prof. dr hab. n. med. Krzysztof Morawski

Laryngolog, Audiolog

Nie potrafił zbadać dziecka. Dziecko mi płakało aż sie zaniosło , przestraszył i jeszcze miał pretensje. Jeszcze u tak niekompetentnego lekarza z dzieckiem nie byłam. Odradzam!!!!!!!

Lekarz bardzo sympatyczny, życzliwy, kompetentny, wyrozumiały, jeżeli jesteś dla niego miły to on też będzie dla ciebie miłym. Jest docentem a to oznacza że ma wielkie doświadczenie, niektórzy mówią że jest materialistą, i aroganckim, ja tak nie uważam, myślę że zdał egzamin u mnie na piątkę z plusem, potrafi słusznie postawić diagnozę i poświęca dużo czasu dla pacjenta, potrafi precyzyjnie wszystko wyjaśnić, mówię tak bo jestem jego pacjentką już ponad 15 lat i nigdy mnie nie zawiódł jako lekarz. Bardzo bardzo polecam, jest najlepszy w swoim fachu.

Jestem po 2 operacjach przeprowadzonych przez docenta, udanych, mogę w końcu normalnie funkcjonować, ustąpiły bóle. Specjalista kompetentny, zdystansowany, nie niańczy pacjentów, co dla jednych będzie plusem, inni uznają to za przejaw arogancji lub obojętności. W sposób bardzo rzeczowy, konkretny przedstawia sposób leczenia, trafną diagnozę. Cena wizyty wysoka, ale to względne wrażenie w porównaniu z wizytami i leczeniem u innych specjalistów, po 3 latach leczenia (już zakończonego) nigdy nie miałam poczucia finansowego naciągania, przeciwnie - zrozumienie i absolutny brak wyrachowania ze strony tego lekarza

Jest kompetentny ale nie jest otwarty dla ludzi.Materialista.

Jest kompetentny ale nie jest otwarty dla ludzi.Materialista.

Tragedia!!! Niesympatyczny, niekompetentny, nieżyczliwy.

Tragedia!!! Niesympatyczny, niekompetentny, nieżyczliwy.