Nie polecam... Byłam u dr. Hoppe 2 razy. Za drugim razem nie mam pojęcia za co zapłaciłam 300zl 😳 badanie trwało nie całe 10minut. Stwierdził, że nie ma sensu nagrać badania na pendrive bo jak to powiedział "tutaj nie ma nic ciekawego do nagrania i oglądania, także bez sensu" napisał w opisie że trudne warunki badania, gdzie jak poszłam dwa dni później prywatnie do innego lekarza to jakoś nie było "trudnych warunków", namawiał po badaniu że muszę koniecznie przyjść na badanie "końcowe" bo tutaj nic nie widać w tych trudnych warunkach. Nie miły, nie polecam..

Lekarz kompletnie bez empatii, podczas wizyty nic nie mówił i to jeszcze rozumiem, bo skupiony. Wyniki wyszły kiepskie, niczego nie wytłumaczył, zostawił nas z informacją, że jest źle i radźcie sobie sami. Inni lekarze kierowali, tłumaczyli i rzeczowo odpowiadali na pytania. Ten półsłówkami powiedział kilka zdań zszokowanym i przestraszonym rodzicom, bez empatii, zrozumienia czy współczucia i BEZ konkretów. Nie polecam, jest wielu lekarzy w Olsztynie, którzy nawet na NFZ są w stanie pełnić swoją służbę z pasją i zaangażowaniem.

Czytając te wszystkie opinie weszłam na badanie pełna obaw. Zupełnie niepotrzebnie. Doktor zadał kilka pytań i przeszliśmy do USG. Podczas badania widać było, ze był bardzo skupiony. Oceniał obraz USG, zadawał pytania a nawet żartował. Nie mówił niepotrzebnie tylko wykonywał swoją pracę. Duży plus za to. Znam lekarzy co gadają niepotrzebnie i nie są przez to skupieni. Po badaniu wyjaśnił wynik i powiedział co mnie dalej czeka. Polecam!!!

Dzisiaj odbyłam z Mężem wizytę u dr Hoppe, badania prenatalne 1 trymestru. Doktor rzeczowy, może małomówny, ale wg mnie badanie przeprowadzał bardzo dokładnie. Dziecko nie bardzo chciało współpracować a więc powiedział, abyśmy poszli z Mężem wypić kawę i wrócić za kilkanaście minut, jak pęcherz się napełni. Tak zrobiliśmy. Powtórzyliśmy badanie a dla kompletności badania zostało ono wykonane również dopochwowo. Rzeczywiście badanie trochę bolesne, ale nasz lekarz prowadzący uprzedził, ze właśnie tak to ma wyglądać. Nie widziałam złości w momencie kiedy dziecko nie chciało się ułożyć, wręcz bardzo sympatycznie mówił „dzidzia ułóż się ładnie”. Otrzymaliśmy nagranie, które możemy odtwarzać sobie w domu oraz pokazać rodzinie. Na koniec przypomniał również o badaniu krwi oraz pobraniu numerka dla osób uprzywilejowanych, abym nie stała za długo w kolejce. Uważam, że z czystym sumieniem można polecić tego lekarza.

Nieprzyjemny, oschły lekarz. Certyfikowaty, a nie potrafił wyliczyć prawidłowego tygodnia ciąży w kalendarzu. Bardzo nieuprzejmy pan, nie polecam.

Nigdy nie spotkałam tak nieprzyjemnego lekarza jak dr Hoppe. Całe badanie nie odezwał sie ani słowem, a na moje pytania nawet nie odpowiadał. Tak cieszyłam się na super usg maluszka, a nie dowiedziałam się kompletnie niczego. Lekarz był bardzo niedelikatny. Uderzał w brzuch bardzo mocno z bardzo nieprzyjemnymi komentarzami, jak to dziecko nie chce się ułożyć. Gdy poprosiłam o zdjęcie powiedział, że już za późno żeby je zrobić.

Strasznie nie miły pan. Przekazujący informację o szeregu możliwych u płodu wad z taką lekkością. Masakra. Brak empatii. Już odechcialo się pytań, zresztą stwierdził że na kase chorych to już ostatnie badanie i na tyle. Odradzam.

