3,7
3,9
3,4

O tym jak straciłam 200 zł w 5 minut... Jest to moje absolutnie najgorsze doświadczenie z lekarzem, czuję się oszukana, w ogóle nie mam wrażenia, że byłam u lekarza. Wizyta u pana Hoppe trwała parę minut, samo usg 5 min. Nie wiem za co zapłaciłam? Usg skończyło się tak szybko, że zabrakło mi słów, mimo, iż miałam mnóstwo pytań. Lekarz mrukowaty (myślałam, że negatywne opinie na ten temat pisała konkurencja lub są wyolbrzymione, jednak przekonałam się osobiście, że to prawda). Zależało mi na dobrym usg w 3d, miała to być ...

Zależało mi na dobrym usg w 3d, miała to być frajda, zobaczenie tego, czego nie zobaczę u swojego doktora (nfz). Nie zobaczyłam nic nowego, bo usg 3d pan Hoppe włączył na pół minuty i uznał, że dziecko jest źle ułożone i nic nie zobaczymy. Ale zapłacić trzeba było. Badanie niesamowicie bolesne, nie rozumiem takiego wciskania słuchawki w brzuch, pierwszy raz się z tym spotkałam. Nie umiałam skupić się na tym co widzę na ekranie, bo byłam spięta z bólu (brzuch bolał cały dzień). Mam żal do tego pana o to, że nie zaproponował, abym wróciła za jakiś czas, gdy dziecko lepiej się ułoży, można było chociaż spróbować. Ale niestety, szybki zarobek ważniejszy, niż zadowolenie pacjentki.
Miała być super pamiątka dla naszej rodziny i w przyszłości dla dziecka, zamiast tego jest żal i brak szacunku do takiego postępowania, dlatego też czuję się oszukana. Nadal jestem w ogromnym szoku, że tak to wyglądało, bo tego lekarza wybrałam na podstawie poniższych pozytywnych opinii (długo szukałam lekarza który robi usg w 3d) i poszłam tam naprawdę z dobrym nastawieniem, pełna optymizmu i ekscytacji (trochę czekałam na wizytę). Jestem mocno zawiedziona, żałuję straconych pieniędzy. Dodam, że 2 dni wcześniej identyczne badanie, z tym, że dłuższe o 10 minut, dokładniejsze i bezbolesne, miałam zrobione bezpłatnie, w ramach nfz, u swojego lekarza prowadzącego. Nigdy więcej się skuszę się na prywatną wizytę, tym bardziej u przereklamowanego pana doktora. Na 3d również się nie skuszę, boję się kolejnej takiej wizyty i takiego traktowania. Naprawdę żałuję, że tam trafiłam...
Pewnie, że mogłam zapytać czy to wszystko, dlaczego tak to wyglądało i czemu płacę jak za zboże za 5 minut zwykłego usg, ale pytania pojawiły się dopiero, gdy ochłonęłam. Tam na miejscu byłam zbyt zestresowana i zszokowana. NIE POLECAM!

Czytając różne opinie , bałam się że 350 zł za wizytę będą "zmarnowane". Dopytałam się znajomego ginekologa , skąd różnice w cenie , że w Olsztynie badania prenatalne kosztują 170zł, w W-wie można znaleźć za 200-250 zł w prywatnych klinikach. Usłyszałam, że nie każdy lekarz jest certyfikowanym lekarzem z listy fmf, która jest gwarancją profesjonalnego wykonania badania prenatalnego, a nie przez kogoś, kto się przyuczył i ma w ofercie "badanie prenatalne wg fmf", a de facto tego certyfikatu nie ma. Pierwszy telefon z próbą zapisania się - fakt, miałam wrażenie , że pan dr jest niemiły. Ale. podczas badania dowiedziałam się kilku wskazówek na temat, który mnie nurtował. Można było zaobserwować ogromną wiedzę, profesjonalizm pana doktora. Dla mnie był bardzo cierpliwy, przyjemny - może miałam szczęście, że było to przed południem, kiedy nie był jeszcze zmęczony. Wysyłka rezultatu badań pocztą - jest również wygodą. Nie żałuję wydanych pieniędzy, oby więcej doktorów z tak ogromną widzą i profesjonalizmem. * Być może moja ocena wynika również z tego, że u mnie wynik badania był bardzo pozytywny. Mimo wszystko wizyta na plus, nie żałuję wydanych ogromnych dla mnie - jak za badanie - pieniędzy.

