3,7
3,4
3,3
3,5

Trafilem do J. Kaczora w lipcu 2019 z podwyższonym PSA. Zbadał mnie zalecił leczenie, szybko i precyzyjnie wyjaśnił jaki wybral tok leczenia i co mam robić. Na drugiej wizycie w poradni skierowal mnie na oddział na biipsję, którą zrobił sam. Wynik niestety rak prostaty. Założył mi kartę DiLO i dał mi skierowania na kolejne badania: rezonans magnetyczny, tomografię komputerową i scyntografię kości. Badania zrobiłem w ciągu jednego tygodnia. Przyjechałem do przychodni z wynikami, przyjął mnie mimo tego, że nie byłem zarejestrowany. Nie mam przerzutów to dobra wiadomość. Powiedział co będzie dalej. Poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałem. Powiedział o leczeniu operacyjnym roznymi metodami, również o operacji z robotem da Vinci. Zawsze był pogodny i żartował dla rozluźnienia napięcia. Polecam jak najbardziej. Dziękuję za dotychczasowe leczenie.

Świetny lekarz leczyłem się na kamienie Pan doktor wykrył nowotwór złośliwy i szybko przystąpił do leczenia .Dzięki niemu żyję już 4 rok .Dziękuję i polecam .

Wizyta godna obsmiania! Totalna zenada, zero fachowosci, chamstwo ponad wymiar, buractwo totalne! Lekarz nie spojrzal w wyniki, nie zbadal, byl opryslliwy, wysmiewajacy, nie znal przepisow medycznych, podnosil glos, na zlosc nie zlecil badan. Totalnie odradzam, ludzie na poczekalni tez dawali negatywne opinie ze takich lekarzy juz nie powinno byc w przychodniach w xxi wieku. Wstyd!

Bardzo dobry, doświadczony i charyzmatyczny lekarz, potrafiący wytworzyć miłą atmosferę w gabinecie i rozluźnić pacjentkę. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń.

Nigdy nie byłam u tak chamskiego lekarza. Chyba pracuje tam za karę. Pierwszy raz byłam na tak szybkiej wizycie. Nawet mnie nie zbadał, bo uznał że nie ma takiej potrzeby skoro nie mam żadnych dolegliwości. Odradzam tego ginekologa !

Zgłosiłam się do gabinetu z problemem, który został zupełnie zignorowany. Cała wizyta z badaniem trwała może ze 4 minuty, lekarz nawet nie słuchał co do niego mówię. Gdy próbowałam naświetlić na czym polegają moje nawracające dolegliwości, powiedział tylko ,,tak może być". Potraktował mnie jakbym sobie coś wymyśliła i nie przepisał żadnego leku (następnego dnia znalazłam pomoc w innym miejscu gdzie potraktowano mnie poważnie). Doktor chyba pracuje na akord. w pół godziny przede mną przyjął chyba ze 20 osób, a panie po wizycie na poczekalni dopinają rozporki i sznurują buty, co ...

nie przepisał żadnego leku (następnego dnia znalazłam pomoc w innym miejscu gdzie potraktowano mnie poważnie). Doktor chyba pracuje na akord. w pół godziny przede mną przyjął chyba ze 20 osób, a panie po wizycie na poczekalni dopinają rozporki i sznurują buty, co jest żenujące. Absolutnie nie polecam.

Cała wizyta trwała może 3 minuty.Badanie na fotelu może z 10 sekund tak samo jak i USG. Strasznie nieuprzejmy. Spóźnił się godzinę ,a później wszystkie pacjentki aby szybciej. Nie polecam.

Byłam jako ostatnia w kolejce i było opóźnienie więc doktor był już nie miły. W ogóle mi nic nie wytłumaczył, nie zrozumiał mnie, mam 21 lat i uważał mnie za dziecko tak mi się wydaje. Myślałam że jak już mi coś przepisuje to będę poinformowana co i jak. Ja wyszłam zła, i na koniec powiedział papa nara nara. Zachował się jak jakiś fochnięty nastolatek. Ma wszystko gdzieś nawet nie zrobił ze mną wywiadu, nic, kiedy okres kiedy coś tam, zeroo!. Jest nieodpowiedzialny. Nigdy więcej się u niego nie pojawię, tyle w temacie.

Beznadziejny potraktował moją babcie przedmiotów bezczelne podejście do starszej osoby. Babcia choruje od dłuższego czasu zero pytań tylko krótki komentarz,, Pani już nic nie pomoże... " żenada

Nie polecam tego lekarza, chamski, zero wytłumaczenia i rozmowy z pacjentem. Wychodząc z gabinetu nie otrzymałam żadnej informacji co dalej z chorobą i jakie będzie dalsze leczenie, muszę szukać informacji i pomocy u innego lekarza.