Czytając różne opinie , bałam się że 350 zł za wizytę będą "zmarnowane". Dopytałam się znajomego ginekologa , skąd różnice w cenie , że w Olsztynie badania prenatalne kosztują 170zł, w W-wie można znaleźć za 200-250 zł w prywatnych klinikach. Usłyszałam, że nie każdy lekarz jest certyfikowanym lekarzem z listy fmf, która jest gwarancją profesjonalnego wykonania badania prenatalnego, a nie przez kogoś, kto się przyuczył i ma w ofercie "badanie prenatalne wg fmf", a de facto tego certyfikatu nie ma. Pierwszy telefon z próbą zapisania się - fakt, miałam wrażenie , że pan dr jest niemiły. Ale. podczas badania dowiedziałam się kilku wskazówek na temat, który mnie nurtował. Można było zaobserwować ogromną wiedzę, profesjonalizm pana doktora. Dla mnie był bardzo cierpliwy, przyjemny - może miałam szczęście, że było to przed południem, kiedy nie był jeszcze zmęczony. Wysyłka rezultatu badań pocztą - jest również wygodą. Nie żałuję wydanych pieniędzy, oby więcej doktorów z tak ogromną widzą i profesjonalizmem. * Być może moja ocena wynika również z tego, że u mnie wynik badania był bardzo pozytywny. Mimo wszystko wizyta na plus, nie żałuję wydanych ogromnych dla mnie - jak za badanie - pieniędzy.

Lekarz nastraszył zmianami w ciele mojego dziecka i nie udzielił żadnych informacji co dalej z tym zrobić. Badanie prenatalne , połówkowe wykonane boleśnie ponieważ w nie delikatny sposób, uciskał na brzuch. Jestem przerażona po wizycie , bo Doktor nie udzielił żadnych wskazówek i nie odniósł się do wyniku pozostawiając mnie z mężem samej sobie nie udzielając żadnych informacji , czy to co wywnioskował jest groźne dla mojego dziecka , czy należy gdzieś natychmiast się z tym udać, po prostu powiedział że to nie należy do jego kompetencji i mam zwracać się do lekarza prowadzącego. Wyszłam z gabinetu przerażona bojąc się o życie dziecka, teraz szukam dobrego specjalisty aby pomógł mojemu dziecku i zrobił wszystko aby zmiany nie zagrażały jego życiu.

O tym jak straciłam 200 zł w 5 minut... Jest to moje absolutnie najgorsze doświadczenie z lekarzem, czuję się oszukana, w ogóle nie mam wrażenia, że byłam u lekarza. Wizyta u pana Hoppe trwała parę minut, samo usg 5 min. Nie wiem za co zapłaciłam? Usg skończyło się tak szybko, że zabrakło mi słów, mimo, iż miałam mnóstwo pytań. Lekarz mrukowaty (myślałam, że negatywne opinie na ten temat pisała konkurencja lub są wyolbrzymione, jednak przekonałam się osobiście, że to prawda). Zależało mi na dobrym usg w 3d, miała to być ...

Zależało mi na dobrym usg w 3d, miała to być frajda, zobaczenie tego, czego nie zobaczę u swojego doktora (nfz). Nie zobaczyłam nic nowego, bo usg 3d pan Hoppe włączył na pół minuty i uznał, że dziecko jest źle ułożone i nic nie zobaczymy. Ale zapłacić trzeba było. Badanie niesamowicie bolesne, nie rozumiem takiego wciskania słuchawki w brzuch, pierwszy raz się z tym spotkałam. Nie umiałam skupić się na tym co widzę na ekranie, bo byłam spięta z bólu (brzuch bolał cały dzień). Mam żal do tego pana o to, że nie zaproponował, abym wróciła za jakiś czas, gdy dziecko lepiej się ułoży, można było chociaż spróbować. Ale niestety, szybki zarobek ważniejszy, niż zadowolenie pacjentki.
Miała być super pamiątka dla naszej rodziny i w przyszłości dla dziecka, zamiast tego jest żal i brak szacunku do takiego postępowania, dlatego też czuję się oszukana. Nadal jestem w ogromnym szoku, że tak to wyglądało, bo tego lekarza wybrałam na podstawie poniższych pozytywnych opinii (długo szukałam lekarza który robi usg w 3d) i poszłam tam naprawdę z dobrym nastawieniem, pełna optymizmu i ekscytacji (trochę czekałam na wizytę). Jestem mocno zawiedziona, żałuję straconych pieniędzy. Dodam, że 2 dni wcześniej identyczne badanie, z tym, że dłuższe o 10 minut, dokładniejsze i bezbolesne, miałam zrobione bezpłatnie, w ramach nfz, u swojego lekarza prowadzącego. Nigdy więcej się skuszę się na prywatną wizytę, tym bardziej u przereklamowanego pana doktora. Na 3d również się nie skuszę, boję się kolejnej takiej wizyty i takiego traktowania. Naprawdę żałuję, że tam trafiłam...
Pewnie, że mogłam zapytać czy to wszystko, dlaczego tak to wyglądało i czemu płacę jak za zboże za 5 minut zwykłego usg, ale pytania pojawiły się dopiero, gdy ochłonęłam. Tam na miejscu byłam zbyt zestresowana i zszokowana. NIE POLECAM!