dr n. med. Krzysztof Mawlichanówdr n. med. Krzysztof Mawlichanów - zdjęcie profilowe

dr n. med. Krzysztof Mawlichanów

Ginekolog estetyczny, Ginekolog położnik

DR KRZYSZTOF MAWLICHANÓW – ZATRUDNIENIE:
Starszy Asystent na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym w Szpitalu na Siemiradzkiego w Krakowie

WYKSZTAŁCENIE:

- ...

DR KRZYSZTOF MAWLICHANÓW – ZATRUDNIENIE:

WYKSZTAŁCENIE:

- absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi
- staż podyplomowy w 103 Szpitalu Wojskowym z Przychodnią w Olsztynie
- obrona pracy doktorskiej – 2002 r.

SZKOLENIA:

- kurs specjalistyczny z dziedziny cytodiagnostyki ginekologicznej – 1996 r.
- kurs z dziedziny ultrasonografii – 1996 r.
- II Międzynarodowe Warsztaty Wideochi...

Kiedy widzisz Lekarza, który ratuje ludzkie zdrowie i życie z zaangażowaniem, miłością, pasją i ogromną wiedzą, to patrzysz na niego jak na Anioła- nie człowieka. Leczyc sie u takiego Specjalisty, to wielki zaszczyt. Jedyny lekarz któremu ufam bezgranicznie.

Leczyc sie u takiego Specjalisty, to wielki zaszczyt.
Jedyny lekarz któremu ufam bezgranicznie.

Bardzo dobry lekarz. Wyleczyl mnie z wszystkich dolegliwosci, wykonal operacje po ktorej nie ma nawet sladu a teraz jestem w ciazy chociaz wszyscy ostrzegali ze po takiej operacji nie mam szans na drugie dziecko. Najlepiej sluchac lekarza a nie dobrych rad koleżanek ;) Bardzo dobrze tlumaczy kazdy przypadek i przebieg leczenia. Polecam.

Bardzo dobry lekarz. Byłam pod jego opieką w szpitalu. Polecam Jego fachowość, uprzejmość i poświęcony czas.

Bardzo dobry lekarz przeprowadzał mi zabieg i przez cała noc doglądał miły sympatyczny delikatny polecam.godny polecenia innym kobieta.

Nigdy więcej rodzenia przy tym lekarzu! Po 15 godzinach porodu łaskawie zajrzał i powiedział, że mam niski próg bólu, i że to na pewno tak nie boli! Gdyby nie położna, miał zamiar czekać jeszcze 2 godziny na cesarkę, a dziecko nie zeszło do kanału... Podczas badania był bardzo nieuprzejmy i nie delikatny. Pierwszy poród i trauma do końca życia...

polecam tego doktora wszystkim kobietkom nawet tym które mają pierwszą wizytę przed sobą jest bardzo serdecznym człowiekiem

Dzięki Panu Doktorowi na świat przyszła zdrowa moja córeczka przez cesarskie cięcie. Po zabiegu interesował się moim przypadkiem, odwiedzał kilkakrotnie po operacji, troszczył czy pokazano mi córeczkę. Rzetelny i kompetentny lekarz.

bardzo dobry specjalista do problemu pacjenta podchodzi indywidualnie, tlumaczy i informuje o wszystkich niezbednych rzeczach

dobry fachowiec,profesjonalnie podchodzi do choroby, sympatyczny człowiek, wzbudza zaufanie - polecam