lekarz Krzysztof Pancześnik

Dr Pancześnik prowadził całą moją ciążę. Za każdym razem do gabinetu wchodziłam z mężem i dr nie protestował. Inni lekarze wypraszają z gabinetu mężczyzn czego nie rozumiem. Pacjentki szanuje, nie traktuje instrumentalnie, rutynowo, podaje rękę na powitanie i pożegnanie, co u lekarzy nie zdarza się. Zachęcał do zadawania pytań, wszystko wyjaśniał dokładnie, badania przeprowadzane były zawsze delikatnie i z wyjaśnieniem co za chwilę będzie robił i czy będzie to bolało. Dbał o wykonywanie wszystkich niezbędnych badań, pytał o dolegliwości. Przyjmuje pacjentki nawet jak już ma zapełniony grafik. Bardzo bardzo gorąco polecam.

Uprzejmy, delikatny, w razie kłopotów zawsze dostępny. Polecam.

Uprzejmy, delikatny, w razie kłopotów zawsze dostępny. Polecam.

Rzeczowy,uprzejmy,opanowany.Cierpliwie odpowiada na każde pytanie.Nie bagatelizuje żadnych objawów.Ma świetne podejście do pacjentki.Polecam kobietom w każdym wieku i z każdym problemem.

Cudowny lekarz - kompetentny, uprzejmy, dokładny. Człowiek z klasą. Do tego bardzo dobry specjalista. Polecam w 100%.

Wspaniały specjalista,człowiek na odpowiednim miejscu.Jestem jego pacjetką już 6 lat,dzięki doktorowi zaszłam w ciążę co nie było łatwe. Polecam pana doktora.

Bardzo ciepły człowiek i rzetelny specjalista. Nie krępuję zwrócić się do niego z żadnym pytaniem. Poleciłam przyjaciółce, która borykała się z poważnym problemem i dr Pancześnik jako pierwszy wreszcie poprawnie zdiagnozował chorobę. Nie podaję kosztu wizyty, ponieważ płacę abonament w damianie.

Nie podaję kosztu wizyty, ponieważ płacę abonament w damianie.

Świetny specjalista, prowadził moja pierwszą ciąże, zawsze miły, konkretny....każda wizyta to przyjemność.

Goroąco polecam tego lekarza wszystkim mamusiom i tatusiom.

Goroąco polecam tego lekarza wszystkim mamusiom i tatusiom.

można na niego liczyć w razie potrzeby

można na niego liczyć w razie potrzeby

Lekarz godny polecenia. Zachęca do zadawania pytań. Ma indywidualne podejście do pacjenta.