lek. dent. Krzysztof Serek

1,8
2,5
2,7
1,8

Wyrywałem u Pana Krzysztofa wszystkie górne zęby, ponad pół roku wizyt, nie mam podstaw do narzekania, każda wizyta przebiegła sprawnie i praktycznie bezbolesnie (wiadomo że nie da się usunąć bólu całkowicie), profesjonalne podejście, wiedza na wysokim poziomie

Miała ogromna nieprzyjemnosc leczyc zęba ponad rok temu u tego Pana. Leczył zęba kanałowo, mimo moich próśb nie podal mi znieczulenia przez co bardzo cierpialam . Dodatkowo byl bardzi arogancki i wrecz hamski, kiedy powiedzialam mu ze widze osad miedzy zebami przednimi I nie jestem go w stanie niczym usunac I ze chyba to kamien powiedział mi tylko "masz osad bo zęby trzeba myc !" Mało tego teraz okazalo sie że w kanale zębu ktorego leczył zlamalo mu sie narzedzie do czyszczenia kanalu o czym nie raczył poinformowac a na bank widac to kiedy narzedzie jest wyciagane ! Teraz ząb musi zostac usuniety poniewaz nienadaje sie do leczenia I musi go usuwac chirurg. Rachunku za leczenie nie otrzymalam a szkoda ze o nie nie walczylam bo kto mi teraz zrwoci pieniadze za wyrwanie zęba ? Z czystym sumieniem nie polecam tego Pana nawet najgorszemu wrogowi..

Pan Serek to cham jakich malo, przykro mi pisac taka prostacka opinie, ale widac prostackie zachowanie na nia zasluguje. Niestety ale po wozycie mialam uraz do dentystow wogole. Jak napisal ktos powyzej, pan szarpie za glowe, szczenke co tam wpadnie plus zamiast wydawac w choc troche mily sposob komendy syczy, sapie, fyrczy i generalnie emanuje energia "nie chce mi sie zyc", "nie chce mi sie pracowac", "give me your money and go f*ck yourslelf". Wiedza i sama jakosc calkiem ok, ale jest to akt desperacji isc do tego Pana. Polecam mu wakacje, terapie i zmiane zawodu jesli nie zamierza sie zmieniac. Pozdrawiam

Widać ze zna się na tym co robi.... jedyne co to podejście do pacjenta.... a raczej jego brak. Jednak mimo wszystko polecam.

Może wiedza na poziomie, ale cała reszta niestety nie. Pomijając pośpiech Pana Doktora przez co też niedelikatność... Przy pierwszej wizycie brak jakiegokolwiek wywiadu co w moim przypadku było istotne przez rozpoczęciem jakiegokolwiek zabiegu. Brak kontaktu słownego z pacjentem: zamiast wydać polecenie (odchyl głowę, otwórz buzię), ciągnie/popycha za głowę, żuchwę kompletnie przy tym nic nie mówiąc. Do tego w gabinecie brak jakiejkolwiek ochrony pacjenta przed skutkami borowania, czego wynikiem było strzelanie po ubraniu wszystkiego co z jamy ustnej wyleciało. Pan Doktor najwyraźniej zapomniał że pacjent stomatologiczny to nie tylko uzębienie, ale także górne drogi oddechowe, głowa, kark, staw skroniowo-żuchwowy i wszystko inne na co też trzeba zwracać uwagę, by pacjentowi nie zaszkodzić. "Mit primum non nocere"
Nie jestem zadowolona z tej wizyty, ponadto ankiety o zdrowiu pacjenta każą wypełniać po wizycie, co również jest karygodnym błędem!.
Raczej nie skorzystam więcej z pomocy Pana Doktora, ale może miał zły dzień... ostatecznie i tak trzeba przekonać się samemu, bo mimo wszystko wydaje się być kompetentny.

Pan doktor jest miły i uprzejmy. Jest mądry , wyleczył moje ząbki. Jest to lekarz godny polecenia. Ma dobre podejście do pacjenta. Mam do niego zaufanie.