dr n. med. Krzysztof Rytlewski

3,3
3,7
3,6
3,5

Moim zdaniem najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Ciążę doprowadził do końca, mimo kilku problemów. Cesarka zrobiona perfekcyjnie, blizna szybko się zagoiła, żadnych bóli, czy braku czucia. Jeżeli zajdę w kolejna ciąże, na pewno zwrócę sienie do pana doktora, mimo że już nie mieszkam w Krakowie.

swietny specialista prowadził moje 2 ciąze obie cesarki poniewaz ja jestem po operaci serca więc nie bylo łatwo dzienki doktorowi zyje ja i moje dziecijestem jego paciętką od 6 lat polecam....

Docenta poznaliśmy z mężem w Klinice dopiero w czasie nagłego porodu naszej bardzo ciężko chorej córeczki. Okazał nam mnóstwo serca i życzliwości w bardzo ciężkim dla nas czasie. Nie odmówił mi pomocy także w połogu, gdy przyszłam do niego z problemem krwawienia.

Polecam świetny specialistą prowadził moje 2 ciąże i dzięki niemu ja i moje dzieci żyją a naprawdę nie było łatwo nadal jestem jego paciętką i na pewno zostanę darzę go wielkim zaufaniem i szacunkiem naprawdę polecam on wie co robi bardzo mądry człowiek!!!!!!!!!!!!

Dobry lekarz. Odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości, a w ciąży jest ich sporo. Zleca odpowiednie badania.Czasami trochę "dmucha na zimne" ale to wychodzi tylko na dobre.

Prowadził moje dwie ciąże, obie zakończone cesarkami. Na moje wątpliwości lub obawy reagował z wyczuciem - nie traktując ich jak histerie. Wiedza i kompetencja, miałam pełne zaufanie co do diagnoz, zaleceń.

MOIM ZDANIEM DOKTOR POMYLIL SIE ZE SWOIM POWOLANIEM. KOMPLETNIE NIE DELIKATNY, NIE MA ABSOLUTNIE PODEJSCIA DO BADANIA INTYMNEGO DLA KOBIETY. JEZELI KTOS MA PROBLEM ZE ZDROWIEM RADZE................................ U N I K A C JAK OGNIA. JEST WRECZ NIEPRZYJEMNY I DOSC DOBITNIE INFORMUJE O CHOROBIE I KOMPLIKACJACH. JUZ NIGDY NAPEWNO NIE ODWIEDZE TEGO LEKARZA.

Kompetentny lekarz, prowadzi moją ciąże, troszczy się o pacjentkę. Maiałam problemy na początku ciąży, musiałam leżeć, ale teraz juz wszystko w porządku dzięki prowadzeniu przez dr Rytlewskiego. Teraz oczekuje na rozwiązanie.

Urządził mi taką traumę, że brak mi słów. Chyba do końca życia będę go pamiętać. Dziewczyny, strzeżcie się!!!

dobry lekarz polecam, dzięki niemu donosiłam ciążę i urodziłam cudnego chłopczyka.