lekarz Krzysztof Pancześnik

Ginekolog

tak zgadzam sie ze dr Pancześnik jest bardzo miłym lekarze Ale ja go nie polecam chodziłam do niego od początku ciąży i okazało sie że nasz dzidzius miał zastawke cewki moczowej z czym pan doktor w 14 tygodniu zostawił mnie z tym problemem mówiąc mi ze nic sie nie da z tym zrobići ze strace dziecko nawet nie próbował kierować mnie gdzieś dalej powiedział ze nie mam szans i wysłal mnie do domu. dwa dni pózniej całkiem przypadkiem trafiłam do szpitala bielańskiego gdzie mi powiedzieli że lekarz prowadzacy powienien od razu wysłać mnie do nich bo tam robia takie zabiegi wstawiania shunt i ze jest szansa od razu zaostawili mnie na oddziale całe szczęscie bo za tydzień nasze dziecko umarło by.
mam jeszcze taka informacie gdyby czytała to kobieta która była u tego pana na usg na ursynowie 18 marca niech sie do mnie odezwie to bardzo ważne dowiedziałam sie ze ta pani miała taki sam problem i ze w innych miejscach zalecili jej usuniecie dziecka bo nie miała juz wód płodowych a już była po 25 tygodniu ciązy i tam też takie zabiegi robią dokładnie pani dr marzena Dębska ona jako jedyna w warszawie zajmuje sie takimi przypadkami

poleciła mi go moja bratowa, prowadził 2 jej ciąże. już na początku wizyty bardzo miło mnie zaskoczył, uważnie słucha, utrzymuje kontakt wzrokowy, jest wyraźnie zainteresowany wysłuchaniem pacjentki. niezwykle ciepły i opanowany, na spokojnie wszystko tłumaczy i podchodzi do pacjentki z sercem. jest też zawsze przygotowany do wizyty, pamięta pacjentki i przede wszystkim wzbudza zaufanie! zdecydowanie polecam

Wspaniały człowiek, najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Bardzo delikatny, informował i dużo tłumaczył. Gorąco polecam!

Dr Pancześnik prowadził całą moją ciążę. Za każdym razem do gabinetu wchodziłam z mężem i dr nie protestował. Inni lekarze wypraszają z gabinetu mężczyzn czego nie rozumiem. Pacjentki szanuje, nie traktuje instrumentalnie, rutynowo, podaje rękę na powitanie i pożegnanie, co u lekarzy nie zdarza się. Zachęcał do zadawania pytań, wszystko wyjaśniał dokładnie, badania przeprowadzane były zawsze delikatnie i z wyjaśnieniem co za chwilę będzie robił i czy będzie to bolało. Dbał o wykonywanie wszystkich niezbędnych badań, pytał o dolegliwości. Przyjmuje pacjentki nawet jak już ma zapełniony grafik. Bardzo bardzo gorąco polecam.

Pan Doktor przyjmuje także w Corten Medic a większość komentarzy jest z Damiana. Ja prowadzilam ciążę u Pancześnika i wspominam to dobrze jednak za mało było poświęconego czasu na wizycie bo miał wiele pacjentek.Mogę polecić każdemu tego lekarza bo co najważnieksze jest kompetentny i zwięźle odpowiada na wszystkie pytania. teraz po porodzie też do Niego uczęszczam i dalej jestem zadowolona choć zawsze ma mało czasu i telefonu też nigdy nie odebrał.

Gdy okazało się, że jestem w ciąży długo szukałam dobrego lekarza i miałam szczęście, że udało mi się spotkać pana doktora. Jest miły, uprzejmy, bardzo profesjonalny, zawsze pod telefonem. Nie narzuca swojego zdania i bardzo liczy się z pacjentem. Naprawdę byłam spokojna wiedząc, że prowadzi moją ciążę, która niestety wiązała się z kilkoma problemami. Wszystko dobrze się jednak skończyło. Do dziś jestem pacjentką dr Pancześnika i za żadne skarby go nie zmienię.

Kończę prowadzić u Niego ciążę-ostatnia wizyta porażka. Zbagatelizował problem infekcji pochwy, tłumacząc, że tego już leczyć nie będziemy, samo zniknie ;-) Wg mnie nastawiony na to,że będzie robił mi cc w Damianie, a ze wskazań medycznych [i finansowych] w Damianie robić nie zamierzam. Niby cala ciąza była ok, nie siał paniki, spokojnie podchodził do tematu ale na sam koniec zostawił mnie z problemem. Polecam tym, co chcą rodzić z doktorem w Damianie.

Cudowny lekarz - kompetentny, uprzejmy, dokładny. Człowiek z klasą. Do tego bardzo dobry specjalista. Polecam w 100%.

Miły i ciepły. Nie bagatelizuje problemów ani nie sieje paniki. Zawsze dostępny. Pamięta wszystkie swoje pacjentki. Polecam wszystkim.

Bardzo kompetentny, taktowny...Po prostu KLASA!

Bardzo kompetentny, taktowny...Po prostu KLASA!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana