Filtruj terminy

Psychiatra Starogard Gdański

83-200 Starogard Gdański

Już na pierwszej wizycie zaskoczyla mnie ciepłym przyjęciem. Sympatyczna osoba. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne.

Południowa 81
83-200 Starogard Gdański

Postawiła na nogi męża, był całkowicie wyczerpany, uskarżał się na różne dolegliwości, ale daleko był od myśli, że to depresja. Minęło już 10 lat, a choroba nie wraca. Dziękuję i polecam wszystkim Panią dr Ewę Lebiedzińską. Z mojej porady o dobrym lekarzu skorzystała znajoma - rezultat taki sam jak z mężem. Pozdrawiam.

Starogard Gdański

Nie znalazłem lepszego specjalisty w tej dziedzinie na pomorzu. Pełen profesjonalizm oraz fachowe porady. Polecam bezapelacyjnie.
Opinia dodana przez: Daniel

Gdańska 34
83-200 Starogard Gdański

Jako jedyny lekarz pomimo dania mi psychotropów, dał także bardzo dużo witamin, kompetentny, polecam.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "STAR*MED"
Juranda ze Spychowa 2 B
83-200 Starogard Gdański

jesli jaki kolwiek problem tego rodzaju to tylko do doktora

lekarz Olga Markowska

Psychiatra dziecięcy, Psychiatra

ISPL Gabinet Psychiatryczny
Jana Pawła II 5, MEDPHARMA
83-200 Starogard Gdański

Pani Doktor to kolejny lekarz mojego dziecka. Pierwszy raz spotkałam się z tak dokładnym badaniem. Życzliwie, konkretnie, z omowieno rożnych możliwości.
Opinia dodana przez: Lena

83-200 Starogard Gdański

Jestem bardzo niezadowolona, wizyty trwały 5 min i nic nie pomógł, tylko sie pogorszyło. Polecam za to dr Jolante Boguś-Brzęk. Przyjmuję w Gdyni. Mi bardzo dużo pomogła. Wizyty trwają pół godziny albo dłużej. Jeżeli zależy Tobie na zdrowiu to zmień lekarza, bo nie wierzę, że ten lekarz jest Ci w stanie pomóc. Wiem co mówie, bo pół roku temu zmienilam i nie ma porównania.
Opinia dodana przez: Iga

Specjalistyczna Praktyka Lekarska

83-200 Starogard Gdański

Proszę o wypisanie do Domku mojego Narzeczonego. Potrzebuje mnie bardziej niż Pani Doktór. Powiem więcej. Nie potrzebuje Pani Doktór. My jesteśmy jak dwie krople wody. Powyżej dowód na to, że to, co piszę, jest prawdą. Innymi słowy - zmiłuj się nad Nami Kobieto.
Pozdrawiam, Ta bez odwiedzin.
Opinia dodana przez: Maria

83-200 Starogard Gdański

Cóż rzec... Opinia dotyczy Pana Doktora jako biegłego sądowego, nie lekarza prowadzącego, ale po takiej postawie nie poleciłbym nikomu takiego specjalisty. Przypadek - osoba chorująca od dłuższego czasu, zdiagnozowana niestety sporo później, bo dwa lata temu. Próby samobójcze - po trzeciej hospitalizacja w Szpitalu Psychiatrycznym - łącznie 8 tygodni pobytu, diagnoza - Choroba Afektywna Dwubiegunowa i Zaburzenia Osobowości. W trakcie leczenia zmiana lekarza prowadzącego - diagnoza podtrzymana. Po wyjściu ze ...
Opinia dodana przez: Alex

Południowa 81
83-200 Starogard Gdański

Leczę się u psychiatrów od 14 lat, jednak na takiego zadufanego, przeświadczonego o własnej wielkości i bardziej chamskiego specjalisty, jak pani ordynator oddziału XIX w Starogardzie...
Opinia dodana przez: Marcin

Psychiatrzy w Starogardzie Gdańskim