lekarz Janina Lipińska

Ginekolog położnik, USG

2,8
2,7
2,8

Zanim ktoś się skusi na tortury u tej kobiety, przeczytajcie wszystkie opinie jakie znajdziecie w sieci. Mnie ta osoba "traktowała" w szpitalu. Pierwsze wrażenie, wredne babsko z problemami. Bardzo niesympatyczna, opryskliwa i chamska. Wyśmiewała mnie i szydziła. Złamała tajemnicę lekarską mówiąc o moich chorobach przy pacjentce obok. Zrobiła ze mnie manekina pokazowego przy stadzie studentów, nie pytając wcześniej o zgodę i wprowadzając w błąd bo bym się na to nie zgodziła. Moja ciąża była zagrożona i w każdej chwili mogłam urodzić, a mimo to przeprowadziła zbędny bolesny i ryzykowny zabieg, który ma teraz swoje nastepstwa przez niewygojenie rany, bo urodzilam niedługo po tym. Przy zabiegu szydziła ze mnie, że miauczę jak kotka. Modliłam się, zeby nie trafić na nią przy porodzie. Po wypisaniu ze szpitala byłam tak roztrzęsiona przez nią, że następnego dnia rano urodziłam wcześniaka. To wredne, okrutne babsko nie powinno być lekarzem. Mam w sobie ciągle tyle złości, że aż mnie roznosi. Skończyło się skargą na nią, ale szpital dzielnie broni swoich żołnierzy i oprócz "pouczenia za niestosowanie się do regulaminu, ktory nakazuje pytanie o zgodę przy badaniu w obecności studentów" nic nie ugrałam. Moja koleżanka poszła dalej i skończyło się w sprawą w komisji, która orzeka o zdarzeniach medycznych. Oczywiście winna była Janina Lipińska, co udowodniono, znowu nie zastosowała się do procedur szpitalnych co mogło się skończyć tragicznie. Bez dalszego komentarza.

Pani dr Lipińska jest świetnym fachowcem , bardzo kompetentna i rzeczowa, starannie prowadzi wywiad i ustala leczenie . DZIĘKI NIEJ ŻYJĘ!!! Nie doznałam żadnej przykrości o której piszą inne Panie, oczywiście niektóre badania nie są przyjemne ale chyba gdybyśmy były zdrowe to pewnie byłyby inne... Tak zawsze odpowiada na telefon ...i pamięta przypadek co jest bardzo rzadkie u lekarzy , którzy przyjmują tuziny pacjentów. U MNIE MA 6 NIE TYLKO 5! POLECAM !!!

Szłam z dusza na ramieniu po przeczytaniu niektórych komentarzy i z tym co będzie mi robione ,a wyszłam uśmiechnięta po badaniu kolposkopowym mimo ze badanie mało przyjemne to poleciła bym Panią doktor każdemu. Niesamowita kobieta i lekarz konkretna wszystko mówiła co robi uspokoiła... wytłumaczyła... Uśmiechnięta pożartowała dzięki czemu rozluźniła atmosferę. Odbiera telefony dzięki czemu można zawsze zadać pytanie Omówiła wyniki bardzo szczegółowo dzięki czemu łatwiej było zrozumieć diagnozę wyjaśniła co będzie robione i jak dzięki czemu jestem spokojniejsza POLECAM !!!!

Omówiła wyniki bardzo szczegółowo dzięki czemu łatwiej było zrozumieć diagnozę
wyjaśniła co będzie robione i jak dzięki czemu jestem spokojniejsza
POLECAM !!!!

Rzeczowa ,sympatyczna, omówiła wszystko co robi oraz kontakt stały przez to ze odbiera tel i oddzawania. Przyjęła mnie jak kogoś ważnego ,miło zagadala żeby rozluźnić moje nerwy . Szłam pełna obaw bo tak bezpodstawnych i głupich opiniach jak tu się naczytalam (Pani jest konkretna ,delikatna) jeżeli wybierać ginekologa to tylko takiego . Robiłam u tej Pani biopsje i kolposopie i dalsze badania więc nerwy były ,ale przy takim lekarzu od razu nastawienie się zmienia . Polecam 100%

Pani Doktor jest świetna specjalistka, delikatna, konkretna, fachowo, zrozumiale i cierpliwie odpowiada na pytania. Jestem pacjentka od prawie 5 lat, za mna właśnie druga ciąża. Obydwie prowadzone pod czujnym okiem za co jestem bardzo wdzieczna. Radzę nie czytać negatywnych opini tylko się samemu przekonać. A pacjentki ze szpitala powinny mieć świadomość, że to nie hotel 5 gwiazdkowy i nikt nie będzie nad nimi niewiadomo jak skakał.

Bardzo rzeczowa i rzetelna lekarka, wiedza, profesjonalizm, a zwłaszcza sposób wysławiania się tej Pani zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Zupełnie nie wiem, skąd kilka drastycznie nieprzychylnych opinii. Być może dlatego, że Pani doktor nie toleruje tandety

Pani dr prowadziła moją 1 ciążę -bardzo polecam! udało mi się że również była podczas porodu. polecam każdemu, kto szuka dobrego ginekologa!

Panią doktor miałam nieprzyjemność spotkać przy okazji kolposkopii i pobierania wycinków. Kiedy zadałam jej pytanie na czym polega zabieg i co ma na celu, wyśmiała mnie zdziwiona, że przychodzę na zabieg niedoinformowana (oczywiście wiedziałam, jednakże informacje z Internetu wolałam poprzeć głosem specjalisty). Sam zabieg został przeprowadzony bez znieczulenie, nieznośnie bolesny. Pani doktor wprowadzała mi do pochwy różne przedmioty bez słowa wyjaśnienia, sprawiając mi jedynie ból i od czasu do czasu sycząc by się nie ruszać. Nie mogę ocenić kompetencji, ponieważ nie mam żadnego punktu odniesienia. Przy konsultacji wyników, Pani doktor ...

Przy konsultacji wyników, Pani doktor była powściągliwa w wyjaśnianie, tym nie mniej bardzo konkretna (był nawet uśmiech). Oprócz traumy po zabiegu jestem zadowolona :)

Polecam Panią Doktor, prowadziła moja pierwszą ciążę i mimo, że w tej chwili nie przebywam na co dzień w Olsztynie, to za każdym razem jak jestem znajdzie dla mnie czas, żeby omówić wyniki, zrobić usg ciążowe itp. Jest fachowcem w swojej dziedzinie, rzeczowa, miła, złego słowa nie mogę powiedzieć. A to, że nie "zaprzyjaźnia" się z pacjentkami, to chyba nie jest wada, bo mi nie o to chodzi, żeby mieć lekarza kumpla, a fachowca. Dlatego też wybieram szpital wojewódzki jako miejsce, w którym planuję urodzić także drugie dziecię.

Dramat, kobieta nie miła, nie pomocna. Uważa ze rządzi się swoimi prawami. Badania bolesne i chamskie odzywki do pacjentek.