3,4
3,6
3,7
3,2

Rewelacja. Naprawdę nie spotkałam jeszcze na całej swojej medycznej drodze tak super lekarza. Bardzo polecam!!!

Bardzo dobry fachowiec, na pierwszej wizycie wykrył u mnie chorobę. Jedyny minus to to, że nie zawsze jest uprzejmy. Trzeba też liczyć na to, że bez ogródek powie wszystko, co najgorsze. Na pierwszej wizycie spadły na mnie takie informacje, że nie mogłam się otrząsnąć przez tydzień. Tak więc trochę dołujący, ale fachowy lekarz.

Jestem pacjentką doktora od 8 lat i nie zamiełabym go na żadnego innego. Zawsze robił wszystko aby w jak najmniej inwazyjny sposób pomóc pacjentce. Zdecydowanie polecam bo wiedzę i doświadczenie ma ogromne, a kolejki w poczekalni do doktora świadczą o jego kompetencji.

Prowadził w 2000 roku moją zagrożoną ciążę. Wykrył wadę płodu. Wytłumaczył dokładnie jakie są rokowania i nie pomylił się. Jest rzeczowy i przesympatyczny. Najgorsza wiadomość z jego ust jest przyjmowana spokojnie. A jego poczucie humoru rozbraja wszystkich. Najlepszy

Jest kompetentnym specjalistą, na każdej wizycie bada piersi i przeprowadza wywiad, jest miły, ludzki i gabinet, w którym przyjmuje jest w miarę komfortowy i bardzo dobrze wyposażony, zdecydowanie polecam tego lekarza.

kompetencja ponad miarę, dla mnie najmądrzejszy lekarz, wie wszytsko o wszytskim, serio jest niezły. Ma wiedzę i umie pomóc.

Jeśli chcemy liczyć na wiedzę i fachowość i doświadczenie zdecydowanie polecam!!! Pod tym względem to naprawdę super lekarz. Ale nie ma co liczyć na wielką uprzejmość. Przykro mi ale zawsze pechowo trafiam na zły humor Pana doktora.

Został mi polecony przez moje koleżanki i ja także go polecam. Ma wiedzę i umiejętności.

Doktor Hope nie zleca podstawowych badań i przez to stawia błędne djagnozy zwłaszcza w przypadku leczenia niepłodności. Poświęca pacjentom minimum czasu i nic nie tłumaczy i zdawkowo odpowiada na zadane mu pytania. Niepłodność leczy tylko clostrybegytem i pregnylem.