dr n. med. Krzysztof Makowiecki

Kardiolog

2,7
2,9

Bardzo dobrze rozpoznany problem, wszelkie zalecenia jasno wytłumaczone, jak najbardziej godny polecenia.

Zdecydowanie polecam. Może kontakt z pacjentem nie wygląda przyjacielsko , ale nie wpływa to na profesjonalne podejście do leczenia. Jestem pełen uznania dla tego Gościa. Krzysztof G.

Krzysztof G.

Miałem tą nieprzyjemność poznać go jakiś czas temu...Jako człowiek i lekarz poniżej dna!

arogancki bufon z syndromem boga. takiego "lekarza" na swojej drodze jeszcze nie spotkałam i bym nie spotkała. Lekceważy i poniża pacjentów. Ma pod sobą nie chorych tylko łóżka. to pana doktora słowa.

MOJA OCENA MÓWI WSZYSTKO.JEST TO LEKARZ GODNY POLECENIA.SOLIDNIE BADA,TROSZCZY SIĘ O PACJENTÓW.

Bardzo kompetentny , podchodzi do problemów zdrowotnych kompleksowo , nie naciąga pacjentów niepotrzebnie na wydatki , nie zapisuje leków na wszelki wypadek Gaga

Gaga

Poznałem wielu lekarzy w swoim życiu, ale ten zalicza się do bardzo niewielu, których szanuję i podziwiam. Bardzo dobry lekarz, specjalista i bardzo dobry człowiek. W przypadku mojej choroby dokonał tego, czego inni, łącznie z kliniką w Aninie nie potrafili. O podejściu do pacjenta nie wspomnę. Daj nam Boże więcej takich DOKTORÓW ! Doktor co rok osobiście robi mi echo, test wysiłkowy, holter ciśnienia i badania krwi. A takie absurdalne opinie to piszą pewnie chorzy ale niekoniecznie na serce. Szkoda czytać.

Chaotyczne podejście do pacjenta. Zbyt mało poświęcenia pacjentowi czasu i wytłumaczenia jego choroby.

wiarygodnosc pomogl mimo ze corka z wada serca miala powazny problem chirurgiczny

wiarygodnosc
pomogl mimo ze corka z wada serca miala powazny problem chirurgiczny

Kompletna strata czasu i pieniedzy. Osłuchanie stetoskopem i plakaty z sercem na ścianach w pseudogabinecie mowiło somo za siebie.