dr Krzysztof Miśkiewicz

Ginekolog

3,9

Pan doktor jest najlepszym ginekologiem u jakiego kiedykolwiek byłam. Jego główną cechą jest wysoka kultura osobista. Trafiłam do Pana doktora jako osiemnastolatka i od tamtego czasu, czyli kilka lat, chodzę na wizyty tylko tutaj. Poprzednie wizyty u innych ginekologów nie mogą się równać z profesjonalnym podejściem, które ma Pan doktor Miśkiewicz. Mogę zapytać się o wszystko, zawsze dostaję wyczerpującą i trafną odpowiedź. Nie czuję się skrępowana, atmosfera podczas wizyty jest bardzo przyjemna. Pan doktor regularnie robi cytologię i zapisuje inne potrzebne badania. Bardzo wygodne jest to, że również krew jest pobierana od razu na miejscu. Bardzo polecam Pana doktora Miśkiewicza.

Może zacznę od tego że rok temu poroniłam w 3 m-cu ciąży. lekarz który mnie prowadził wydawał mi się kompetentny i ludzki..myślałam że po poronieniu pokieruje mnie odpowiednio, zbada i pomoże mi jak najszybciej zajśc w upragnioną ciążę. Niestety na kolejnej wizycie kontrolnej po 7 m-ch po zabiegu, pytałam mojej lekarki czy nie trzeba wykonać jakichś badań specjalistycznych aby znaleźć przyczyne tego iż nie mogę zajść w ciążę..na moje pytanie usłyszałam odpowiedź, która mnie dosłownie "zwaliła z nog" - otóż Pani dr stwierdziła, że "jesli ma Pani parcie na dziecko ...

Niestety na kolejnej wizycie kontrolnej po 7 m-ch po zabiegu, pytałam mojej lekarki czy nie trzeba wykonać jakichś badań specjalistycznych aby znaleźć przyczyne tego iż nie mogę zajść w ciążę..na moje pytanie usłyszałam odpowiedź, która mnie dosłownie "zwaliła z nog" - otóż Pani dr stwierdziła, że "jesli ma Pani parcie na dziecko to mozemy ewentualnie zrobić jakieś tam badania".. po tych słowach zaczęłam szukać innego lekarza. Siostra namówiła mnie na wizytę u swojego lekarza - własnie u dr Miskiewicza. Dr Miśkiewicz na pierwszej wizycie wywarł na nie pozytywne wrażenie przeprowadził dokłądny wywiad, zrobił badania (USG przezbrzuszne + dopochwowe + cytologię = wszystkie badania w cenie wizyty), wytłumaczył co i jak był bardzo delikatny. Zlecił wszystkie badania hormonalne nawet takie o których nie miałam pojęcia, że są ważne. Wg zalecen wykonałam badania i udałam się do dr miskiewicza z wynikami- po przeanalizowaniu wyników przepisał leki, które mam nadzieję pomogą. Jak narazie jestem dobrej mysli. Szczerze mogę wszystkikm polecić dr miskiewicza - to miły, rzetelny człowiek, który wg mnie zna się na tym co robi... Gabinet również przyjemny - czysto, świeżo... Ceny również przystępne (jak na Gdynię).
koszt wizyty tak jak napisałam 120 zł (w cenie 2 x USg + cytologia).. na 1 wizytę czekałam tydzień. 1-sza wizyta trwała 45 minut.

Lekarz godny polecenia ! Od lat widuję się z Doktorem i nie zamieniłabym Doktora na nikogo innego. Bardzo uprzejmy, cierpliwy, pomocny - pełen profesjonalizm. Dzięki leczeniu u pana Doktora uniknęłam raka szyjki macicy po zarażeniu wirusem HPV. Wiedza i zaufanie to dziś podstawa dobrego leczenia.

Dobry, kompetentny lekarz. Gabinet bardzo schludny, czysty i jasny. W gabinecie bardzo dobry, nowoczesny sprzęt. Wszystko można wykonać na miejscu podczas jednej wizyty. Doktor komunikatywny, przystępny, słucha co masz do powiedzenia. Zawsze kilka pacjentek w poczekalni . Wizyty umawiane telefonicznie na konkretną godzinę, ale często są opóźnienia 10-15 minut. Jeżeli pobiera jakieś badania to wyniki są następnego dnia rano, tylko cytologia jest po 7 dniach. Cena wizyty 120 zł, w cenę jest wliczone usg i cytologia. Minus to długie oczekiwanie na pierwszą wizytę, ale następne gdy ma się już założoną kartotekę można uzyskać w ciągu 3-4 dni, a gdy dzieje się coś pilnego, to nawet tego samego dnia. Jestem pacjentką tego lekarza od 5 lat. Poleciłąm go kilku moim znajomym ( też są zadowolone ) Polecam.
GK

Od 4 lat nie mogłam zajść w ciążę, leczyłam się u wielu lekarzy, także w klinice INVICTA -nieskutecznie. Wszędzie była ta sama sztampa, te same tabletki podawane w takim samym schemacie przez wiele miesięcy, inseminacje, propozycje zapłodnienia in vitro itd. U tego lekarza po raz pierwszy zobaczyłam, że tabletki i zastrzyki są zmieniane w kolejnych cyklach stymulacji jajników w zależności od moich wyników badan krwi. Dostosowywał dawki i dni przyjmowania tabletek do wyników hormonów i do wielkości pęcherzyka tak żeby w następnym cyklu był lepszy efekt. Leczenie było dopasowywane do mojej reakcji na stymulację jajników. No i udało się. Zaszłam w ciążę w 5 cyklu stymulacji jajników. Mój synek niedługo skończy 6 miesięcy.
Spełniona mama

Lekarz o wysokiej kulturze osobistej,poświęcający tyle czasu ile jest potrzebne,przed zabiegiem operacyjnym siedzialam u Dr Miśkiewicza 45 min,a on cierpliwie tłumaczył za i przeciw,objawy i postępowanie choroby.Zawsze wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na każde moje pytanie.Nowym pacjentkom nie jest łatwo się do Pana Dr dostać,bo w gabinecie jest zawsze tłum stałych pacjentek,co powoduje niekiedy opóźnienia,jednak uważam,że warto czekać.Świetny fachowiec z 25 letnią praktyką.Gabinet czysty, nowoczesny sprzęt. W cenie wizyty USG i cytologia.

Spełniona mama

Mam 14 lat. Byłam u pana doktora i jestem bardzo zadowolona. Była to moja pierwsza wizyta i wiązała się z dużymi obawami. Przeprowadził dokładny wywiad i wytłumaczył na czym polega badanie i jak wygląda. Polecam ! ;)

Bardzo dobry lekarz, szybko i skutecznie pozwolil mi sie wyleczyc z dolegliwosci, z ktora zmagalam sie rok czasu, notorycznie wizytujac innych lekarzy, ktorzy co wizyte, przepisywali mi coraz to inne leki, nieskuteczne w leczeniu, z cala pewnoscia oparte na ich zlym doborze i zlej diagnozie. Polecam serdecznie.

Lekarz kompetentny, choć wydaje mi się, że nastawiony na zarobek. Gabinet bardzo czyściutki, lekarz kulturalny i uprzejmy.