lekarz Wojciech Gimeła

Pan doktor jest jednym z lepszych ginekologów z jakimi miałam odczynienia. Nie zostawia bez wyjaśnień, jest bardzo miły, pomocny, rozmowny i ma rozsądne podejście. Polecam jak najbardziej do kontroli i prowadzenia ciąży! Trafiłam do Pana Wojciecha z polecenia i bardzo się z tego cieszę!

Polecam jak najbardziej do kontroli i prowadzenia ciąży!
Trafiłam do Pana Wojciecha z polecenia i bardzo się z tego cieszę!

Bardzo kompetentny lekarz. Prowadził moje obie ciążę i ani przez chwilę nie miałam pomysłu żeby był to ktoś inny.

Oceniam tego lekarza jak najbardziej pozytywnie.Uważam ze jest bardzo dobrym lekarzem i wspanialym czlowiekiem na odpowiednim miejscu.

Super lekarz prowadził moją ciąże od samego początku i jestem zadowolona. Nie zgodzę się z osobami które piszą że nie poświęca wystarczającej liczby czasu. A jeżeli chce się wiedzieć coś więcej to wystarczy zapytać.

Przy badaniach USG córki w 9 m-cu najważniejszą sprawą pana doktora była wymiana zdań z pielęgniarką na temat grzybobrania. Zadnych wyjaśnień do wyników badania,lekceważacy sposób odnoszenia się do dorosłej osoby. Odzywki typu"mała" itp. Zamiast pomagać i wspierać- stresuje pacjentów. Zdecydowanie nie polecam!!

Zamiast pomagać i wspierać- stresuje pacjentów. Zdecydowanie nie polecam!!

Polecam wszystkim przyszłym mamom prowadzenie ciąży przez tego lekarza. Siła spokoju i pogoda ducha plus wysokie kompetencje zawodowe.

Wspaniały lekarz, wyrozumiały, spokojny. Prowadził moją ciążę i syn ma już 10 lat.

Naprawdę polecam tego lekarza Specjalista w swoim fachu .

Naprawdę polecam tego lekarza Specjalista w swoim fachu .

polecam, prowadzil moje dwie ciąże, jestem bardzo zadodolona, mam zdrowe dzieci, nie zamienie go na innego

Najlepszy lekarz u jakiego byłam w życiu. Polecam go wszystkim moim znajomym. To jest lekarz z ludzką twarzą!