lekarz Krzysztof Koziełek

Radiolog

Do Pana Doktora zostałam skierowana przez chirurga onkologa na usg węzłów chłonnych i jamy brzusznej, bardzo się stresowałam wynikiem badania- co z resztą nikogo pewnie nie zdziwi. Pan Doktor poświęcił mi dużo czasu, wyjaśniał każdą wykonywaną przez niego czynność po kolei, tak abym wiedziała co w danej chwili sprawdza i na bieżąco informował mnie o tym jak przebiegają poszczególne etapy badania. Wyjaśnił także moje wątpliwości i odpowiedział na wszystkie pytania. Z pewnością jest godnym polecenia specjalistą.

Pan dr jest wyśmienitym diagnostą. Ma bardzo zyczliwe i "ludzkie podejscie" do pacjenta, co wcale nie jest tak częste. Znajduje czas i cierpliwośc na wyjaśnienie watpliwosci. Niezwykle życzliwy człowiek. Agnieszka S.

Wciąż poszukujesz "Radiolog Śrem"?

Słoneczna 7
60-286 Poznań