lekarz Grzegorz Wodzyński

3,5
3,7
3,7
3,5

Podczas ciąży kilka razy leżałam w Szpitalu Miejskim,najdłuższy mój pobyt to prawie 2 miesiące (2 ostatnie miesiące ciąży),podczas których wielokrotnie miałam kontakt z dr. Wodzyńskim. Pan dr Wodzyński bardzo konkretnie i rzeczowo podchodzi do pacjentki i jej problemu,wszystko grzecznie wyjaśnia,nie czaruje,pacjentka wie,"na czym stoi",a o to przecież każdej chodzi,ponadto jest zorientowany w dokumentacji danej pacjentki,zna wyniki badań,w przeciwieństwie do niektórych lekarzy,nie boi się samodzielnie podejmować decyzji.W czasie wykonywania badania ginekologicznego jest uważny i dokładnie wszystko tłumaczy.Pan dr Wodzyński wywarł na mnie,jak i na innych pacjentkach,jak najlepsze wrażenie,każdego dnia miałyśmy nadzieję,że to właśnie on będzie miał dyżur,przynajmniej można było się czegoś konkretnego o dalszym leczeniu "swojego przypadku" dowiedzieć.

Bardzo pozytywna opinia o Panu doktorze. Leżałam w Szpitalu Miejskim po terminie (położono mnie w 7 dniu po terminie). Zwlekano z jakąkoliwek pomocą, tylko mnie obserwując. Okazało się po 3 dniach leżenia, że wody mi się zmniejszają i na szczęście Pan doktor miał dyżur i w końcu ktoś podją decyzję - pomóc mi w porodzie. Ostatecznie po decyzjach doktora urodziłam w 11 dniu po terminie. POLECAM!!!!!!!!!

Leczę sie u niego od 8 lat. Najlepszy lekarz do jakiego trafiłam!!Cierpliwy, wszystko dokładnie tłumaczy a wiadomo ze pacjentka to nie lekarz nie musi wszystkiego wiedziec. Delikatny, kompetentny,wizyta nie jest w ogole stresująca ponieaż lekarz ma swietne podejscie do pacjentek. Naprawde polecam!!!! Prowadził równiez moja ciążę. Polecam wszystkim.

Prowadził równiez moja ciążę. Polecam wszystkim.

Z olbrzymią przyjemnością wystawiam tą opinię. Najbardziej kompetentny lekarz u jakiego byłam. Przede wszystkim profesjonalne podejście do pacjentki oraz jej problemów! Szczerze polecam nawet tym paniom które wolą kobiety ginekolog.

Bardzo dobry lekarz, kompetentny ,konkretny i skuteczny. Widać od razu, że zna się na rzeczy. Ma super wyposażony gabinet, w zakres badań podstawowych wchodzi kolposkopia, z czym się wcześniej niestety u innych lekarzy nie spotkałam. Jest miły i uprzejmy, przeprowadza z pacjentem szczegółowy wywiad. Pomógł mi w wyleczeniu choroby w dość zaawansowanym stanie, o której, notabene, mój poprzedni lekarz nawet nie raczył mnie poinformować, a co dopiero leczyć.

Gorąco polecam!! Nawet tym wstydliwym dziewczynom (tak jak ja):), czułam się u niego bardziej komfortowo niż u poprzedniego ginekologa do którego chodziłam, a była to kobieta. Pozdrawiam i POLECAM!!

Pierwsza wizyta prywatnie- ujdzie, choć czekałam wieki, bo był tłum kobiet. W międzyczasie żonka wpadła z rozwydrzonym synkiem po kasę. Niezręcznie to wyglądało. W szpitalu- BARDZO NIEPRZYJEMNY,GBUROWATY. Gdy wyczytał w karcie, że tylko pierwsza wizyta była u niego, zaczął robić niemiłe komentarze, cyt. "jak można wyhodować takiego arbuza!". Byłam przerażona, w pierwszej ciąży(ostatni miesiąc) i miałam różowe upławy, a doktor zamiast wyjaśnić, co się dzieje, umiał się tylko złościć i robić przykre komentarze. Moim zdaniem karierowicz i materialista, a nie prawdziwy lekarz:(

Polecam... nie ma co się rozpisywać. Pan doktor jest swietnym lekarzem a zeby sie o tym przekonać trzeba po prostu do niego pojsc.

Zdecydowanie nie polecam! Z wizyty w Izbie Przyjęć Szpitala Miejskiego wyszłam z płaczem.. Niemiły, nieuprzejmy, wręcz niegrzeczny, nie poinformował o stanie oraz dalszych działaniach (zgłosiłam się z krwawieniem w trakcie ciąży). Na koniec usłyszałam, że w szpitalu powinnam się pojawić dopiero wówczas, gdy krwawienie będzie bardzo intensywne a bóle bardzo silne.. Odradzam, jeśli liczycie na rzeczową, kompetentną diagnozę i ludzkie podejście.

Odradzam, jeśli liczycie na rzeczową, kompetentną diagnozę i ludzkie podejście.

Świetny lekarz, leczy się u niego cała moja rodzina i większośc znajomych. Podejrzewam, że złe opinie wpisuje złośliwa i zazdrosna konkurencja.:-)