lekarz Krzysztof Krakowian

1,4
1,6
1,2
1,3

Mój tata trafił na SOR w Blachowni z podejrzeniem złamania kości promieniowej. To, jak potraktował go ten lekarz, jest karygodne. Gdy nadszedł moment nastawiania ręki, bo okazało się, że podobno „tylko” wyskoczyła ze stawu, mój tata usłyszał od tego lekarza, że ciekawe jak on ma takiego grubasa nastawić …. Może tata nie jest filigranowej budowy ciała, ale kultury u tego lekarza darmo szukać. Nie dostał nawet zwolnienia, dziś pojechał po l4, to usłyszał, że trzeba było sobie nic nie robić, to by nie było l4 potrzebne, po czym po większej wymianie zdań z wielką łaską wystawił L4 (tata kierowca, unieruchomiona prawa ręka aż do barku…. Ciekawe jakby miał pracować …), dostając na koniec komentarz „masz Pan na jakieś 3 dni a potem się tułaj…”. Oczywiście wyczyny zostaną skonsultowane z dobrym ortopedą, czy aby na pewno dobrze jest nastawiona ręka, czy nie ma tam jakiegoś złamania, które zostało olane, bo po takim podejściu do pacjenta można spodziewać się dosłownie wszystkiego…. Niestety dobrego słowa nie można na tego lekarza powiedzieć, moja poprzednia opinia ewidentnie nie pasowała, bo została usunięta… dlatego dodaję ponownie, bo uważam, że ludzie powinni wiedzieć jak realia wyglądają, jeśli ktoś każe usuwać niewygodne opinie, to ewidentnie ma co ukrywać i wie, że to jest niewygodna prawda

Niestety wizyta przebiegła tragicznie i została postawiona zła diagnoza. Zainteresowanie pacjentem zerowe, wszystko na szybko. Według pana doktora nic mi nie dolegało, jak sam stwierdził moje bóle kolanowe są "dziwne" i to było tylko tyle co wyniosłam z tej wizyty. Kilka dni później inny lekarz stwierdził torbiele okołąkotkowe, które przecież nie pojawiły się znikąd w ciągu kilku dni. Nie poleca.

Szczęście do ortopedów mam słabe, ale jeszcze żaden nie powiedział mi ze śmiertelną powagą, że słabo się modliłam to i kolano boli... Kompletnie nie słucha co się do niego mówi, na początku wizyty zaznaczałam że mam astmę i biorę leki, po czym zaczął mi przepisywać leki których przy powyższych brać nie można. Po mojej uwadze dotyczącej leków wywalił receptę i pisze następną, kiedy zaznaczyłam że na kolejny wypisywany lek nie reaguje, wściekły klnąc wywalił kolejną. Dałam drugą szansę, myśląc że mial gorszy dzień, cóż, myliłam się.

Zdecydowanie odradzam wizytę u Pana Doktora. Jest niemiły, nie słucha pacjenta. Przyszedłem tylko po skierowanie (mialem już zdiagnozowane schorzenie)na rezonans magnetyczny, które jest wymogiem przed zaplanowaną operacją a uslyszlem że skoro się u Pana Doktora nie leczę to po co przyszedłem. Wszystkie wcześniejsze wizyty miałem przez Medicover i ta u Pana Doktora również była przez Medicover. Po długim i nieprzyjemnym wywodzie w końcu z łaski wypisał skierowanie. Zdecydowanie odradzam tego specjalistę.

Zdecydowanie odradzam wizytę u Pana Doktora. Jest niemiły, nie słucha pacjenta.
Po długim i nieprzyjemnym wywodzie w końcu z łaski wypisał skierowanie.
Zdecydowanie odradzam tego specjalistę.

Ten lekarz to jakaś porażka, nieporozumienie.. Zero podejścia do pacjenta. Kolano skręcone, stanąć się nie da, boli okropnie a on mówi że nic się nie stało, nic nie widzi żeby było zepsute i żeby sobie robić okłady i nie udawać że boli. W rtg pisze że skręcone a on wysyła do domu i dalsze leczenie w poradni. Pojechaliśmy do Piekar a tam od razu w szynę włożyli nogę i zaraz widzieli że coś jest nie tak z nogą. Nie polecam tego lekarza. Dno!

To jakaś masakra Poszedłem po urazie stawu skokowego, zlecił rentgena po czym stwierdził że on tam nic nie widzi. Ja na to że mnie boli a on - to niech sobie pan amputuje noge. DNO totalne DNO.

Podejście do pacjenta bardzo słabe. Wszystko robi z łaską i bardzo dużą nie chęcią. Usłyszałem że profilaktycznie mogę smarować sobie miejsce bólu. Generalnie nie polecam nikomu miesiąc czekania i usłyszeć że co Pan chce od tego to aż się odechciało

Podejście do pacjenta bardzo słabe.
Wszystko robi z łaską i bardzo dużą nie chęcią.

W życiu jeszcze nie spotkałam się z tak chamskim podejściem do pacjenta. Pan doktor jeśli specjalizuje się w leczeniu tylko osób starszych to niech zaznaczy że poniżej wieku x nie przyjmuje. Zaskoczenie że młodą osobę też może boleć cokolwiek związanego z układem ruchu, już na wstępie dało jasne światło co do wizyty. Badanie samo w sobie to dosłownie pomacanie po kolanie i stwierdzenie że skoro obrzęku nie ma to nic mi nie jest. Pan doktor totalnie nie słuchał co się do niego mówi. Zafiksował się na informacji dotyczącej mojego wieku i tego że nie powinno mnie nic boleć bo mam lat ile mam. Do tego wszystkiego doszły jeszcze nieuprzejme komentarze i dosłownie wypisana recepta na odczep się, co by nie było że nic nie zrobił.
Bardzo nie polecam, a wręcz odradzam wizyty u tego "lekarza". Strata czasu

Nie polecam , lekarz bardzo nie miły, nie grzeczny i wulgarny, radzę omijać go z daleka . Najgorszy lekarz jakiego znam .

Nie byłam u gorszego lekarza. Kultura tego pana to mocne 1/10. Nie da mi skierowania na rezonans magnetyczny, ponieważ za dużo ich to kosztuje z NFZ... „Jeśli jest pani zaskoczona proszę zadzwonić do ministra zdrowia” od 3 miesięcy nie jestem w stanie chodzić i dał mi maść na obrzęk. Dużo dużo więcej, ale tyle chyba wystarczy. Unikać tego lekarza jak ognia!