dr Krzysztof Miśkiewicz

Ginekolog

3,9

Dobry, kompetentny lekarz. W gabinecie bardzo dobry, nowoczesny sprzęt. Wszystko można wykonać na miejscu. Cena wizyty 120 zł.Minus to długie oczekiwanie na piewszą wizytę, następne można już uzyskać bez problemu. Polecam.

Najbardziej kompetentny lekarz u którego miałam okazję być. Bez końca tłumaczy co robi i w jakim celu, jakie mogą być dolegliwości, czym się przejmować a na co nie zwracać uwagi. Nie naciąga na niepotrzebne wizyty. Specjalista od trudnych przypadków.

Dobry lekarz od standardowych przypadków, przypadki trudne polecam skonsultować u jeszcze u innego lekarza.

Miałam wielkie zaufanie do tego lekarza, ale niestety niedopuszczalne jest stawianie błędnej diagnozy i nawet nie zweryfikowanie tego powtórnie - dla mie skandal. Ile strachu się najadłam i łez wylałam - bez sensu. Zdecydowanie odradzam. Gdybym nie poszła do innego lekarza w porę to nie wiem jakby to się skończyło.

Gdybym nie poszła do innego lekarza w porę to nie wiem jakby to się skończyło.

Doktor K. Miśkiewicz jest trochę lepszy od innych lekarzy, jednak jako pacjentka nie byłam przekonana o tym, czy jestem w dobrych rękach.Kiedy poroniłam ciążę, którą prowadził, poprosiłam doktora o poradę i konsultacje ale nie wykazał zainteresowania moją sytuacją. Rozczarowana

Rozczarowana

przereklamowany, miły ale to nie fachowość tylko ogłada. Proszę nie wprowadzajcie innych w błąd co do fachowości Pana doktora. Ja straciłam po 2 latach leczenia 1 jajnik, a teraz walczę o drugi. Pan Doktor jak widzi, że nie jest łatwo i przyjemnie bez oródek informuje, że nie chce juz cię leczyć i szukaj sobie kogoś innego.

przereklamowany, miły ale to nie fachowość tylko ogłada.

Super człowiek i świetny specjalista.Polecam z całego serca.Pełne zaufanie.Pozdrawiam Joanna

To wzór lekarza i człowieka:) Jestem pacjentką dr Miśkiewicza od 10 lat. Polecam w 100%.

Profesjonalny, kompetentny, polecam. Jestem zadowolona zrezultatów leczenia.

Profesjonalny, kompetentny, polecam. Jestem zadowolona zrezultatów leczenia.

Pan ma swoja opcję uszczęśliwania kobiet. Ciesze się że w porę zrezygnowałam z jego leczenia, dzięki temu mój synek żyje. Gdybym posłuchała się Pana doktora, nie miałabym dziecka i nie wiem jak bym dzisiaj zyła.