dr Krzysztof Siniewicz

Pediatra

Pan doktor przyjeżdża do mojego dziecka co miesiąc by sprawdzić czy się prawidłowo rozwija i tak do ukończenia pierwszego roku życia. Podczas wizyty moje dziecko przebadane jest od stóp do czubka głowy, mogę zapytać o wszystko co mnie nurtuje, a i sam pan doktor podpowiada wiele istotnych rzeczy. Każda wizyta jest szczegółowo odnotowywana a ja jestem spokojniejsza wiedząc, że nic złego się nie dzieje. Jeśli mam problem po prostu dzwonię i uzyskuję podpowiedź co mam zrobić.

Pan Doktor leczył mojego synka w szpitalu ICZMP. Pomimo wyników badań wskazujących raczej na infekcje dróg moczowych, Pan dr bezbłędnie postawił diagnozę - śródmiąższowe (a co za tym idzie - niewysłuchiwalne) zapalenie płuc, co oczywiście zostało potwierdzone zdjęciem RTG. Dzięki trafnemu rozpoznaniu już po kilku dniach leczenia zdrowi wróciliśmy do domku

Bardzo kompetentny,zawsze z dużą uwagą badający dziecko,słuchający tego co mówią rodzice,trafiający z diagnozą. Serdecznie polecam i pozdrawiam Pana doktora.

Kiedyś wydałam panu doktorowi bardzo dobra opinię, niestety teraz bardzo się na nim zawiodłam. Odmówił przyjazdu do mojego dziecka, gdyz stwierdził, że ma za duzo pacjentów tego dnia. Moje dziecko (kilkumiesięczne) miało zapalenie płuc. Naszczęcie znalazłam szybko prywatnego lekarza w Koluszkach, który udzielił nam pomocy.