Krzysztof Łęcki

2,7
2,9
2,6

Byłam w Ars Dent na leczeniu jakiś czas temu u doktora Krzysztofa. Po pierwsze, leczenie zostało źle wykonane, po drugie lekarz jest niesympatyczny. Brak gwarancji ze strony klinki i lekarza Nie polecam!!!

Nie polecam!!!

Nie polecam, źle wykonana praca stomatologiczna, której nie poprawiono, jeszcze raz wykonana musiała zostać w innej klinice

nie polecam, źle lekarz wykonał mi leczenie kanałowe na dodatek jest niesympatyczny. Nie chciał poprawić jak zgłosiłam si ę ponownie do kliniki

Ten lekarz źle wykonał leczenie, na dodatek nie chciał poprawić swojej pracy, nie polecam nikomu, szkoda zdrowia i pieniędzy

Nie polecam, doktor źle wykonał leczenie,w innej klinice postawili inną diagnozę, muszę jeszcze raz leczyć, no Ars Dent upiera się, że wszystko jest dobrze

Niestety muszę zmienić swoja opinię. Zawsze było wszystko ok. Byłem pacjentem doktora Krzysztofa Łęckiego, czas przeszły jest jak najlepiej wskazany. Doktor bobrze wypełnił mi ubytek klinowy, nie było problemów, miało miejsce to rok temu. Tydzień temu, podczas jedzenie rogalika w innym zębie ukruszyła mi się ścianka, od razu pomyślałem, że udam się do Ars Dent. Doktor Krzysztof powiedział mi, że lepiej będzie zrobić całe wypełnienie, następnie wykonał wypełnienie i rekonstrukcję, pod znieczuleniem. Po zrobieniu zęba mówiłem dodatkowo, że jest taka jakby miękkość, chropowatość, doktor powiedział, że wszystko ok, kompozyt utwardzony. Po przyjeździe do domu, miałem straszny ból zęba podczas jedzenia, zadzwoniłem do Ars Dent i umówiłem się na wizytę u doktora Grzegorza, doktor Grzegorz wypolerował kompozyt, i co ciekawe, podczas polerowania znalazł ubytek, który pominął doktor Krzysztof

Co do atmosfery nie mogę narzekać, lekarze byli dla mnie mili i tutaj bym skłamał, ale mam ocenić usługi a nie lekarza, Czuje się troszkę zwiedzony bo uważałem, że lekarz z doświadczeniem, powinien być bardziej czujny. Kompozyt nie jest idealnie dobrany kolorem, a łączenie ścianki jest widoczne. Wcześniej miałem tez kompozyty zakładane w innych klinikach i efekt jest lepszy, myślałem, że tutaj będzie jeszcze lepiej, w końcu to stomatologia z tradycjami

Co do leczenia u doktora Grzegorza za wcześnie aby ocenić, dzisiaj jestem świeżo po zabiegu, mam nadzieję, że dolegliwości miną

Bardzo dobry specjalista.Byłem u wielu dentystow lecz tylko pan doktor podszedł do sprawy kompleksowo i mi pomogl.Polecam goraco.

Do gabinetu trafiłem z polecenia. To fakt, wizyty u dr. Łęckiego to nie spotkania towarzyskie. Teraz wiem, że to co było niemożliwe stało się możliwe. Wstyd się przyznać, było dużo stresu, ale już wszystko za mną. Lekarz godny polecenia.

Mam jak najlepsze zdanie. Świetny lekarz. Każdemu polecam.

Mam jak najlepsze zdanie. Świetny lekarz. Każdemu polecam.

Drogi ale dobry. Może uprzejmy rzeczywiście nie jest, ale leczy dobrze.

Drogi ale dobry. Może uprzejmy rzeczywiście nie jest, ale leczy dobrze.