lekarz Krzysztof Pućko

Absolutnie polecam! Delikatny, dyskretny, miły, kompetentny.

Absolutnie polecam! Delikatny, dyskretny, miły, kompetentny.

Spotkałam doktora na izbie w Szpitalu Miejskim (podobno przyjaznym)- porażka - kpił z moich obaw, kiedy zaprotestowałam dość nerwowo, troszeczkę złagodniał. Mnie pozostał duży niesmak po tej wizycie i nazwisko kojaży się bardzo negatywnie- nie polecam. Na wizytach prywatnych każdy lekarz jest miły, ludzkiego lekarza można poznać na dyżurach nocnych.

Pan doktor miły, uprzejmy i budzący zaufanie. Każdej pacjentce poświęca dużo czasu,bada bardzo delikatnie.Polecam.

sympatyczny miły lekarz ,bada bardzo delikatnie ,jedyne co mi się nie podoba to to ,że za kazdym razem zakłada nową kartę i nie ma wglądu do ostatniej wizyty -masakra .Robi badanie cytologii a wyniku sie nie dostaje tylko jak by było cos nie tak to ma dzwonić, ale ja bym chciała znać jaki jest wynik i stopień I czy II

lekarz ok prowadził moją ciąże tylko USG robi w 3 minuty i to mnie niepokoiło i byłam an prywatnym badaniu u innego lekarza

Byłam przerażona niewiedzą pana doktora, zgłosiłam się do niego z zakażeniem szyjki macicy i pęcherza moczowego bardzo groźną dla płodu bakterią - Streptococcus agalactiae,Pan doktor wyśmiał mnie i powiedział,że to fizjologiczna flora bakteryjna i spytał czy nie mam jakiś poważniejszych problemów.Dodam,że zakażenie tą bakterią w wielu krajach europejskich jest wskazaniem do cesarskiego cięcia, więc jak najszybciej należy rozpocząc leczenie kobiety, aby zmiejszyć ryzyko zakażenia dziecka w trakcie porodu, bakteria ta jest przyczyną zapalenia opon mózgowych u dziecka i wielu innych powikłań, ale to nie ja powinnam to wiedzieć, tylko pan doktor :(

Lekarz z powołania służy radą i pomocą ,a także dobrym humorem.Wizyty u niego nie są stresujące

jestem bardzo zadowolona z opieki lekarskiej , uwazam , że jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu