dr n. med. Krzysztof Rachwał

Ortopeda, Chirurg ogólny

2,4
1,8
1,9

nie podobała mi sie jego diagnoza od początku. Zwichnołem nogę na meczu poszedłem do niego zrobił usg i mówi że nic mi nie jest. Chodzić nie mogłem tydzień. Pojechałem do niego mpk bo nie mogłem sprzegłą wcisnąć. Po wizycie nawet zwolnienia nie wypisał. Kazał chodzić i niczym nie usztywniać aby kwaśną wodą okłady robić. Mineło 2 tyg a tu nic nie przechodzi. Musze się wybrać do bardziej kompetentnego lekarza. Mogłem najpierw przeczytać Wasze opinie zanim tam sie wybrałem

Mogłem najpierw przeczytać Wasze opinie zanim tam sie wybrałem

lekarz genialny, ale ponadprzeciętnie pazerny...lekarz genialny, ale ponadprzeciętnie pazerny...lekarz genialny, ale ponadprzeciętnie pazerny...lekarz genialny, ale ponadprzeciętnie pazerny...lekarz genialny, ale ponadprzeciętnie pazerny...lekarz genialny, ale ponadprzeciętnie pazerny...lekarz genialny, ale ponadprzeciętnie pazerny...lekarz genialny, ale ponadprzeciętnie pazerny... lekarz genialny, ale ponadprzeciętnie pazerny...lekarz genialny, ale ponadprzeciętnie pazerny...lekarz genialny, ale ponadprzeciętnie pazerny...lekarz genialny, ale ponadprzeciętnie pazerny...lekarz genialny, ale ponadprzeciętnie pazerny...lekarz genialny, ale ponadprzeciętnie pazerny...lekarz genialny, ale ponadprzeciętnie pazerny...lekarz genialny, ale ponadprzeciętnie pazerny...

Niektórym lekarzom za brak wiedzy medycznej i notoryczne stawianie złej diagnozy powinno się dawać punkty karne, a po przekroczeniu jakiegoś pułapu kierować na ponowny egzamin. Ten lekarz to przykład niekompetencji. Powinien mieć odebrane prawo do wykonywania zawodu. Szanowni Państwo, szkoda Waszego czasu na wizyty. Pamiętajcie, że źle postawiona diagnoza to czasem kalectwo na całe pozostałe życie a szczególnie problem ten dotyczy dzieci.

Kompletnie nie polecam! Pan "Doktor" nastawiony tylko na branie pieniędzy. Nie chce dawać skierowań na potrzebne badania, przepisuje bardzo drogie zastrzyki, które "może pani wykonać tylko u nas". Nie zna się na anatomii, mojej mamie nie chciał dać skierowania na biopsję kolana, mimo, że wyraźnie wyszedł jej chrzęstniak. Mnie próbował namówić na prywatne wizyty u siebie i płatne zastrzyki, chociaż potrzebowałam tylko zabiegów terapeutycznych, po których wszystko minęło. NIE POLECAM!

NIE POLECAM WYSŁAŁ MNIE NA RENTGEN na którym musiałem zapłacić 500 zł chociaż przeczuwałem że jest to marny lekarz ponieważ nie umiał dokładnie sprawdzić mojego kolana tylko trochę podotykal I mnie wysłał na kosztowne badania które nic nie dały TYLKO MU PIENIĄDZE W GŁOWIE

Przychodząc z poważnymi problemami z kręgosłupem stwierdził że jestem zdrowa i kazał opuścić gabinet po czym wybiegł z walizką i poszedł do domu ... Skandal ! Nie wiem jak ktoś taki może pracować w tym zawodzie kompletnie się na tym nie znając

Tragedia. Lekarz totalnie niekompetentny. Zero znajomości anatomii, nie potrafi nawet opisu usg zrobić i tłumaczy to tym ze ortopeda tego nie robi. Szkoda ze kazdy inny u którego bylem tak. Brak słów i 150zl w błoto. Przyszedlem na usg,wyszedlem ze slownym zapewnieniem. Jestem strasznie oburzony, a przy zwróceniu uwagi zaczął krzyczeć na całą recepcje. Odradzam!!!!!!

w 1988 roku miałem pierwszy wypadek w Jarosławiu konoiwały chcieli mi amputować nogę ( skośne złamanie typ benetta) w Przemyślu za nie małą opłatą uratował mi nogę ale na tyle nieudolnie że jestem kaleką sztywny staw kolanowy. w 2006 roku kolejny wypadek lewe podudzie i kolejna porażka noga niesprawna pomimo kosztownej operacji. oczywiście obie operacje nie na kieszeń normalnego człowieka dobrze że miałem rodzine i kolege bo to dzięki nim mam nogi a pan doktor powinien siedzieć

Odradzam mój tato się leczył u pana doktora Oczywiście wyleczony ale z kasy...SZKODA ŻE W DZISIEJSZYCH CZASACH LICZĄ SIE PIENIĄDZE A NIE ZDROWIE PACJĘTA

Odradzam mój tato się leczył u pana doktora

ODRADZAM!!! Być może kiedyś pan doktor był wybitnym ortopedą, po wizytach u 3 innych ortopedów i rozpoznaniu niestabilności stawu skokowego, pan doktor stwierdził że jestem ZDROWA. Nie wysilił się nawet na zbadanie stawu, dodatkowo powiedział, że orteza i rehabilitacja w moim przypadku jest niepotrzebna! Zaś ból który nadal odczuwam jest bólem "wzrostowym" tak to określił.