dr n. med. Leszek Rams

Ginekolog położnik, USG

3,9

Podczas mojej ciąży lekarz mało mówił dużo słuchał. Wyszedł chyba z założenia że drugie dziecko wiec musi być dobrze. Nie zlecił w czasie odpowiednich badań, bagatelizowal moje obawy. Nosiłam zdrowe dziecko, niestety urodziło się dużo wcześniej z zakażenia. Po ośmiu miesiącach wizyt, operacji, pobytach w szpitalach i nieustannej rehabilitacji żyć mi się już nie chce.

uczęszczam na wizyty do dr Ramsa już od 3 lat. Jestem szczęśliwą mamą 2 letniego Stasia i na 3 lutego mam termin porodu dla mojego drugiego synka Szymonka. Pierwsza i druga ciąża była zagrożona od samego początku. Dzięki mojemu lekarzowi donosiłam szczęśliwie ciążę, pierwsza zakończyła się pomyślnie i z drugą na pewno też tak będzie. Ufam swojemu lekarzowi i będę polecać go wszystkim. Szpital w Ostródzie, w którym jest ordynatorem zatrudnia również bardzo kompetentne i miłe położne. Sprawdziłam to przy pierwszym porodzie, gdy leżałam z dzieckiem 8 dni w szpitalu, jak również teraz gdy jeżdżę na zapisy ktg już od dwóch tygodni codziennie. Życzę wszystkim przyszłym i obecnym mamom powodzenia, Agnieszka

Od zawsze słyszałam o nim tylko pozytywne opinie. Dla niektórych w odbiorze nieco oschły, ale przynajmniej szczery i nie obiecuje cudów, po prostu mówi jak sytuacja wygląda, a że statystyki są pesymistyczne... Cóż, to jest ginekologia, tu nie ma "pewniaków". Wytłumaczy wszystko - o ile pacjent zapyta i chce wiedzieć. Wizyta owszem, może i droga, ale w końcu o życie chodzi, a wtedy nie patrzy się na koszty.Wcześniej chodziłam też do bardzo dobrego, przypadek tak sprawił, ale nie żałuję. Wie facet co robi. Szczerze polecam.

Witam, przepisałam się do doktora Ramsa w 13 tygodniu ciąży, zgadzam się że doktor Rams nie pieści się tylko konkretnie podchodzi do tematu, posiada doświadczenie oraz wiedzę i tym zyskał moje zaufanie. Ciąże mam od 29 tygodnia zagrożoną i od razu wiedział co robić! Polecam go serdecznie

Bardzo dobry ginekolog. Miałam usuwany fragment z szyiki macicy bardzo profesjonalnie do tego podszedł, żadnego śladu! Jestem bardzo zadowolona z jego usług,jako specjalista w tej dziedzinie -super lekarz!!!Czy to jest wizyta u lekarza prywatna czy w szpitalu zawsze profesjonalnie opiekuje się pacjentem.POLECAM !!!

Zaraz po pierwszej wizycie postawił trafna daignozę, która potwierdziła sie wynikami.

Prowadził całą moją ciążę, trochę kasy poszło, przyznaję, ale nie ma czego żałować - mam ślicznego, zdrowego synka. A w szpitalu miałam znakomitą opiekę, oczywiście dzięki Panu doktorowi. Szybki, kompetentny, właściwie reaguje w kryzysowej sytuacji.

Bardzo dobry lekarz, lecze się u niego dwa lata. Polecam!

Bardzo dobry lekarz, lecze się u niego dwa lata. Polecam!

dobry lekarz, dość drogi i ma fatalny gabinet. Chyba nie inwestuje w sprzęt do diagnostyki

Niestety mimo, iż doktor budzi zaufanie powazną postawą i miną, nie jest lekarzem dobrym. leczyłam się u niego jakiś czas bez najmniejszych efektów. Kiedy przeprowadziłam się do Warszawy i poszłam tam do lekarza okazało się, że metoda leczenia stosowana przez dok. Ramsa była zwyczajnie niewłaściwa. Dodatkowo doktor jest dość humorzastym człowiekiem.jesli ma się szczęście i trafi sie na dobry dzien to jest grzeczny i sympatyuczny, ale gdy ma zły dzień kultura całkowicie znika.