Filtruj terminy

lek. dent. Anna Wojtas

NZOZ CENTRUM STOMATOLOGICZNE Aneta Czyż-Ojczyk
PROSZOWSKA 4
32-700 Bochnia

Panią doktor polecę każdemu z całego serca.Zaufałam na 100% i nigdy nie żałowałam.Opiekowała się całą moją rodzinką.Na wizyty chodziliśmy z uśmiechem na twarzy bez żadnego stresu.Rewelacyjne podejście do dorosłego jak i dziecka.Nie mogę się pogodzić, że pani doktor nie przyjmuje już w Bochni, ciężko będzie znaleźć drugą taka dr.Anię!
Opinia dodana przez: Aneta

Kinga Buzała-Rajzer

prof. Fischera 12a
32-700 Bochnia

Polecam, nie tylko dorosłym ale i dzieciom bardzo miła i kompetentna Pani doktor, leczę sie juz kilkanaście lat i jestem bardzo zadowolona.

lek. dent. Małgorzata Biernat-Nowak

32-700 Bochnia

Miła, uprzejma, z poczuciem humoru, profesjonalne podejście do pacjenta, wspaniałe i bezbolesne leczenie. Wypełnienia przez nią wykonane trzymają się latami. Polecam

lek. dent. Mieczysław Kotulski

Chirurg stomatolog

32-700 Bochnia

Pan doktor Mieczysław jest najlepszy, szczerze polecam - bardzo szybko wyrwał zęba- poszło sprawnie i bezboleśnie (kiedy żaden z dentystów w Brzesku nie chciał się podjąć!!).Nie znam lepszego stomatologa.
Opinia dodana przez: Sylwia

lek. dent. Jarosław Kurek

Gazaris 6
32-700 Bochnia

bardzo dobry lekarz polecam!:) świetne podejście do pacjenta i problemu uczciwe i profesjonalne stawianie diagnozy ceny bardzo przystępne!!!!! POLECAM!!!!!!
Opinia dodana przez: władysława

lek. dent. Jan Paluch

Chirurg stomatolog

Cikowice 213
32-700 Bochnia

Bardzo dobry specjalista, sumienny i miły , zabieg ze znieczuleniem bezbolesny. Dobry kontakt z pacjentem. Nie drogo , polecam.
Opinia dodana przez: Paulina

lek. dent. Jolanta Bobula

Ortodonta, Stomatolog

Oracka 20d
32-700 Bochnia

Jest niesamowicie miła, czasem tylko bardzo się spieszy.

Aneta Czyż-Ojczyk

Centrum Stomatologiczne
32-700 Bochnia

Od wielu lat leczę zęby u tej pani i nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Miła atmosfera, profesjonalny sprzęt, dokładne objaśnianie jakie zabiegi będą wykonywane.

lek. dent. Agnieszka Dmitrowska-Smęda

ulica Sądecka 12
32-700 Bochnia

Pani Dmitrowska jest rewelacyjnym lekarzem pod każdym względem, a szczególnie w sprawie podejścia do dzieci-owinęła sobie moją córkę -która obawiała się dentysty-wokół palca, umie rozmawiać i postępować z dziećmi, mówi co robi, nie oszukuje ich.byłyśmy u w/w pani doktor wiele razy, za każdym razem było tak samo profesjonalnie, cierpliwie i miło. polecam gorąco!
Opinia dodana przez: magdalena

dr Jerzy Mazur

Chirurg stomatolog, Stomatolog

N ZOZ TK Ratownik Poradnia Lekarza Chorób Wewnętrznych
ulica Krakowska 31
32-700 Bochnia

Nie wrócę nigdy więcej i nie polecam, dzieki doktorowi miałam zainfekowana cała zatokę po usunięciu zęba, mija kilka miesięcy, a ja nadal mam z nia problem.
Opinia dodana przez: Beata

Mirosław Wójcik

ulica Świętokrzyska 11
32-700 Bochnia

Profesjonalista w swoim fachu, miły uprzejmy zawsze wytłumaczy i odpowie na każde pytanie. Spełnił moje oczekiwania , jestem zadowolona i polecam każdemu.

Bożena Kicka

Trudna 32
32-700 Bochnia

Jestem stałym pacjentem i jak do tej pory jestem zadowolony z każdej wizyty.

lek. dent. Inga Kołba

NZOZ MEDIKARTE sp. z o.o.,
ulica Proszowska 1
32-700 Bochnia

Porażka. Na nfz to w ogóle jak by za karę robiła wizyta trwała może 10 min. A że plomba wyleciała wcześniej po 3 dniach to stwierdzils, ze ona się wytarła a nie wypadła. Po wizycie rozwalone dziąsło co podczas robienia jak bolało to stwierdzila ze ona tylko plombę pilowala.

Katarzyna Orłowska-Wójcik

ulica Świętokrzyska 11
32-700 Bochnia

Byłam pacjentką przez bardzo długi czas, pieniędzy wydanych nie sposób policzyć ale mimo to zależało mi na leczeniu więc mam świadomość wydawania pieniędzy, niestety wydać fortunę i być zadowoloną to jedno a u Pani Katarzyny wydać i zepsuć , zapłacić i jeszcze dodatkowo płacić za poprawki z jej winy i dalej mieć bolące zęby i niedokładnie zrobione to już jest KPINA. Każdemu kto chce mieć ładny uśmiech a przede wszystkim ...
Opinia dodana przez: zawiedziona

lek. dent. Krzysztof Serek

Samodzielny Publiczny Miejski Zespół Opieki Zdrowotne
ulica Floris 22
32-700 Bochnia

Wyrywałem u Pana Krzysztofa wszystkie górne zęby, ponad pół roku wizyt, nie mam podstaw do narzekania, każda wizyta przebiegła sprawnie i praktycznie bezbolesnie (wiadomo że nie da się usunąć bólu całkowicie), profesjonalne podejście, wiedza na wysokim poziomie

lek. dent. Agnieszka Żukowska

Węgierska 5/1
32700 Bochnia

Trzy wizyty u " specjalistki " poszły na marne, trzy zęby zpaprała bo inaczej nie da się tego nazwać. Wizyta u innego dentysty - który stwierdza że zęby nadają się do ponownego leczenia. Z reklamacja nawet się nie wybieram bo nie wiadomo co nazdziwia. Szkoda pieniędzy na wizyty u tak wychwalanej specjalistki. Wiele do życzenia pozostawia również higiena. Nie polecam !
Opinia dodana przez: klient

lek. dent. Sebastian Kotulski

32-700 Bochnia

Ja natomiast nie polecam pana Sebastiana Kotulskiego. Odmówił pomocy mimo, ze bolał mnie ząb, stwierdził, że nie poświęci mi godziny swojego cennego czasu. Mało tego - poradził mi, żebym idąc do kogoś innego nie opowiadała o alergii na trutkę bo nikt nie podejmie się zajęcia się moim zębem. Takiego nieprofesjonalnego podejścia do pacjenta jeszcze nie widziałam.
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Danuta Żabczyńska-Kusto