dr n. med. Krzysztof Rachwał

Ortopeda, Chirurg ogólny

2,4
2,1
2,1

w 1988 roku miałem pierwszy wypadek w Jarosławiu konoiwały chcieli mi amputować nogę ( skośne złamanie typ benetta) w Przemyślu za nie małą opłatą uratował mi nogę ale na tyle nieudolnie że jestem kaleką sztywny staw kolanowy. w 2006 roku kolejny wypadek lewe podudzie i kolejna porażka noga niesprawna pomimo kosztownej operacji. oczywiście obie operacje nie na kieszeń normalnego człowieka dobrze że miałem rodzine i kolege bo to dzięki nim mam nogi a pan doktor powinien siedzieć

Przylapany za branie lapowek, jakims cudem nadal prowadzi praktyke.

Przylapany za branie lapowek, jakims cudem nadal prowadzi praktyke.

ODRADZAM!!! Być może kiedyś pan doktor był wybitnym ortopedą, po wizytach u 3 innych ortopedów i rozpoznaniu niestabilności stawu skokowego, pan doktor stwierdził że jestem ZDROWA. Nie wysilił się nawet na zbadanie stawu, dodatkowo powiedział, że orteza i rehabilitacja w moim przypadku jest niepotrzebna! Zaś ból który nadal odczuwam jest bólem "wzrostowym" tak to określił.

ILU OSOBOM POMÓGŁ TO SIĘ W PALE NIE MIESCI A TERAZ POMSTUJĄ.WALCIE SIĘ WSZYSCY KTÓRZY PSIOCZĄ!

Krzysiek pozdrawiam dzięki za wszystko 1sebastian1

Krzysiek pozdrawiam dzięki za wszystko 1sebastian1

Moja babcia umierała ze złamanym stawem biodrowym,a lekarz dobijał targu z rodziną ile mają dać za endoprotezę.Najpierw było 2000 zł.ale dziadek nie miał tyle.Na krew tez czekali,chociaż babci syn jest honorowym dawcą.Trwało to zbyt długo i chociaż operacja udała sie,to zapłaciła babcia swoim zdrowiem.Wstyd panie doktorze,bo takiego chama nie spotkałam w życiu.Doktor śp.Birn przekręca się w grobie.

Chciał więcej, ale nie miałam. Chodziło o endoprotezę, którą wstawić miał w państwowym szpitalu. gdzie pracował. Wiedziałam, że bierze, bo o tym mówiono w całym Przemyślu. Zresztą za co wybudował pałac mając niepracującą żonę i czwórkę dzieci? Podobno ojciec był porządnym człowiekiem, ale co z tego? A te samochody, każdy inny na inną okazję?

Chciał więcej, ale nie miałam.
Podobno ojciec był porządnym człowiekiem, ale co z tego?
A te samochody, każdy inny na inną okazję?

Na temat każdego specjalisty opinie są podzielone, do Pana doktora trafiłem wiele lat temu i muszę powiedzieć, że dzięki Jego leczeniu mogę chodzić.

naciagacz typowo nastawiony na przedluzanie leczenia w celu kolejnych wizyt oczywiscie platnych. ponadto nerwowy podczas dzialan leczniczych a nawet chamski nastawiony tylko na czerpanie korzysci finansowych majacy w nie powarzaniu pacjentow . generalnie przed nim przestrzegam a nie tylko ze nie polecam'