lekarz Krzysztof Rzeszutek

Ginekolog, Ginekolog położnik

3,7

nie polecam! będąc w 2 miesiącu ciąży na wizycie stwierdził, że wszystko wspaniale, serduszko Maleństwa bije bardzo ładnie. A ja byłam już wtedy przeziębiona na co on stwierdził. że to minie. Podczas kolejnej wizyty, stwierdził, że jest ok, i gyd już miałam wychodzić z gabinetu wspomniałam mu, że kaszlę już od dwóch tygodni, na co on mnie zawrócił do badania USG i powiedział, że jednak nie jest ok. że serduszko mojego Maleństwa nie bije. i żebym jutro przyszła do szpitala na zabieg, tak po prostu bez tłumaczenia żadnego;-(((((((((((( masakra. straciłam przez jego zaniedbanie Dziecko! w szpitalu nawet nie zapytał jak się czuję. A jak potrzebowałam potem zwolnienia do pracy stwierdził, że niektóre kobiety to od razu wracają do pracy. no porażka naprawdę;-(( nie polecam

Pan doktor jest sympatyczny, ale na tym koniec. Prowadząc moją ciążę nie zauważył wad wrodzonych u mojego dziecka, a także nie poinformował mnie o słabych przepływach w pępowinie i o tym, że jest ona dwunaczyniowa, przez co nie zostały w porę przeprowadzone badania. Mimo że od początku wiedział, że będę musiała mieć cc - dopiero na koniec ciąży (jak już całą kasę zgarnął) poinformował, że nie ma dyżurów w szpitalu i nie przeprowadzi cięcia... a jak się okazało nazajutrz po mojej cc, doktorek był na dyżurze i podczas obchodu udawał, ...

Mimo że od początku wiedział, że będę musiała mieć cc - dopiero na koniec ciąży (jak już całą kasę zgarnął) poinformował, że nie ma dyżurów w szpitalu i nie przeprowadzi cięcia... a jak się okazało nazajutrz po mojej cc, doktorek był na dyżurze i podczas obchodu udawał, że się nie znamy!

Ostrzegałam już dwa lata temu żeby uważać na tego doktorka, ale wtedy przynajmniej co nie które o mały włos mnie nie pogryzły za to że śmiem powiedzieć cokolwiek na ich wspaniałego specjalistę. Szkoda że musiało dojść do tego typu sytuacji żeby niektóre zrozumiały że nie tylko uśmiech i miłe podejście się liczy. Współczuję tym kobietom i mam nadzieję że doktor sam ma wyrzuty sumienia że tak postąpił.( o ile on wogóle posiada wyrzuty sumienia). pozdrawiam

Powiem tylko, że wcześniej leczyłam się w Krakowie u wspaniałego dr. Tomasza Milewicza, a obecnie mieszkam w Mielcu i nie znałam tu żadnego dobrego lekarza. Staramy się z mężem o dziecko. Pewnego dnia, na ok. 8 dni przed oczekiwana miesiączką dostałam krwawienia. Bardzo spanikowałam! Na drugi dzień weszłam na ranking lekarzy i zadzwoniłam pod pierwszy lepszy numer. Zadzwoniłam do doktora Krzysztofa. Powiedział mi, że to nie jest dzień, w którym przyjmuje, ale zaraz do mnie oddzwoni bo może uda mu się coś załatwić :) I oddzwonił po 5 minutach. Przyjechał do przychodni on sam, po godzinie 19 :) Wykonał mi badanie, następnie długo i spokojnie tłumaczył mi co się dzieje :) Byłam mu bardzo wdzięczna - bardzo, dlatego szczerze polecam wszystkim Pana doktora, dla którego przede wszystkim liczy sie człowiek.

Wspaniały lekarz i człowiek. Długo szukałam i żałuję że wcześniej do niego nie poszłam bo wtedy uniknęłabym wielu niepotrzebnych badań i tabletek. Dzięki niemu znikają moje problemy ginekologiczne a żadnemu innemu ginekologowi się nie udało mi pomóc.Tak jak inne Panie piszą, jest życzliwy oraz delikatny podczas badania.Na pewno już go nie zamienię na innego ginekologa.Polecam wszystkim!

Polecam tego lekarza bo jest to naprawde sprawdzony lekarz

Polecam tego lekarza bo jest to naprawde sprawdzony lekarz

Super doktor, bardzo mily, szypko umie rozluznic swojego pacienta, usmiechniety, umie wysuchac pacieta i odpowiada dokladnie na pytania, badania robi bardzo dokladnie. Mam 17 lat to jest muj drugi doctor i naprawde go polecam .

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u p.Rzeszutka i w stu procentach mogę polecić...miły,sympatyczny,delikatny...polecam

szczerze-polecam,bardzo dobry lekarz..mily,delikatny polecam w 100%!!!:-)

szczerze-polecam,bardzo dobry lekarz..mily,delikatny polecam w 100%!!!:-)

chodziłam do niego z pierwszą ciążą. nie narzekałam. zlecał badania, nie bagatelizował dolegliwości, dostępny po nr telefonu, w razie wątpliwości zalecał telefonicznie przyjazd do szpitala. w szpitalu interesował się mną, postępami porodu. jest ok. no i miły w kontakcie.