lekarz Krzysztof Mleczko

Bardzo profesjonalny lekarz i przemiły człowiek. Byłam już na kilku wizytach i zawsze wychodzę bardzo zadowolona:). Pan doktor zawsze wszystko szczegółowo tłumaczy i dokładnie bada (usg , cytologia w standardzie) a do tego wprowadza bardzo miłą i intymną atmosferę więc nie ma mowy o żadnym stresie. Bardzo polecam. Przeprowadzam się do innego miasta a i tak nie zamierzam zmienić lekarza:)

konkretny chodze do tego lekarza od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona.Wizyty przebiegają beztresowo.Polecam wszystkim kobietom-a będą zadowolone

Byłam tylko raz ale jestem mile zaskoczona, nie czekałam na przyjęcie na NFZ długo zaledwie parę dni, pan doktor ma dobre podejście do pacjentek i wizyta przebiega bezstresowo, dostałam bez problemu receptę na tabletki które zażywałam do tej pory, idę niedługo znowu na wizytę. Polecam.

Pana K.Mleczko poleciły mi koleżanki, oby dwie były w ciąży, które lekarz prowadził.Poszłam pełna obaw, że może będzie niemiły, niedelikatny, ale... nie ma się czego obawiać. Lekarz jest bardzo miły, dokładny czego nie można powiedzieć o większości lekarzach w Zielonej Górze. Prowadzi moją ciążę, z czego też jestem zadowolona. Pierwsze badanie u tego Pana ( zmieniłam lekarza w 18 tyg ) było bardzo dokładne, mnie i mężowi pokazał serduszko, rączki, nóżki, a nawet dowiedzieliśmy się czego możemy się spodziewać :) Powiedział ile maluch waży i ile ma cm. Trzymał nas w gabinecie niecałą godzinę i to wszystko w ramach NFZ. Polecam wszystkim kobietkom, przemiły lekarz i do tego kompetentny.

Bardzo profesjonalny lekarz. Niejednokrotnie byłam jego pacjentką. Z gorzej wyposażonego gabinetu, zaprosił mnie do tego na Anny Jagiellonki. Kompleksowe podejście, łagodność, dyskrecja. Pełen profesjonalizm.

Witam. Moja ciaże równiez prowadzi dr. Krzysztof i jestem bardzo zadowolona. Z meżem juz długi czas staralismy sie o bobaska i tylko u niego nie zostałam zlekceważona! Wczesniej lekarze u których byłam kazali mi sie zrelaksowac i przyjcs jak juz bede w ciązy,nie robili mi żadnych badan prócz zwykłego badania ginekologicznego.U pana Krzysztofa było inaczej i bardzo mu dziekuje za to że teraz bedziemy mieli dzieciatko:) Pierwsze badanie tak jak pisała osoba wczesniej nie były drogie ale każde nastepne juz bezpłatne!! Nie chodzę na wizyty prywatnie poniewaz pan dr.również dobrze ...

Witam.
Moja ciaże równiez prowadzi dr. Krzysztof i jestem bardzo zadowolona.
Nie chodzę na wizyty prywatnie poniewaz pan dr.również dobrze opiekuje sie nami na fundusz wiec baaardzo polecam i mała uwaga do negatywnych opieni:"przemyslcie najpierw swoje mysli a później zastanówcie sie czy to co piszecie to prawda,bo opinie tesciowych lub koleżanek raczej nie sa najlepsze!!!!"
pozdrawiam:)

Drogie Panie, mnie doktor również przy pierwszym badaniu skierował na podstawowe płatne badania (nie były drogie). Mam koty, więc bałam się również o choroby przenoszone przez koty, ale skierowanie na badanie w kierunku toksoplazmozy wystawił mi przy następnej wizycie i od drugiej wizyty już za żadne badania nie płaciłam. Wystarczy poczytać o toksoplazmozie, że w przypadku posiadania kotów, zachorowanie jest niemal niemożliwe, dopiero przy kontakcie kobiety ciężarnej z kociskami. Przy KAŻDEJ wizycie było robione badanie USG, badanie bardzo szczegółowe, nie jakieś tam machnięcie przyrządem do usg... Mam ponad 35 lat i zlecił mi w odpowiednim czasie badania prenatalne. Nie poszłam na nie z własnego wyboru. Mam prośbę do oceniających - trochę szacunku do lekarza. Ma większą wiedzę niż my. Wiedzę i wyczucie. Ja bez dwóch zdań poszłabym do niego ponownie. Fajny facet i zwyczajnie mu ufam. A mojej "przedmówczyni" synowa mogła wylądować w szpitalu z zupełnie innych powodów, więc pisanie, że z winy zaniedbań lekarza tak się stało, to trochę przesada... Oddział patologii ciąży jest pełen kobiet, które mają świetną opiekę lekarską, więc jednak nie nad wszystkim w ciąży można zapanować. Dziwne, że zazwyczaj negatywnie oceniają nie same pacjentki, ale ich teściowe, albo szwagierki.

Jestem przerażona podejściem tego lekarza do ciężarnej. Moja synowa korzystała z jego usług. Pan doktor przyjmując na NFZ nie kieruje na żadne badania. Każe robić badania prywatnie. Nawet badanie krwi i moczu!!! Mimo wyraźnych wskazań do badania na toksoplazmozę i HCV tych badań też nie zlecił. Po otrzymaniu wyników badania moczu, wyraźnie niepokojących, zlekceważył je całkowicie. Efekt - synowa wylądowała w szpitalu z zagrożoną ciążą parę dni po wizycie u dr. Mleczko. Ładny gabinet i uprzejmy lekarz to nie wszystko. Jest jeszcze coś takiego jak przysięga Hipokratesa, która powinna obowiązywać.

bardzo miły i kompetentny lekarz.polecam

bardzo miły i kompetentny lekarz.polecam

Doktor jest bardzo uprzejmy, wzbudza duże zaufanie.

Doktor jest bardzo uprzejmy, wzbudza duże zaufanie.