zwycięstwa 6
32-005 Niepołomice

Przyjal mnie na SORze na Żeromskiego.Mialem problem z piekacymi oczami(od komputera).Niebyło okulisty więc do niego zadzwonil .Dostalem krople i na 2 dzien juz byla poprawa.Dodam,że bylem tam wieczorem.Zdecydowanie polecam.

lekarz Katarzyna Krynicka

Daszyńskiego 48/6
32-005 Niepołomice

Dawno nie spotkałam tak dobrego lekarza. Poświęciła trochę czasu na wizytę, nie zbyła, wysłuchała, doradziła, dała skierowania na potrzebne badania, a przy tym była miła i ludzka. Takich lekarzy dziś wielu nie ma. Dodam jeszcze, że nie była to wizyta prywatna. Jestem bardzo wdzięczna.

lekarz Paweł Śledziowski

Internista, Hematolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Niepołomickie Centrum Medyczne w Niepołomicach
ulica Korczaka 1
32-005 Niepołomice

Mama od marca 2015 roku miała zdiagnozowaną przewlekłą białaczkę limfocytową. Od marca 2020 roku została pacjentką dr Śledziowskiego. Podczas wizyt ani razu nie zostało wykonane badania USG brzucha. Zgłaszając jakiekolwiek objawy [np. powiększone węzły chłonne, opuchnięty brzuch, ból brzucha] otrzymywała odpowiedź „to normalne przy białaczce”. Ostatnią wizytę miała 13 maja br. roku - do szpitala trafiła 10 czerwca br. na jakąkolwiek pomoc było już za późno, zmarła 22 czerwca br. ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Marzanna Kleczaj-Kurek

Lekarz medycyny pracy, Internista

ulica Pionierów 1a
32-005 Niepołomice

Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Pani doktor podchodzi z uwaga do pacjenta, dokladnie bada, słucha co pacjent mówi i do tego się odnosi w rozmowie. W moim przypadku zwróciła uwagę , że przyczyną przewlekłych boli glowy jest wysokie ciśnienie. Zaordynowane leczenie pomogło!
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Magdalena Piotrowska

Internista, Hematolog

ulica Grunwaldzka 20 R
32-005 Niepołomice

Wielkie dzięki w imieniu Józefa Sysło. Podziw za zaangażowanie i kompetencje. Gratulacje doktoratu. Pozdrowienia dla Niepołomic.
Opinia dodana przez: Paweł Kozik

lekarz Krystyna Wisłocka

Wielicka 92
32-003 Niepołomice

Wspaniały lekarz humanista o szerokich horyzontach wiedzy medycznej i ogólnoludzkiej. W kontaktach lekarz-pacjent stwarza niepowtarzalną atmosferę pełną empatii. Mimo ograniczonego czasu, poświęca uwagę nie tylko problemom medycznym ale także życiowym swoich pacjentów. Jej zaangażowanie i życzliwość tworzą atmosferę sprzyjającą poprawie stanu zdrowia.

lekarz Teresa Kotlinowska

Internista, Alergolog

Samodzielna Publiczna Stacja Pogotowia Ratunkowego w Niepołomicach
JANUSZA KORCZAKA 1.
32-005 Niepołomice

Oceniam panią Kotlinowską jako bardzo złego lekarza. Jest niekompetentna, nieuprzejma, opryskliwa, a poza tym odnosi się do pacjenta w taki sposób, że ma się odczucie, że ten lekarz po prostu nie chce mu pomóc. Gdy podczas wizyty zaczęłam opowiadać o tym co mi dolega, popatrzyła na wyniki testów skórnych i stwierdziła, że testy nic nie wykazują, i że nic mi nie jest. Zapytałam, jak może mi nic nie być skoro ...
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Piotr Bąk