dr Krzysztof Miśkiewicz

Od 4 lat nie mogłam zajść w ciążę, leczyłam się u wielu lekarzy, także w klinice INVICTA -nieskutecznie. Wszędzie była ta sama sztampa, te same tabletki podawane w takim samym schemacie przez wiele miesięcy, inseminacje, propozycje zapłodnienia in vitro itd. U tego lekarza po raz pierwszy zobaczyłam, że tabletki i zastrzyki są zmieniane w kolejnych cyklach stymulacji jajników w zależności od moich wyników badan krwi. Dostosowywał dawki i dni przyjmowania tabletek do wyników hormonów i do wielkości pęcherzyka tak żeby w następnym cyklu był lepszy efekt. Leczenie było dopasowywane do mojej reakcji na stymulację jajników. No i udało się. Zaszłam w ciążę w 5 cyklu stymulacji jajników. Mój synek niedługo skończy 6 miesięcy.
Spełniona mama

Spełniona mama

Dobry, kompetentny lekarz. W gabinecie bardzo dobry, nowoczesny sprzęt. Wszystko można wykonać na miejscu. Cena wizyty 120 zł.Minus to długie oczekiwanie na piewszą wizytę, następne można już uzyskać bez problemu. Polecam.

Pan ma swoja opcję uszczęśliwania kobiet. Ciesze się że w porę zrezygnowałam z jego leczenia, dzięki temu mój synek żyje. Gdybym posłuchała się Pana doktora, nie miałabym dziecka i nie wiem jak bym dzisiaj zyła.

przereklamowany, miły ale to nie fachowość tylko ogłada. Proszę nie wprowadzajcie innych w błąd co do fachowości Pana doktora. Ja straciłam po 2 latach leczenia 1 jajnik, a teraz walczę o drugi. Pan Doktor jak widzi, że nie jest łatwo i przyjemnie bez oródek informuje, że nie chce juz cię leczyć i szukaj sobie kogoś innego.

przereklamowany, miły ale to nie fachowość tylko ogłada.

Najbardziej kompetentny lekarz u którego miałam okazję być. Bez końca tłumaczy co robi i w jakim celu, jakie mogą być dolegliwości, czym się przejmować a na co nie zwracać uwagi. Nie naciąga na niepotrzebne wizyty. Specjalista od trudnych przypadków.

Bardzo dobry lekarz, szybko i skutecznie pozwolil mi sie wyleczyc z dolegliwosci, z ktora zmagalam sie rok czasu, notorycznie wizytujac innych lekarzy, ktorzy co wizyte, przepisywali mi coraz to inne leki, nieskuteczne w leczeniu, z cala pewnoscia oparte na ich zlym doborze i zlej diagnozie. Polecam serdecznie.

Super człowiek i świetny specjalista.Polecam z całego serca.Pełne zaufanie.Pozdrawiam Joanna

Profesjonalny, kompetentny, polecam. Jestem zadowolona zrezultatów leczenia.

Profesjonalny, kompetentny, polecam. Jestem zadowolona zrezultatów leczenia.

To wzór lekarza i człowieka:) Jestem pacjentką dr Miśkiewicza od 10 lat. Polecam w 100%.