lekarz Janina Lipińska

Ginekolog położnik, USG

2,9
2,7
2,9

Rzeczowa ,sympatyczna, omówiła wszystko co robi oraz kontakt stały przez to ze odbiera tel i oddzawania. Przyjęła mnie jak kogoś ważnego ,miło zagadala żeby rozluźnić moje nerwy . Szłam pełna obaw bo tak bezpodstawnych i głupich opiniach jak tu się naczytalam (Pani jest konkretna ,delikatna) jeżeli wybierać ginekologa to tylko takiego . Robiłam u tej Pani biopsje i kolposopie i dalsze badania więc nerwy były ,ale przy takim lekarzu od razu nastawienie się zmienia . Polecam 100%

Panią doktor miałam nieprzyjemność spotkać przy okazji kolposkopii i pobierania wycinków. Kiedy zadałam jej pytanie na czym polega zabieg i co ma na celu, wyśmiała mnie zdziwiona, że przychodzę na zabieg niedoinformowana (oczywiście wiedziałam, jednakże informacje z Internetu wolałam poprzeć głosem specjalisty). Sam zabieg został przeprowadzony bez znieczulenie, nieznośnie bolesny. Pani doktor wprowadzała mi do pochwy różne przedmioty bez słowa wyjaśnienia, sprawiając mi jedynie ból i od czasu do czasu sycząc by się nie ruszać. Nie mogę ocenić kompetencji, ponieważ nie mam żadnego punktu odniesienia. Przy konsultacji wyników, Pani doktor ...

Przy konsultacji wyników, Pani doktor była powściągliwa w wyjaśnianie, tym nie mniej bardzo konkretna (był nawet uśmiech). Oprócz traumy po zabiegu jestem zadowolona :)

Zanim ktoś się skusi na tortury u tej kobiety, przeczytajcie wszystkie opinie jakie znajdziecie w sieci. Mnie ta osoba "traktowała" w szpitalu. Pierwsze wrażenie, wredne babsko z problemami. Bardzo niesympatyczna, opryskliwa i chamska. Wyśmiewała mnie i szydziła. Złamała tajemnicę lekarską mówiąc o moich chorobach przy pacjentce obok. Zrobiła ze mnie manekina pokazowego przy stadzie studentów, nie pytając wcześniej o zgodę i wprowadzając w błąd bo bym się na to nie zgodziła. Moja ciąża była zagrożona i w każdej chwili mogłam urodzić, a mimo to przeprowadziła zbędny bolesny i ryzykowny zabieg, który ma teraz swoje nastepstwa przez niewygojenie rany, bo urodzilam niedługo po tym. Przy zabiegu szydziła ze mnie, że miauczę jak kotka. Modliłam się, zeby nie trafić na nią przy porodzie. Po wypisaniu ze szpitala byłam tak roztrzęsiona przez nią, że następnego dnia rano urodziłam wcześniaka. To wredne, okrutne babsko nie powinno być lekarzem. Mam w sobie ciągle tyle złości, że aż mnie roznosi. Skończyło się skargą na nią, ale szpital dzielnie broni swoich żołnierzy i oprócz "pouczenia za niestosowanie się do regulaminu, ktory nakazuje pytanie o zgodę przy badaniu w obecności studentów" nic nie ugrałam. Moja koleżanka poszła dalej i skończyło się w sprawą w komisji, która orzeka o zdarzeniach medycznych. Oczywiście winna była Janina Lipińska, co udowodniono, znowu nie zastosowała się do procedur szpitalnych co mogło się skończyć tragicznie. Bez dalszego komentarza.

Wredna, zero podejścia do pacjentki, nie zna zasad etyki lekarskiej... do tej pory zaciskam zęby jak o niej myślę... nie powinna leczyć zwierząt- nie mówiąc o ludziach. Po tym jak jej powiedziałam przy badaniu ze mam CC na życzenie, wyzwała mnie od Waśniewskiej, że nie będę kochała swojego dziecka, ze nie będę dobra matką i mam szpecące blizny na nogach, więc po co mi kolejne po cc.... jeszcze za to odpowie wiedźma bo to skandaliczne jak traktuje pacjentów. Do samego ministra napiszę.

