lekarz Wojciech Gimeła

Dr Gimeła jest bez wątpliwości specjalistą w swoim fachu, a dodając do tego jego sposób traktowania pacjentki - miły, sympatyczny, spokojny, delikatny, wyjaśniający "niewiadome" - w zupełności zasługuje na najwyższą ocenę. Prowadził moją pierwszą ciążę - jestem świeżo upieczoną mamą cudownego chłopczyka. Nie znam wśród moich znajomych kobiety, która byłaby niezadowolona ze świadczonych przez niego usług i świadczonej pomocy, a w większości są to mamy wspaniałych dzieci !!! POLECAM!!!

super lekarz! wspaniałae podejście do pacjentki, cały czas utzrymywał rozmowę, rozładował w ten sposób mój stres. wszystkie badania przeprowadza delikatnie i tłumaczy na usg wszystko. bardzo bardzo jestem zadowolona i polecam wszystkim dziewczynom właśnie tego lekarza. wyszłam zadowolona i uspokojona. cała wizyta trwała 20 min, a same badania bardzo szybko i sprawnie przeprowadzone, zero stresu. wywiad bardzo dokładny i słucha wszelkich pytań i wątpliwości i bardzo dokładnie wyjaśnia. gdybym pierwszy raz spotkała takiego lekarza to nigdy nie stresowałabym się przed nastepnymi wizytami. od dziś to mój lekarz :)..nie zmienie go na żadnego innego! POLECAM!!!!

Byłam u Pana Doktora w styczniu br. pierwszy i ostatni raz. Po wizycie byłam zestresowana i zrezygnowana. Zmieniłam lekarza i jest ok.

Jestem pod opieką tego lekarza już przeszło 12 lat, polecam, naprawdę tak dobry jak moja opinia.

Moim zdaniem jeden z najlepszych lekarzy w szpitalu miejskim.Ma fachowe podejscie do pacjentki.Pacjentka jest o w wszystkim informowana.Oby jak najwięcej takich lekarzy

Najlepszy człowiek wśród reszty służby zdrowia jakiegokolwiek w życiu spotkałam a było ich sporo.Bezinteresowny,ludzki,delikatny ,ze stoickim spokojem.Gorąco polecam!