Bardzo dobry, doświadczony i charyzmatyczny lekarz, potrafiący wytworzyć miłą atmosferę w gabinecie i rozluźnić pacjentkę. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń.

Zgłosiłam się do gabinetu z problemem, który został zupełnie zignorowany. Cała wizyta z badaniem trwała może ze 4 minuty, lekarz nawet nie słuchał co do niego mówię. Gdy próbowałam naświetlić na czym polegają moje nawracające dolegliwości, powiedział tylko ,,tak może być". Potraktował mnie jakbym sobie coś wymyśliła i nie przepisał żadnego leku (następnego dnia znalazłam pomoc w innym miejscu gdzie potraktowano mnie poważnie). Doktor chyba pracuje na akord. w pół godziny przede mną przyjął chyba ze 20 osób, a panie po wizycie na poczekalni dopinają rozporki i sznurują buty, co ...

nie przepisał żadnego leku (następnego dnia znalazłam pomoc w innym miejscu gdzie potraktowano mnie poważnie). Doktor chyba pracuje na akord. w pół godziny przede mną przyjął chyba ze 20 osób, a panie po wizycie na poczekalni dopinają rozporki i sznurują buty, co jest żenujące. Absolutnie nie polecam.

khggjkasjdkhjgihiobhpjoij[npjp[johb givvhbjnkl;jhb lijhn oijnm 'opk,' [;kl/, 'łk,mjhdwjhdijwshdipushxcisuohcxouiw

Byłam jako ostatnia w kolejce i było opóźnienie więc doktor był już nie miły. W ogóle mi nic nie wytłumaczył, nie zrozumiał mnie, mam 21 lat i uważał mnie za dziecko tak mi się wydaje. Myślałam że jak już mi coś przepisuje to będę poinformowana co i jak. Ja wyszłam zła, i na koniec powiedział papa nara nara. Zachował się jak jakiś fochnięty nastolatek. Ma wszystko gdzieś nawet nie zrobił ze mną wywiadu, nic, kiedy okres kiedy coś tam, zeroo!. Jest nieodpowiedzialny. Nigdy więcej się u niego nie pojawię, tyle w temacie.

Lekarz "olewa" pacjentów, w ogóle nie przychodzi lub spóźnia się po 2 godziny. Pacjenta ma w nosie, taśmówka.

Super lekarz prowadził moją ciążę jestem bardzo zadowolona.

Super lekarz prowadził moją ciążę jestem bardzo zadowolona.

Niezbyt uprzejmy, szczególnie razi odzywanie się do pacjentek na ty. Sprawia wrażenie hurtownika przyjmującego na czas: byle szybciej. Nie daje dojść do słowa. Typ lekarza wszechwiedzącego, który nie ma zamiaru niczego tłumaczyć, bo i tak tylko on wie a pacjent niech się nie czepia. Ja nie polecam!

bardzo dobry lekarz , miły uprzejmy z przyjemnością się do nieg chodzi pomimo stresu który jest przed wizytą .Polecam.

To naprawdę świetny lekarz, doskonały fachowiec i diagnostyk, z całą odpowiedzialnością polecam pacjentkom.

prowadził moja ciążę, w przychodni na Dworcowej.Rzeczywiście bardzo sympatyczny i bezstresowy ale....raz mnie tylko badał ginekologicznie w pierwszych tyg ciąży, póxniej tylko usg, cos tam patrzy, coś do siebie mruczy, nawet jak się o cos zapytam, to tak odpowie, że nie wiadomo czy powaznie czy żartuje, przy końcówce ciąży ani razu mnie nie zbadał ginekologicznie, nie ocenił stanu szyjki macicy itp. Nie wiem sama co mysleć. Przepisuje leki bez robionego posiewu (na oko) jakby każda pacjentka miała to samo. Miły lekarz ale uważam, że szczególnie pacjentkom w ciąży powien poświęcić więcej uwagi.