Ginekolog Olsztyn

lekarz Jarosław Zwierzyński

Ginekolog położnik, Transfuzjolog

Ratuszowa 4
10-900 Olsztyn

U doktora byłam na wizytach jedynie kontrolnych, jednak zawsze te wizyty odczuwałam pozytywnie, a był to pierwszy ginekolog mężczyzna, do którego poszłam. Wszystkie obowiązki zawsze były wypełniane dobrze, więc jak najbardziej mogę polecić.

Opinia dodana przez: Dominika

Gębika 55A/1
10-691 Olsztyn

Prawdziwy lekarz z powołaniem. Przede wszystkim lekarz z ogromną wiedzą. Bardzo szczegółowo omawia wyniki badań, poświęca czas pacjentce. Jest przy tym zawsze uśmiechnięty. Pacjentka czuje się jakby była jedyną pacjentką Pana doktora. Można do niego zadzwonić z pytaniem gdy coś się dzieje, jeśli nie odbierze to ZAWSZE oddzwoni. Mistrz cesarki. Po wielu wizytach u wielu lekarzy zostaję u Pana Gowkielewicza. Z całego serca i z czystym sumieniem POLECAM!!! Ma też cudowną położną u siebie w gabinecie - chylę czoła Pani Agacie.

Opinia dodana przez: Justyna

Dajtki, Olsztyn

Witam Bardzo polecam Pana Doktora pierwszy raz byłam u tak dobrego lekarza podejście do pacjentki rewelacyjne szczerze POLECAM ! :)

Opinia dodana przez: Anonim P

Uniwerystecki Szpital Kliniczny w Olsztynie
al. Warszawska 30
10-082 Olsztyn

Super, super lekarz. Czytając te wszystkie pozytywne opinie zgadzam się z nimi w 100%. Takiego wspaniałego lekarza to jeszcze nigdy nie spotkałam (i nie chodzi tu tylko o ginekologa), wszyscy lekarze powinni brać przykład z Pana dr Kawki :-) Nie będę opowiadać o moich schorzeniach, bo to już zrobili poprzednicy, ale lekarz jak najbardziej godny polecenia. A ciekawostką jest to, że mieszkam obecnie w Warszawie od 3 lat i również trafiłam do dr Kawki tylko, że Jarosława i aż płakać się chce co to za gbur i cham. Wiem, że nie powinnam pisać takich słów ale jak nie wierzycie Panie to proszę wejść na forum i poczytać opinie na temat tego "lekarza" , aż nie chce się wierzyć że można być takim człowiekiem. Tak mi brakuje mojego Pana doktora Kawki (oczywiście Andrzeja). Pozdrawiam serdecznie i doceniajcie Panie co macie za skarb w Olsztynie. A ja cóż będę szukać dalej może ktoś w miarę mi się trafi, chyba że ktoś zna i może mi polecić dobrego ginekologa w Warszawie to byłabym bardzo wdzięczna. Tak na wszelki wypadek zostawię mojego e-maila awe364@wp.pl Dziękuję !!!

Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Bogdan Kula

USG, RTG

Partyzantów 76 lok. 1
10-141 Dajtki, Olsztyn

Lekarz z dużą wiedzą i niemałym doświadczeniem w swojej dziedzinie, profesjonalnie podchodzi do każdej pacjentki i niezwykle ceni prywatność każdej z nich. Mojej mamie pomógł wyprowadzić zagrożoną ciążę, u mnie wybadał narośl na jajnikach - na szczęście w porę, ponieważ wszystko dobrze się skończyło. Jest naprawdę świetnym specjalistą, i szczerze polecam każdej kobiecie, która potrzebuje dokładnej opieki zdrowotnej.

Niepodległości 87a lok. 11
10-087 Dajtki, Olsztyn

Bardzo polecam Pana Doktora. Prowadził moje dwie ciąże (po długiej bezpłodności), przy drugiej osobiście wykonywał cc. Jest bardzo miły, uprzejmy, wesoły a przede wszystkim kompetentny. Ciąże potrafi tak poprowadzić, że po każdej wizycie wszelkie obawy mijają. W każdej chwili można do niego zadzwonić lub wysłać smsa i zawsze odpowiada. Dzięki intuicji a przede wszystkim profesjonalizmowi Pana Doktora mój starszy synek jest "prawie" zdrowy a mogło być źle. Natomiast mój młodszy synek był owinięty dwa razy pępowiną wokół szyi i dzięki fachowości Pana Doktora wszystko skończyło się bardzo dobrze. Ponadto w szpitalu również interesował się mną i moimi synkami. Chodziłam i w dalszym ciągu będę chodziła do Pana Doktora, a chciałam dodać że u wielu lekarzy byłam zanim trafiłam do doktora Eliszewskiego.

lekarz Tomasz Wańczyk

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Jagiellońska 36 lok. 9
10-271 Dajtki, Olsztyn

Miła i fachowa obsługa:)Dobre podejście do pacjenta, wysokie kompetencje. Jechałam do niego 100 km i nie żałuję :) Jestem w pełni zadowolona z usług tego lekarza.

Opinia dodana przez: jolkamisia wioletabanka1

Dajtki, Olsztyn

Wizyta ? SUPER . Bylam prywatnie na potwierdzenie ciązy. Wizyta trwala dość dlugo wszystkiego sie dowiedzialam. Gdy doktor robila USG wszystko tlumaczyla co gdzie jest itp. no poprostu rewelacja. przy badaniu na fotelu mowila co robi , badanie nie bylo bolesne poprostu KOBIETA rozumie KOBIETE . POLECAM ! koszt badanie + USG + cytologia

Spoółdzielnia lekarzy specjalistów ZDROWIE
ul. Limanowskiego 17/19
10-900 Dajtki, Olsztyn

Godny polecenia specjalista, ciąża prowadzona fachowo. Nie traktuje przedmiotowo, dokładnie bada. Polecam

Opinia dodana przez: Agata