dr n. med. Leszek Rams

Ginekolog położnik, USG

Od zawsze słyszałam o nim tylko pozytywne opinie. Dla niektórych w odbiorze nieco oschły, ale przynajmniej szczery i nie obiecuje cudów, po prostu mówi jak sytuacja wygląda, a że statystyki są pesymistyczne... Cóż, to jest ginekologia, tu nie ma "pewniaków". Wytłumaczy wszystko - o ile pacjent zapyta i chce wiedzieć. Wizyta owszem, może i droga, ale w końcu o życie chodzi, a wtedy nie patrzy się na koszty.Wcześniej chodziłam też do bardzo dobrego, przypadek tak sprawił, ale nie żałuję. Wie facet co robi. Szczerze polecam.

Bardzo dobry ginekolog. Miałam usuwany fragment z szyiki macicy bardzo profesjonalnie do tego podszedł, żadnego śladu! Jestem bardzo zadowolona z jego usług,jako specjalista w tej dziedzinie -super lekarz!!!Czy to jest wizyta u lekarza prywatna czy w szpitalu zawsze profesjonalnie opiekuje się pacjentem.POLECAM !!!

Witam, przepisałam się do doktora Ramsa w 13 tygodniu ciąży, zgadzam się że doktor Rams nie pieści się tylko konkretnie podchodzi do tematu, posiada doświadczenie oraz wiedzę i tym zyskał moje zaufanie. Ciąże mam od 29 tygodnia zagrożoną i od razu wiedział co robić! Polecam go serdecznie

Przykro mi bardzo, ale mam złe doświadczenia jeśli chodzi o tego lekarza:( nawet nie patrzy na pacjentkę np kiedy jest obchód w szpitalu, prawie nic nie mówi do pacjentki, chyba, że człowiek sam zacznie się wypytywać. Jego kompetencje pozostawiają niestety wiele do życzenia:(. Nie jest uprzejmy...

cudowny lekarz, już nie chce innego do końca życia :) jest niesamowity po prostu

Wspaniałe podejście do pacjentki. Polecam wizyty u doktora Ramsa nie tylko kobietom ciężarnym. Fachowość na najwyższym poziomie.

uczęszczam na wizyty do dr Ramsa już od 3 lat. Jestem szczęśliwą mamą 2 letniego Stasia i na 3 lutego mam termin porodu dla mojego drugiego synka Szymonka. Pierwsza i druga ciąża była zagrożona od samego początku. Dzięki mojemu lekarzowi donosiłam szczęśliwie ciążę, pierwsza zakończyła się pomyślnie i z drugą na pewno też tak będzie. Ufam swojemu lekarzowi i będę polecać go wszystkim. Szpital w Ostródzie, w którym jest ordynatorem zatrudnia również bardzo kompetentne i miłe położne. Sprawdziłam to przy pierwszym porodzie, gdy leżałam z dzieckiem 8 dni w szpitalu, jak również teraz gdy jeżdżę na zapisy ktg już od dwóch tygodni codziennie. Życzę wszystkim przyszłym i obecnym mamom powodzenia, Agnieszka

Lekarz konkretny, znający sie na swojej "robocie". Dba o pacjentke. zdecydowamnie polecam :) prowadzi moja pierwsza ciaże

prowadzi moja pierwsza ciaże

bardo dobry specjalista..... podczas zagrozonej ciazy zawszelka cene nie pozwolil mi wyjsc ze szpitala bez zdrowego i zywego dziecka, dobra opieka, wyrozumiały,gorąco polecam

szczerze polecam. Bardzo dobry fachowiec. Opieka nad pacjentką co prawda nie polega na cackaniu się i rozpieszczaniu ale przecież nie o to chodzi. zawsze uprzejmy, kompetentny, dokładny. Wzorowe prowadzenie ciąży, obejmuje też troskę o pacjentki podczas i po porodzie.