lekarz Krzysztof Kurczych

Pan Doktor Kurczych jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem: z ogromną wiedzą, umiejętnościami, bezinteresownym. Dziękuję Panu Doktorowi za wsparcie i opiekę podczas operacji piersi jak również kontynuowanie dalszego leczenia. Świadomość, że jestem w tak dobrych rękach ma dla mnie ogromne znaczenie. Z wyrazami szacunku i serdecznymi życzeniami sukcesów w życiu prywatnym jak i zawodowym w 2021 roku. Pacjentka Zofia K.

Świadomość, że jestem w tak dobrych rękach ma dla mnie ogromne znaczenie.

Pacjentka Zofia K.

Po pierwsze człowiek o wysokiej kulturze osobistej, po drugie lekarz- życzliwy,ciepły, cierpliwy. Profesjonalista o olbrzymiej wiedzy i umiejętnościach, niezwykle skromny o wyjątkowym podejściu do pacjenta. W maju br. Pan doktor operował guz łagodny mojej piersi w ŚCO. Chętnie odpowiadał na moje pytania, wyjaśniał wątpliwości czym wzbudził moje zaufanie. Potrafi z chorym rozmawiać merytorycznie dając poczucie bezpieczeństwa. Wspaniała opieka jeszcze długo po zabiegu. Lekarz z powołania. Gorąco polecam!

WSPANIAŁY LEKARZ PO PROSTU ŻYCZLIWY CZŁOWIEK , POLECAM ,INDYWIDUALNIE PODCHODZI DO KAŻDEGO PACJENTA, WSZYSTKO WYTŁUMACZY

Bardzo dobry lekarz grzeczny uprzejmy troskliwy i bardzo bardzo cierpliwy potrafi sluchac i rzeczowo wyjasnic problem czlowiek o gołębim sercu naprawde polecam odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu

Bardzo dobry i troskliwy doktor z uporem maniaka wyjaśnia zawiłości problemu.Podnosi na duchu i wspiera.ZAWODOWY OPTYMISTA. Polecam