dr n. med. Krzysztof Maciejewski

najlepszy lekarz, polecam w 100%, duze doswiadczenie i pelen profesjonalizm

najlepszy lekarz, polecam w 100%, duze doswiadczenie i pelen profesjonalizm

zdecydowanie polecam! bardzo kompetentny lekarz!

zdecydowanie polecam! bardzo kompetentny lekarz!

Lekarz uprzejmy konkretny potrafiący wytłumaczyć problem. W szpitalu ciężko go uchwycić ponieważ jest na bloku operacyjnym na obchodzie. Operacje przeprowadza fachowo bez problemowo, blizny są idealnie równo chwycone i wyglądają estetycznie. Koszt wizyty i usg 130 zł prywatnie.

Koszt wizyty i usg 130 zł prywatnie.

Dzięki temu lekarzowi zaszłam w ciąże. Dzięki niemu moje dziecko nie urodziło się przedwcześnie. Uważam, że to najlepszy specjalista w Trójmieście. Będę go zachwalać i wychwalać zawsze. Może jest małomówny i ma swoje zasady, np. bez wskazań nie zleca cesarek, ale ja ufam, ze ten lekarz wie co robi. Ma wieloletnią praktykę w pracy w szpitalu i to doświadczenie pozwala mu zdiagnozować wiele problemów dużo wcześniej niż potrafiliby to inni lekarze.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Pomógł mi gdy inni lekarze zawiedli. Bardzo dobrze operuje, a to ważne.Dzięki Niemu urodziłam zdrowego synka.Polecam ,gdyż zawsze mówi prawdę.

Lekarz na pewno dobry ale podejście do pacjentki zależne od humoru; prowadził 2 moje ciąże, pierwsza było dobrze druga potraktowana rutynowo jak pierwsza dobrze to druga też,a moje obawy kwitował słowem "przewrażliwiona" a była wada u dziecka jak później się okazało i można to było wykryć, inni lekarze sygnalizowali, a on machnął ręką. Czy polecam ---ostrożnie !!!!!

OSOBIŚCIE MILE ZASKOCZONA, WIZYTA W SZPITALU ZAKOŃCZONA TYGODNIEM NA PATOLOGII. DLA MNIE LEKARZ ŻYCZLIWY, POŚWIĘCIŁ ODPOWIEDNIĄ ILOŚĆ CZASU I ZLECIŁ WSZELKIE BADANIA - NIE MAM ZASTRZEŻEŃ CO DO KOMPETENCJI. PODCZAS BADANIA DELIKATNY WBREW SUGESTIĄ INNYCH PAŃ NA ODDZIALE. UDZIELA DOKŁADNYCH INFORMACJI I JEST KONKRETNY.

takich lekarzy nam potrzeba, gdyby wszyscy byli tacy, swiat medyczny bylby lepszy. m.s pacjetka

m.s pacjetka

Do dr Maciejewskiego poszłam pierwszy raz z polecenia koleżanki i nie zawiodłam się. To lekarz, który zawsze wszystko mi dokładnie tłumaczy. Mam do niego pełne zaufanie. Uważam, że jest doskonałym specjalistą.

WITAM !JA MAM RÓWNIEŻ ZŁE ZDANIE O DR. MACIEJEWSKIM.CZŁOWIEK WYKSZTAŁCONY A PRZY WIZYCIE MIAŁAM WRAŻENIE ŻE JEST ŚPIĄCY A MOŻE PIJANY W SZPITALU OCZYWIŚCIE !BARDZO NIE DELIKATNY JEŻELI BRZYDZI SIE SWOJĄ PRACĄ TO NIECH JĄ ZMIENI!!!!!NIKOMU NIE POLECAM !!!!!