lekarz Krzysztof Krakowian

1,4
1,6
1,2
1,3

Moja mama udała sią do tego pseudo lekarza po poradę , gdyż juz od dwóch miesięcy boryka się z bolącym kolanem.Pan doktor ostentacyjnie oświadczył że jest za gruba i czemu nie przyszła wcześniej. Nadmienię ze nie miała możliwości sama iść w kolejkę o 6 rano aby została przyjęta na pierwszą wizytę.Odnosił się w sposób karygodny jak na osobę pełniącą taką funkcję.Moja mama wyszła ze łzami w oczach bez jakiejkolwiek pomocy czy konsultacji.Mój syn który był z moją mamą, został wręcz wypchnięty z gabinetu jak chwilę dłużej został i chciał lekarzowi zwrócić uwagę że być może jest to następstwo choroby nowotworowej z jaką boryka się moja mama.Zero empatii, zero profesjonalizmu, zero zrozumienia! ZDECYDOWANIE ODRADZAM!

Nieludzkie podejście do pacjenta. Pseudo specjalista na wizycie był opryskliwy, wręcz chamski. Gdy sprzeciwiłem się jego wypowiedzi wszczynał tylko awanture. Twierdził, że zmyślam i mnie nic nie boli, podczas gdy nie mogę siedzieć i leżeć z powodu ostrego bólu. Uważa się za nie wiadomo jakiego lekarza, a pokory i pomocy, którą liczyłam, że otrzymam z jego strony niestety brak. Specjalista od siedmiu boleści.

Kompetentny i uprzejmy wszystkiego dowiedziałem się na 1 wizycie .Fachowe podejście bez zbędnych słów. Polecam !

Lekar w sposób niemiły nieuprzejmy i wręcz pretensjonalny określił słowami „o drugiej w nocy umrze od palca” w sposób obraźliwy określając uraz mojej prawej stopy. Pan Doktor po obejrzeniu stopy otwarcie wyraził swoje niezadowolenie i skomentował porę przybycia na Ostry Dyżur. Podczas wypełniania dokumentów na komputerze kilkukrotnie jeszcze skomentował ironicznie mój powód przybycia oraz późną porę, która ewidentnej nie była Panu Doktorowi na rękę. Pan Doktor był w pracy, a nie na świadczeniach charytatywnych i jego podejście do pacjenta czyli mojej osoby był dla mnie karygodny a wręcz poniżający i ...

Pan Doktor był w pracy, a nie na świadczeniach charytatywnych i jego podejście do pacjenta czyli mojej osoby był dla mnie karygodny a wręcz poniżający i jest dla mnie niedopuszczalny. Po tym jak Pan doktor podsumowując swoje badanie skomentował iż szpital w Blachowni nie jest moim regionem odebrałam z rak Pana Doktora jego badanie i wyszłam ze szpitala bez dalszego zbadania mojego urazu.

Niedopuszczalnym jest dla mnie traktowanie pacjenta w taki sposób, który potrzebuje pomocy. Nie jestem lekarzem nie jestem świadoma urazu, który mi się przydarzył i w tym celu udaje się do szpitala aby Lekarz objął mnie opieką. To co otrzymałam od Pana Doktora nie kwalifikuje się w żaden sposób do spełniania jego obowiązku jaki spoczywa na nim.

Nie znam gorszego lekarza. Tydzień wcześniej byłem u innego ortopedy na Śląsku. Lekarz że zdjęć pokazy mi 4 cm dziurę a ten pseudo specjalista wyzwales mnie że wymtslam choroby i noc mi nie jest... nie miły zły człowiek.

Byłam u tego Pana doktora ze skręconym stawem skokowym. Spóźnił się i pacjenci musieli bardzo długo czekać. Gdy już doczekałam się wizyty, był bardzo niemiły. Powiedziałam mu co mi się stało, mówiłam że po upływie prawie dwóch miesięcy opuchlizna nie zeszła oraz że bardzo mnie boli, on stwierdził że to normalne i nic się z tym nie zrobi, że po prostu będzie mnie boleć. Przepisał mi jakąś maść i nie zalecił żadnego leczenia. Przez cały czas był oschły i obojętny.