Z całego serca i z czystym sumieniem ODRADZAM! Spędziłam miesiąc na patologi w wojewódzkim. Ta kobieta i jej sposób traktowania mnie był ordynarny, skandaliczny. Gdy zadawałam jej pytania zbywała mnie i chrzaniła coś o zdaniach złożonych podrzednie. Leżałam z powodu pih a po rozmowie z nia mało mnie nie cieli-do takiego stanu mnie doprowadzila! Robiąc bolesne badania sprowadzała studentów, nawet nie uprzedzała wcześniej co zamierza robić. Jeszcze mi się śni po nocach. Nie wierze w żadną pozytywną opinie na jej temat. Jej nawet weterynarzem nie można nazwać!

Bardzo nieuprzejma kobieta!! podejscie do pacjenta jak do przedmiotu, fachowosc nazywacie nie odzywaniem sie ani nie opisaniem badania pacjentce?? zimna s.... a po komentarzach widac kto pisal szczerze a kto pisal zeby podciagnac ocene szanownej pani doktor. lekarz za kare NIE POLECAM !!

Polecam Panią Doktor, prowadziła moja pierwszą ciążę i mimo, że w tej chwili nie przebywam na co dzień w Olsztynie, to za każdym razem jak jestem znajdzie dla mnie czas, żeby omówić wyniki, zrobić usg ciążowe itp. Jest fachowcem w swojej dziedzinie, rzeczowa, miła, złego słowa nie mogę powiedzieć. A to, że nie "zaprzyjaźnia" się z pacjentkami, to chyba nie jest wada, bo mi nie o to chodzi, żeby mieć lekarza kumpla, a fachowca. Dlatego też wybieram szpital wojewódzki jako miejsce, w którym planuję urodzić także drugie dziecię.

STRASZNIE NIEMIŁA KOBIETA !!!!!!!!!! Podczas badania nie mówi co robi, po zakończeniu badania dostałam tylko informację, że wyniki za dwa tygodnie i wyszła z gabinetu, a ja zostałam sama (po badaniu, które miałam nie dała mi nawet żadnego papieru itp żebym mogła się wytrzeć. bo oczywiście wypływała ze mnie jakaś wydzielina). Nie wiem czy jest kompetentna bo na szczęście robiła mi tylko te badanie, ale wiem jedno NIGDY więcej nie pójdę do tek kobiety i NIE POLECAM nikomu- podejście do pacjenta OKROPNE i lekceważące.

STRASZNIE NIEMIŁA KOBIETA !!!!!!!!!!

Ta Pani jest świetną kobietą, super fachowcem i CZŁOWIEKIEM. A,że nie jest wylewna i nie rozmawia z pacjentem jak z koleżanką na plotach świadczy tylko o jej fachowości i profesjonalizmie. Dziewczyny, które pisały negatywne komentarze o tej Pani chyba nie wiedzą po co chodzi się do lekarza. Pani Lipińska odbiera telefony ( jako jedna z niewielu )i interesuje się pacjentem. Może sprawia wrażenie trochę niedostepnej, ale to chyba nie jest jej wada?!Jest super fachowcem, chodziłam do niej całą ciążę, odbierała moje maleństwo i na pewno następna ciążę również będę do niej chodziła. Polecam! Jest kobietą z ogromną wiedzą, pełen profesjonalizm. POLECAM!

Bardzo mila , super podejście do pacjenta. Polecam Myślę, ze te negatywne opinie są złośliwe. Nie wierzę w te negatywne opinie.

Bardzo mila , super podejście do pacjenta. Polecam
Myślę, ze te negatywne opinie są złośliwe. Nie wierzę w te negatywne opinie.