prof. Krzysztof Sodowski

Ginekolog położnik, Ginekolog

2,9

Lekarz dla ludzi z dużą kasą. Nie polecam biednym. Co do kompetencji wole sie nie wypowiadac. Mam nadzieje i musze w to wierzyć, ze wie co robi i mówi. Stara się "prowadzić pacjenta" tak żeby przymusić go do ciągłych wizyt w prywatnym gabinecie a tym samym do systematycznego wpłacania kolejnej raty na poczet "dalszego życia"

Bardzo miły i ciepły człowiek

Bardzo miły i ciepły człowiek

Ile ludzi na świecie tyle opini. Jeśli chodzi o moją to jestem zadowolona z wyboru lekarza prowadzącego. Bardzo dokładny, uprzejmy, poświęca dużo uwagi pacjentkom. Godny zaufania !!!

Również nie polecam. Na pewno ten lekarz nie ma pojęcia o problemach hormonalnych. Przy złych wynikach nie zlecił żadnych dodatkowych badań i od razu postawił diagnozę. Po czym odesłał na stronę interenetową, abym poczytała, jaka to choroba. I jedyną radę jaką otrzymałam, to że powinnam się zacząć zastanawiać nad adopcją.

Nikomu nie polecam, za ceną w tym przypadku nie idzie jakość. Niemiły, niesympatyczny, nie przejawia żadnych ludzkich uczuć.