Stomatolog Bochnia

Oracka 20d
32-700 Bochnia

Jest niesamowicie miła, czasem tylko bardzo się spieszy.

Jest niesamowicie miła, czasem tylko bardzo się spieszy.

NZOZ CENTRUM STOMATOLOGICZNE Aneta Czyż-Ojczyk
PROSZOWSKA 4
32-700 Bochnia

Panią stomatolog Annę Wojtas naprawdę z całego serca polecam każdemu, jak to się mówi jest odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku, naprawdę z powołania. Trzeba tu powiedzieć że nie tylko ma fach w ręku, ale także i podejście do pacjenta, wykonuje swoją pracę starannie i bezboleśnie! Jest sympatyczną i uśmiechniętą osobą, nie tylko polecam dorosłym, ale i także najmłodszym, ponieważ ma niesamowite podejście do dzieci.

Opinia dodana przez: Natalia

Sienkiewicza 22
32-700 Bochnia

Miła, uprzejma, z poczuciem humoru, profesjonalne podejście do pacjenta, wspaniałe i bezbolesne leczenie. Wypełnienia przez nią wykonane trzymają się latami. Polecam

Gazaris 6
32-700 Bochnia

bardzo dobry lekarz polecam!:)
świetne podejście do pacjenta i problemu
uczciwe i profesjonalne stawianie diagnozy
ceny bardzo przystępne!!!!!
POLECAM!!!!!!

bardzo dobry lekarz polecam!:)
świetne podejście do pacjenta i problemu
uczciwe i profesjonalne stawianie diagnozy
ceny bardzo przystępne!!!!!
POLECAM!!!!!!

Opinia dodana przez: władysława

prof. Fischera 12a
32-700 Bochnia

Polecam, nie tylko dorosłym ale i dzieciom bardzo miła i kompetentna Pani doktor, leczę sie juz kilkanaście lat i jestem bardzo zadowolona.

Cikowice 213
32-700 Bochnia

Bardzo dobry specjalista, sumienny i miły , zabieg ze znieczuleniem bezbolesny. Dobry kontakt z pacjentem. Nie drogo , polecam.

Opinia dodana przez: Paulina

Centrum Stomatologiczne

32-700 Bochnia

Od wielu lat leczę zęby u tej pani i nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Miła atmosfera, profesjonalny sprzęt, dokładne objaśnianie jakie zabiegi będą wykonywane.

NZOZ MEDIKARTE sp. z o.o.,
ulica Proszowska 1
32-700 Bochnia

Pełna profesjonalność. Na pewno wrócę. Dentystka godna polecenia!!!

Pełna profesjonalność. Na pewno wrócę. Dentystka godna polecenia!!!

ulica Sądecka 12
32-700 Bochnia

Pani Dmitrowska jest rewelacyjnym lekarzem pod każdym względem, a szczególnie w sprawie podejścia do dzieci-owinęła sobie moją córkę -która obawiała się dentysty-wokół palca, umie rozmawiać i postępować z dziećmi, mówi co robi, nie oszukuje ich.byłyśmy u w/w pani doktor wiele razy, za każdym razem było tak samo profesjonalnie, cierpliwie i miło. polecam gorąco!

Opinia dodana przez: magdalena

dr Jerzy Mazur

Chirurg stomatolog, Stomatolog

N ZOZ TK Ratownik Poradnia Lekarza Chorób Wewnętrznych
ulica Krakowska 31
32-700 Bochnia

jestem pacjentem Doktora,bardzo cenię sobie jego podejście i zaangażowanie.Na każde pytanie udziela wyczerpujących odpowiedzi.Dojeżdżam do gabinetu wiele kilometrów,ale uważam że warto.Polecam .Na miejscu robione są zdjęcia co jest bardzo wygodne.

Opinia dodana przez: Pacjent