lekarz Krzysztof Kowal

Internista, Alergolog

Dr Krzysztof Kowal to wspaniały lekarz, konkretny, zdecydowany, świetny specjalista. Leczę się u niego od kilku lat (choruję na astmę oskrzelowa) i od kiedy los szczęśliwie zetknął mnie z Panem Kowalem wiem jak obchodzić się z moją chorobą. Cierpliwość, wyrozumiałość i przede wszystkim przeogromna wiedzą pana doktora to jego atuty. Nie wyobrażam sobie innego lekarza do którego mogłabym udać się ze swoją chorobą, a proszę mi wierzyć, że w poszukiwaniu tego najbardziej kompetentnego odwiedziłam kilku. Jednym słowem świetny specjalista i wspaniały człowiek. Gratulacje panie doktorze i ogromne podziękowania. :)

Wciąż poszukujesz "Internista Białystok"?

Gabinet Psychologiczny "Otwarci"
Waszyngtona 18 lok.3