Filtruj terminy

lek. dent. Jolanta Bobula

Stomatolog, Ortodonta

Oracka 20d
32-700 Bochnia

Jest niesamowicie miła, czasem tylko bardzo się spieszy.

dr Jerzy Mazur

Stomatolog, Chirurg stomatolog

N ZOZ TK Ratownik Poradnia Lekarza Chorób Wewnętrznych
ulica Krakowska 31
32-700 Bochnia

jestem pacjentem Doktora,bardzo cenię sobie jego podejście i zaangażowanie.Na każde pytanie udziela wyczerpujących odpowiedzi.Dojeżdżam do gabinetu wiele kilometrów,ale uważam że warto.Polecam .Na miejscu robione są zdjęcia co jest bardzo wygodne.
Opinia dodana przez: Pacjent

Aneta Czyż-Ojczyk

Centrum Stomatologiczne

32-700 Bochnia

Od wielu lat leczę zęby u tej pani i nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Miła atmosfera, profesjonalny sprzęt, dokładne objaśnianie jakie zabiegi będą wykonywane.

Mirosław Wójcik

ulica Świętokrzyska 11
32-700 Bochnia

Profesjonalista w swoim fachu, miły uprzejmy zawsze wytłumaczy i odpowie na każde pytanie. Spełnił moje oczekiwania , jestem zadowolona i polecam każdemu.

Katarzyna Orłowska-Wójcik

ulica Świętokrzyska 11
32-700 Bochnia

Byłam pacjentką przez bardzo długi czas, pieniędzy wydanych nie sposób policzyć ale mimo to zależało mi na leczeniu więc mam świadomość wydawania pieniędzy, niestety wydać fortunę i być zadowoloną to jedno a u Pani Katarzyny wydać i zepsuć , zapłacić i jeszcze dodatkowo płacić za poprawki z jej winy i dalej mieć bolące zęby i niedokładnie zrobione to już jest KPINA. Każdemu kto chce mieć ładny uśmiech a przede wszystkim ...
Opinia dodana przez: zawiedziona

lek. dent. Krzysztof Serek

Samodzielny Publiczny Miejski Zespół Opieki Zdrowotne
ulica Floris 22
32-700 Bochnia

Miała ogromna nieprzyjemnosc leczyc zęba ponad rok temu u tego Pana. Leczył zęba kanałowo, mimo moich próśb nie podal mi znieczulenia przez co bardzo cierpialam . Dodatkowo byl bardzi arogancki i wrecz hamski, kiedy powiedzialam mu ze widze osad miedzy zebami przednimi I nie jestem go w stanie niczym usunac I ze chyba to kamien powiedział mi tylko "masz osad bo zęby trzeba myc !" Mało tego teraz okazalo sie ...
Opinia dodana przez: Karolina

lek. dent. Anna Wojtas

NZOZ CENTRUM STOMATOLOGICZNE Aneta Czyż-Ojczyk
PROSZOWSKA 4
32-700 Bochnia

Panią doktor polecę każdemu z całego serca.Zaufałam na 100% i nigdy nie żałowałam.Opiekowała się całą moją rodzinką.Na wizyty chodziliśmy z uśmiechem na twarzy bez żadnego stresu.Rewelacyjne podejście do dorosłego jak i dziecka.Nie mogę się pogodzić, że pani doktor nie przyjmuje już w Bochni, ciężko będzie znaleźć drugą taka dr.Anię!
Opinia dodana przez: Aneta

lek. dent. Inga Kołba

NZOZ MEDIKARTE sp. z o.o.,
ulica Proszowska 1
32-700 Bochnia

Pełna profesjonalność. Na pewno wrócę. Dentystka godna polecenia!!!

Bożena Kicka

Trudna 32
32-700 Bochnia

Jestem stałym pacjentem i jak do tej pory jestem zadowolony z każdej wizyty.

lek. dent. Agnieszka Dmitrowska-Smęda

ulica Sądecka 12
32-700 Bochnia

Pani Dmitrowska jest rewelacyjnym lekarzem pod każdym względem, a szczególnie w sprawie podejścia do dzieci-owinęła sobie moją córkę -która obawiała się dentysty-wokół palca, umie rozmawiać i postępować z dziećmi, mówi co robi, nie oszukuje ich.byłyśmy u w/w pani doktor wiele razy, za każdym razem było tak samo profesjonalnie, cierpliwie i miło. polecam gorąco!
Opinia dodana przez: magdalena

Stomatolodzy w mieście Bochnia