Doktor Hope nie zleca podstawowych badań i przez to stawia błędne djagnozy zwłaszcza w przypadku leczenia niepłodności. Poświęca pacjentom minimum czasu i nic nie tłumaczy i zdawkowo odpowiada na zadane mu pytania. Niepłodność leczy tylko clostrybegytem i pregnylem.

Rewelacja. Naprawdę nie spotkałam jeszcze na całej swojej medycznej drodze tak super lekarza. Bardzo polecam!!!

Po trzech poronieniach i jednej ciąży obumarłej, trafiłam w końcu do lekarza, który w sposób bardzo fachowy i kompetentny podszedł do mojego problemu, traktując go bardzo indywidualnie. Zawsze chętnie odpowiadający na pytania, nawet te najtrudniejsze i najgłupsze(moim zdaniem), zawsze mający czas. Dzięki dr Hoppe dzisiaj jestem szczęśliwą matką dwóch zdrowych chłopców. Co do uprzejmości- brak zastrzeżeń, natomiast poziom i rodzaj humoru rozbrajający. Zdecydowanie polecam.

bardzo dobry specjalista, naprawde! a to ze jest nieuprzejmy , gburowaty, no coz , po prostu ma taki charakter... trzeba przezyc;) chociaz powiem ze ja nie narzekam , bylam pare razy i raz nawet zazartowal sobie przy mnie:) wiec jak dla mnie nie jest tak zle, wazne ze naprawde dobrze leczy, zle opinie co do leczenia przez niego to zwykly przypadek, kazdemu lekarzowi sie zdazy, ale wiekszosc jest naparwde zadowolona z jego leczenia, polecam go zdecydowanie do wszelich badan USG -wszystko wychwytuje, niczego nie przeoczy, dzieki niemu moja mama nadal zyje!

Leczę się u tego lekarza 7 lat. Podchodzi do problemu bardzo profesjonalnie czy to jest grzybica czy ciąża. Ciąża u mnie była zagrożona ale dzięki wczesnej diagnozie i prawidłowemu leczeniu (co potem potwierdzili lekarze w szpitalu) udało mi się zatrzymać maluszka o 8 tygodniu dłużej z brzuszku.

Mogę z pewnością polecić dr. Hoppe. Po pierwszym poronieniu nie wierzyłam że jeszcze raz uda mi się zajść w ciążę.Inni lekarze karmili mnie hormonami doktor stanął tylko na obserwacji 28 maja pierwsza wizyta 14 czerwca zaszłam w ciążę w sposób naturalny :) teraz jestem w 16 tc. Co do sympatyczności- nie mogę narzekać. Nawet jeśli widziałam że Doktor nie ma dziś humoru obracałam coś w żart i ani razu nie był nieuprzejmy. POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Podobno dobry fachowiec. Jednak nie potrafi wytłumaczyć dobrze, przystępnym językiem, o co chodzi. Często niemiły. Podczas leczenia niepłodności miałam wrażenie, że eksperymentuje na mojej osobie. Przekonałam się o tym dopiero, gdy po 8 miesiącach postanowiłam pojechać do kliniki leczenia niepłodności, gdzie kompleksowo zajęto się moim problemem, wyjaśniono o co chodzi i jak będziemy postępować podczas leczenia. Tam lekarze nie wiedzieli po co brałam przepisywane przez doktora leki hormonalne. Po 2 miesiącach (4 wizytach) w klinice, zaszłam w ciążę. Aha! Gdy poprosiłam doktora o jakiś wypis, czy opis dotychczasowego leczenia, nie dostałam go, tylko krótkie, ustne wyjaśnienia językiem zawodowym, z czego i tak nic nie zrozumiałam.

Bardzo dobry fachowiec, na pierwszej wizycie wykrył u mnie chorobę. Jedyny minus to to, że nie zawsze jest uprzejmy. Trzeba też liczyć na to, że bez ogródek powie wszystko, co najgorsze. Na pierwszej wizycie spadły na mnie takie informacje, że nie mogłam się otrząsnąć przez tydzień. Tak więc trochę dołujący, ale fachowy lekarz.

Jeśli chcemy liczyć na wiedzę i fachowość i doświadczenie zdecydowanie polecam!!! Pod tym względem to naprawdę super lekarz. Ale nie ma co liczyć na wielką uprzejmość. Przykro mi ale zawsze pechowo trafiam na zły humor Pana doktora.

Prowadził w 2000 roku moją zagrożoną ciążę. Wykrył wadę płodu. Wytłumaczył dokładnie jakie są rokowania i nie pomylił się. Jest rzeczowy i przesympatyczny. Najgorsza wiadomość z jego ust jest przyjmowana spokojnie. A jego poczucie humoru rozbraja wszystkich. Najlepszy