Lekarz nastraszył zmianami w ciele mojego dziecka i nie udzielił żadnych informacji co dalej z tym zrobić. Badanie prenatalne , połówkowe wykonane boleśnie ponieważ w nie delikatny sposób, uciskał na brzuch. Jestem przerażona po wizycie , bo Doktor nie udzielił żadnych wskazówek i nie odniósł się do wyniku pozostawiając mnie z mężem samej sobie nie udzielając żadnych informacji , czy to co wywnioskował jest groźne dla mojego dziecka , czy należy gdzieś natychmiast się z tym udać, po prostu powiedział że to nie należy do jego kompetencji i mam zwracać się do lekarza prowadzącego. Wyszłam z gabinetu przerażona bojąc się o życie dziecka, teraz szukam dobrego specjalisty aby pomógł mojemu dziecku i zrobił wszystko aby zmiany nie zagrażały jego życiu.

Po trzech poronieniach i jednej ciąży obumarłej, trafiłam w końcu do lekarza, który w sposób bardzo fachowy i kompetentny podszedł do mojego problemu, traktując go bardzo indywidualnie. Zawsze chętnie odpowiadający na pytania, nawet te najtrudniejsze i najgłupsze(moim zdaniem), zawsze mający czas. Dzięki dr Hoppe dzisiaj jestem szczęśliwą matką dwóch zdrowych chłopców. Co do uprzejmości- brak zastrzeżeń, natomiast poziom i rodzaj humoru rozbrajający. Zdecydowanie polecam.

bardzo dobry specjalista, naprawde! a to ze jest nieuprzejmy , gburowaty, no coz , po prostu ma taki charakter... trzeba przezyc;) chociaz powiem ze ja nie narzekam , bylam pare razy i raz nawet zazartowal sobie przy mnie:) wiec jak dla mnie nie jest tak zle, wazne ze naprawde dobrze leczy, zle opinie co do leczenia przez niego to zwykly przypadek, kazdemu lekarzowi sie zdazy, ale wiekszosc jest naparwde zadowolona z jego leczenia, polecam go zdecydowanie do wszelich badan USG -wszystko wychwytuje, niczego nie przeoczy, dzieki niemu moja mama nadal zyje!

Mogę z pewnością polecić dr. Hoppe. Po pierwszym poronieniu nie wierzyłam że jeszcze raz uda mi się zajść w ciążę.Inni lekarze karmili mnie hormonami doktor stanął tylko na obserwacji 28 maja pierwsza wizyta 14 czerwca zaszłam w ciążę w sposób naturalny :) teraz jestem w 16 tc. Co do sympatyczności- nie mogę narzekać. Nawet jeśli widziałam że Doktor nie ma dziś humoru obracałam coś w żart i ani razu nie był nieuprzejmy. POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Leczę się u tego lekarza 7 lat. Podchodzi do problemu bardzo profesjonalnie czy to jest grzybica czy ciąża. Ciąża u mnie była zagrożona ale dzięki wczesnej diagnozie i prawidłowemu leczeniu (co potem potwierdzili lekarze w szpitalu) udało mi się zatrzymać maluszka o 8 tygodniu dłużej z brzuszku.

Podobno dobry fachowiec. Jednak nie potrafi wytłumaczyć dobrze, przystępnym językiem, o co chodzi. Często niemiły. Podczas leczenia niepłodności miałam wrażenie, że eksperymentuje na mojej osobie. Przekonałam się o tym dopiero, gdy po 8 miesiącach postanowiłam pojechać do kliniki leczenia niepłodności, gdzie kompleksowo zajęto się moim problemem, wyjaśniono o co chodzi i jak będziemy postępować podczas leczenia. Tam lekarze nie wiedzieli po co brałam przepisywane przez doktora leki hormonalne. Po 2 miesiącach (4 wizytach) w klinice, zaszłam w ciążę. Aha! Gdy poprosiłam doktora o jakiś wypis, czy opis dotychczasowego leczenia, nie dostałam go, tylko krótkie, ustne wyjaśnienia językiem zawodowym, z czego i tak nic nie zrozumiałam.

Rewelacja. Naprawdę nie spotkałam jeszcze na całej swojej medycznej drodze tak super lekarza. Bardzo polecam!!!

Bardzo dobry fachowiec, na pierwszej wizycie wykrył u mnie chorobę. Jedyny minus to to, że nie zawsze jest uprzejmy. Trzeba też liczyć na to, że bez ogródek powie wszystko, co najgorsze. Na pierwszej wizycie spadły na mnie takie informacje, że nie mogłam się otrząsnąć przez tydzień. Tak więc trochę dołujący, ale fachowy lekarz.