lekarz Krzysztof Koza

Ginekolog położnik, USG, RTG

Świetny lekarz z powołania.Wcześniej trafiłam na nieuczciwego który wykrył guza na jajniku i kazał płacić za zabieg 2000zł.Poszłam do Dr.Kozy i jajnik był tylko troszkę powiększony co nie wymagało żadnego zabiegu.Po kilku tabletkach wszystko ustąpiło.Dr.Koza jest rewelacyjny i napewno polecam go każdej kobiecie która szuka kompetentnego lekarza.

Świetny lekarz, doskonale poprowadził moją ciążę (trzecią), która przebiegła idealnie (a z dwoma pierwszymi u innych lekarzy nie było tak dobrze). Dobry dla spanikowanych pacjentek...

Wspaniały lekarz, grzeczny, miły z poczuciem humoru. Bada bardzo delikatnie. Ma właściwe podejście do spanikowanych i przestraszonych pacjentek. Moja ciąża nie była łatwa ale wspominam ten czas jako najcudowniejszy w życiu a to poniekąd też zasługa tego lekarza. Polecam !!!!!!!!!!!!

Precyzyjnie mnie zdiagnozował, szybko skierował na laparoskopię co uratowało mój jajnik. Jestem w trakcie leczenia i jestem bardzo wdzięczna Panu doktorowi. Napewno nie jest wyłudzaczem pieniędzy. Stara się przepisywać tańsze wersje leków, nie pobiera pieniędzy za wypisanie recepty jak to mają zwyczaj czynić inni lekarze. To lekarz z powołania:).

Przemiły, budzący zaufanie lekarz. Polecam bardzo

Przemiły, budzący zaufanie lekarz. Polecam bardzo

polecam tego lekarza!świetny fachowiec, miły, kulturalny i kompetentny.potrafi wytłumaczyć co i jak bada.prowadził mojątrudną ciążę:)wszystko się udało :) teraz mu zaufam przy drugiej ciąży:)

Świetny, godny zaufania lekarz.

Świetny, godny zaufania lekarz.