Rewelacyjny doktorek! Przesympatyczny, a przy tym konkretny i przyjazny pacjentkom!

Super lekarz. Przy wizycie nie odczuwa się stresu, zajmuje się profesjonalnie pacjentką a do tego z humorem, polecam.

Super lekarz.

Przesympatyczny człowiek,kompetentny i oddany pacjentowi, trafiłam do niego przez przypadek, a on uratował moją nerkę.Mi wcale nie przeszkadza, że się spóźnia. Przyjmuje zawsze nawet jeżeli ktoś nie był do niego zarejestrowany a to się liczy. Pan Doktor Kaczor jest jedynym jak na razie lekarzem do którego mam zaufanie. Pozdrawiam

Świetny lekarz, prowadził moją pierwszą ciążę, wszyskto bez zastrzeżeń.Właśnie spodziewam się drugiego dziecka i bez zastanowienia udałam się do doktora Kaczora.:)Specyficzne poczucie humoru, nie każdemu może odpowiadać ale mnie pasuje. Polecam!!!

Bardzo fajny aczkolwiek sprawia z wygladu wrazenie lekko strasznego, ale to tylko pozory lubi zartowac, zestresowana po wyjsciu z gabinetu zawsze sie smieje;) wyleczyl mnie z przewleklej meki jako jedyny zrobil odpowiednie badania;)

Pan Janusz Kaczor to wspaniały człowiek i lekarz. Miałam szczęście trafić do Niego dzięki znajomej. Po tygodniu byłam operowana (endometrioza ) Męczyłam się 3 lata Biegałam od lekarza do lekarza. Byłam nawet w szpitalu w Ostrołęce, z którego mam niemiłe wspomnienia. Dopiero p. Kaczor zaraz po pierwszej wizycie postawił trafną diagnozę i po tygodniu byłam operowana w szpitalu MSWiA w Olsztynie, gdzie była wspaniała opieka Będę dozgonnie Mu wdzięczna.

co ja mogę napisac poprostu jakis dziwny a spoxnianie to juz ma chyba zakodowane kiedys czekalam godzine az sie pojawił

mam do niego duze zaufanie jezeli cos mu nie pasuje to od razu kaze przyjsc za miesiac a nie za rok jak to nie ktorzy robia ze male sprawy bagatelizuja a potem sie okazuje ze ups czemu ja kazalaem tak dlugo czekac tej pani. Moge z pewnoscia powiedziec ze jest profesjonalista!!!!!!!!!!1

świetny lekarz;wiedza;rozsadek;kultura osobista

świetny lekarz;wiedza;rozsadek;kultura osobista

Ma duże doświadczenie i moim zdaniem marnuje się na Dworcowej.

Ma duże doświadczenie i moim zdaniem marnuje się na Dworcowej.