dr n. med. Krzysztof Nowosielski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Niespotkane podejscie do pacjenta, bardzo uprzejmy, kompetentny i rzeczowy lekarz. Nie zbywa, tylko cierpliwie i jasno tlumaczy kazdy problem. Szczerze poleceam!!

Pełen profesjonalizm, rewelacyjne podejście do pacjenta, lekarz z powołania jakich naprawdę dziś mało

Przemily, delikatny i madry lekarz. Nie odwala wizyty, ale autentycznie jest zaintersowany i zaangazowany.Tlumaczy dostepnym jezykiem kolejne czynnosci pdczas badania. Po wielu latach poszukiwan wreszcie trafilam na pasujacego mi lekarza. Bardzo polecam.

Lekarz z powołania Szczerze polecam! mazi

Lekarz z powołania Szczerze polecam!
mazi

Polecam wszystkim tego lekarza! Profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo dobrze wytłumaczenie problemu. Lekarz przejmuje się pacjentami. Niespotykany człowiek jak na dzisiejsze czasy!!!

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Bardzo sympatyczny, spokojny, rzeczowy i kompetentny. Tłumaczy krok po kroku, jak będzie wyglądało badanie. Wprowadza atmosferę zaufania. Zagaduje pacjentkę tak, aby wizyta nie była krępująca. Szczerze polecam!

Bardzo zaangażowany, profesjonalny lekarz, odpowiada na wszelkie pytania, docieka istoty problemu. Bardzo sympatyczny, stara się aby wizyta nie była krępująca.

Super lekarz, prowadził moją ciążę. Zawsze miły, uprzejmy. Na każde pytanie odpowiada cierpliwie, kompleksowo. Naprawdę fajny gość, którego bez żadnych obaw można polecić.

Naprawdę fajny gość, którego bez żadnych obaw można polecić.

Wprawdzie nie był bezpośrednio moim lekarzem prowadzącym a mojej znajomej, z którą spędziłam 12 dni w tyskim szpitalu...w jej opinii i z moich obserwacji...bardzo uprzejmy, kompetentny, tłumaczył nam metody leczenia, z wielką cierpliwością i zrozumiałym dla pacjentek (ignorantek w temacie :))słownictwem odpowiadał na każde pytanie dotyczące choroby,samego zabiegu,a także życia"po"(Odnowionej=naprawionej Kobiety:) Polecam Pana Doktora!!

Najlepszy ginekolog do jakiego chodziłam. Prowadzi moją ciążę. Jest zawsze otwarty , miły i kompetentny.