dr n. med. Krzysztof Rachwał

Ortopeda, Chirurg ogólny

2,7
1,9
2,1

lekarz genialny, ale ponadprzeciętnie pazerny...lekarz genialny, ale ponadprzeciętnie pazerny...lekarz genialny, ale ponadprzeciętnie pazerny...lekarz genialny, ale ponadprzeciętnie pazerny...lekarz genialny, ale ponadprzeciętnie pazerny...lekarz genialny, ale ponadprzeciętnie pazerny...lekarz genialny, ale ponadprzeciętnie pazerny...lekarz genialny, ale ponadprzeciętnie pazerny... lekarz genialny, ale ponadprzeciętnie pazerny...lekarz genialny, ale ponadprzeciętnie pazerny...lekarz genialny, ale ponadprzeciętnie pazerny...lekarz genialny, ale ponadprzeciętnie pazerny...lekarz genialny, ale ponadprzeciętnie pazerny...lekarz genialny, ale ponadprzeciętnie pazerny...lekarz genialny, ale ponadprzeciętnie pazerny...lekarz genialny, ale ponadprzeciętnie pazerny...

Kompletnie nie polecam! Pan "Doktor" nastawiony tylko na branie pieniędzy. Nie chce dawać skierowań na potrzebne badania, przepisuje bardzo drogie zastrzyki, które "może pani wykonać tylko u nas". Nie zna się na anatomii, mojej mamie nie chciał dać skierowania na biopsję kolana, mimo, że wyraźnie wyszedł jej chrzęstniak. Mnie próbował namówić na prywatne wizyty u siebie i płatne zastrzyki, chociaż potrzebowałam tylko zabiegów terapeutycznych, po których wszystko minęło. NIE POLECAM!

NIE POLECAM WYSŁAŁ MNIE NA RENTGEN na którym musiałem zapłacić 500 zł chociaż przeczuwałem że jest to marny lekarz ponieważ nie umiał dokładnie sprawdzić mojego kolana tylko trochę podotykal I mnie wysłał na kosztowne badania które nic nie dały TYLKO MU PIENIĄDZE W GŁOWIE

Tragedia. Lekarz totalnie niekompetentny. Zero znajomości anatomii, nie potrafi nawet opisu usg zrobić i tłumaczy to tym ze ortopeda tego nie robi. Szkoda ze kazdy inny u którego bylem tak. Brak słów i 150zl w błoto. Przyszedlem na usg,wyszedlem ze slownym zapewnieniem. Jestem strasznie oburzony, a przy zwróceniu uwagi zaczął krzyczeć na całą recepcje. Odradzam!!!!!!

w 1988 roku miałem pierwszy wypadek w Jarosławiu konoiwały chcieli mi amputować nogę ( skośne złamanie typ benetta) w Przemyślu za nie małą opłatą uratował mi nogę ale na tyle nieudolnie że jestem kaleką sztywny staw kolanowy. w 2006 roku kolejny wypadek lewe podudzie i kolejna porażka noga niesprawna pomimo kosztownej operacji. oczywiście obie operacje nie na kieszeń normalnego człowieka dobrze że miałem rodzine i kolege bo to dzięki nim mam nogi a pan doktor powinien siedzieć

Odradzam mój tato się leczył u pana doktora Oczywiście wyleczony ale z kasy...SZKODA ŻE W DZISIEJSZYCH CZASACH LICZĄ SIE PIENIĄDZE A NIE ZDROWIE PACJĘTA

Odradzam mój tato się leczył u pana doktora

ODRADZAM!!! Być może kiedyś pan doktor był wybitnym ortopedą, po wizytach u 3 innych ortopedów i rozpoznaniu niestabilności stawu skokowego, pan doktor stwierdził że jestem ZDROWA. Nie wysilił się nawet na zbadanie stawu, dodatkowo powiedział, że orteza i rehabilitacja w moim przypadku jest niepotrzebna! Zaś ból który nadal odczuwam jest bólem "wzrostowym" tak to określił.

ILU OSOBOM POMÓGŁ TO SIĘ W PALE NIE MIESCI A TERAZ POMSTUJĄ.WALCIE SIĘ WSZYSCY KTÓRZY PSIOCZĄ!

Krzysiek pozdrawiam dzięki za wszystko 1sebastian1

Krzysiek pozdrawiam dzięki za wszystko 1sebastian1

Na temat każdego specjalisty opinie są podzielone, do Pana doktora trafiłem wiele lat temu i muszę powiedzieć, że dzięki Jego leczeniu mogę chodzić.