dr n. med. Krzysztof Mawlichanów

Bardzo dobry lekarz. Wyleczyl mnie z wszystkich dolegliwosci, wykonal operacje po ktorej nie ma nawet sladu a teraz jestem w ciazy chociaz wszyscy ostrzegali ze po takiej operacji nie mam szans na drugie dziecko. Najlepiej sluchac lekarza a nie dobrych rad koleżanek ;) Bardzo dobrze tlumaczy kazdy przypadek i przebieg leczenia. Polecam.

Bardzo dobry lekarz. Byłam pod jego opieką w szpitalu. Polecam Jego fachowość, uprzejmość i poświęcony czas.

Bardzo dobry lekarz przeprowadzał mi zabieg i przez cała noc doglądał miły sympatyczny delikatny polecam.godny polecenia innym kobieta.

Nigdy więcej rodzenia przy tym lekarzu! Po 15 godzinach porodu łaskawie zajrzał i powiedział, że mam niski próg bólu, i że to na pewno tak nie boli! Gdyby nie położna, miał zamiar czekać jeszcze 2 godziny na cesarkę, a dziecko nie zeszło do kanału... Podczas badania był bardzo nieuprzejmy i nie delikatny. Pierwszy poród i trauma do końca życia...

Dzięki Panu Doktorowi na świat przyszła zdrowa moja córeczka przez cesarskie cięcie. Po zabiegu interesował się moim przypadkiem, odwiedzał kilkakrotnie po operacji, troszczył czy pokazano mi córeczkę. Rzetelny i kompetentny lekarz.

dobry fachowiec,profesjonalnie podchodzi do choroby, sympatyczny człowiek, wzbudza zaufanie - polecam

polecam tego doktora wszystkim kobietkom nawet tym które mają pierwszą wizytę przed sobą jest bardzo serdecznym człowiekiem

bardzo dobry specjalista do problemu pacjenta podchodzi indywidualnie, tlumaczy i informuje o wszystkich niezbednych rzeczach

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz