lekarz Krzysztof Kołcz

Psychiatra

Nierzetelny specjalista.Wydajacy opinie lekarska beż wiedzy o pacjencie na tzw,,ładne oczy". Kto mu dal prawo do wykonywania zawodu.Jak taka osoba może pełnić kierownicze stanowisko.KOMPROMITACJA!!!

Byłem badany przez Pana Doktora Badał mnie jako biegły sądowy i powiem tak Wybitny Specjalista po zadaniu mi kilku pytań w tym jak się nazywam wie co działo się w mojej głowie prawie trzy lata temu Przynajmniej trochę uczciwości by się przydało bo samo branie pieniędzy za opinie to trochę mało Razem ze swoimi kolegami krzywdzi Pan chorych ludzi Więcej empatii by się przydało a nie liczby pacjentów za których bierze się łatwe pieniądze